Küzdősportok 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum március 08, 2014, 23:08:30
Ha kérdés lett volna bárkiben, hogy Erdei kire szavaz, a ma esti gála után nem kérdés. A politikamentes sport Magyarországon utópia. 4-5 menetet tippelek a meccs előtt!

Erről lemaradtam, mi történt?

Nézte valaki a tegnapi Klicsko-Pulev összecsapást? Az előzetes képek, infók alapján azthittem, hogy Pulev megizzaszthatja Wladimirt, mert látva a Pulevről készült képeket úgy ítéltem meg, hogy ez az eddigi legerősebb, legizmosabb Pulev, erre végig csak fetrengett. Elképesztően gyenge volt a bolgár. Védekezése egyszerűen szar volt, támadást meg nem is nagyon tudott indítani, mert Klicsko egyből odapakolt. Klicsko továbbra is megállíthatatlan! :great:

#62 november 22, 2014, 19:55:06, RedMunchen2013
Manny Pacquiao - Chris Algieri Pac-Man KO-val, TKO-val, vagy kizárással nyer 1,61

A fülöp-szigeteki immáron egy élvonalbeli kosárcsapat edzője is, a közönség mellette lesz. Algieri igazán a legutóbbi meccsével robbant be, ott az elején padlózott, de átvészelte a kezdeti nehézségeket, első meccse lesz NY-n kívül.

A sport1 hajnali 3 órás kezdéssel írja, úgyhogy olyan 5 körül felkelek, hátha addigra vége lesz a felhozó meccseknek.  ;D

Ez eléggé megrendezettnek tűnik...  ::)

Idézetet írta: TiB Dátum november 28, 2014, 23:16:34
62 évesen TKO-val visszatérni. Kemény :ok:

Azért rendesen olyan, mintha be lenne nyomva, de gondolom ez már a vérében van ;D

Микки Рурк vs Эллиот Сеймур ( 2 раунд ) 28 ноября 2014Mickey Rourke (Boxer)

Ekkora kamu szar meccset! Ennél már csak az volt nagyobb bunda amikor Erdei nem nyert ...


Idézetet írta: TiB Dátum december 13, 2014, 19:43:07
Le se kell játszani, megmondom én előre, hogy pontozással Floyd.

Szerintem is ő nyer. 2-3 évvel ezelőtt kiegyenlítettebb csatát vívtak volna, de itt már minden az üzletről szól.


6 év után már illő volt összehozni a találkozót! De hasonlóan a Lewis-Tyson meccshez(amikor Tyson már javában túl volt a karrierje zenitjén) itt is hasonló a szituáció! Pacman már kb. 3 éve nem ugyanaz aki korábban volt! Neki szurkolok de reálisan nézve nagyon kevés esélye van a képzettebb Floyd ellen. De persze ez ökölvívás .....!

Idézetet írta: TiB Dátum március 05, 2015, 16:43:38
Szóval rengeteg bunyót végignéztem már, de ilyen hanyag eleganciával felvezetett ütést még nem láttam, mint amit Sanyi bevisz. Finoman átrakja a bal kezébe a rózsát, pont jó szögben dől hátra és remekül támaszt ki a jobb lábával, amiről indítva megküldi a jobbost. Gyönyörűséges ahogy fennakadás nélkül landol az ütés a nagylegény arcán. 8)

Balázs Show - Te is megcsaltad?

Rákészültem már, hogy valami jó fogadási opcióra hívod fel a figyelmet, de meghúztad a váratlant. :great:

Rondát életében először rondára verték :D Pedig volt ám arc most is a meccs előtt ;D

Kicsit megtalálta az a rúgás a végén.

! No longer available

A nehézsúlyú boksz hosszan tartó betegség után, ma elhunyt.

Nyugodjon Békében! :'(

Lehet,nem kell még temetni,azért van 1-2 fiatal tehetség.Nekem Joshua és Parker a kedvenceim fiatalok,tehetségesek,remélem a helyes úton haladnak tovább és sikerül szórakoztató,jó meccseket összehozniuk.Fury meglepett,én nem adtam neki többet 6menetnél előzetesen.Remélem összehozzák majd Joshuával,Wilderrel,kiváncsi lennék Haye ellen is,mit tudna mutatni,azért Haye nem volt egy lassú bunyós.A kérdés teljesen rendben lesz-e a válla,és mennyire lesz képes majd a jövőben.

Egész jól összeszedte magát Ronda meg a PS szakember, mert elméletileg most még egy almát sem tud megenni.

Ilyen SI cover után erős visszalépést érzékelek :D

Ha már ketrecharc. Március 5.  McGregor - Dos Anjos. Vélemények? Kíváncsi vagyok, hogy ki állítja meg Conort.

www.youtube.com/watch?v=7McxuYoYiuU