Küzdősportok 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem lesz Fury-Tyson meccs

A WBC-szervezetnél világbajnok brit Tyson Fury nem bokszol az ex-világbajnok amerikai Mike Tysonnal, akinek a csapata szerinte irreálisan sok pénzt szeretett volna kapni az összecsapásért.


A 31 éves brit Fury az IFL televíziónak nyilatkozva azt mondta, Tysonék 500 millió fontról beszéltek neki, ami "egy vicc, teljesen irreális". Hozzátette, hogy a komolytalan összeggel szemben létezett az ESPN tévétől egy 10 millió dolláros ajánlat, amely egy Tyson elleni bemutató mérkőzésre szólt, "de aztán ennyiben is maradt a dolog, mindenki továbblépett".
   
Az 53 éves Mike Tyson - aki a boksztörténelem legfiatalabb nehézsúlyú világbajnoka volt 20 éves korában, s legutóbb 2005-ben vívott meccset - április végén jelentette be, hogy visszatér a ringbe. Azóta több lehetséges rivális neve is felvetődött, de konkrét megállapodás eddig nem született.

forrás: MTI

Újabb értelmetlen, nagy felhajtásos amerikai hülyeség :D

https://www.youtube.com/watch?v=QtHRSQ8SVlg

En meg tokre megorultem mikor kiderult hogy Abu Dhabi lesz a helyszin, hogy vegre emberi idoben lesz mma.. De nyilvan a helyszini nezok hianya miatt az amerikai piachoz igazitva tovabbra is hajnalban lesznek a meccsek... ;D

Viszont a UFC 251 kartyaja eleg eros, Masvidal belepesevel meg komolyabb lett szerintem amit adhat ez az esemeny, ugyhogy vasarnap 04:00-kor mindenkinek a tv elott a helye.. :D

Tényleg király párosítások, érdemes lesz nézni. Masvidalra kiváncsi leszek, hogyan teljesít.

Eloszor Volkanovski pontozassal, majd csak a clinchek es nulla teljesitmennyel viszi az ovet Usman... vicc...

Nagyobb volt a füstje ennek a gálának, mint a lángja. Gyenge volt nagyon.

Idézetet írta: TiB Dátum július 12, 2020, 09:25:47
Nagyobb volt a füstje ennek a gálának, mint a lángja. Gyenge volt nagyon.

Namajunasék meg Aldoék meccse azért nem volt rossz, kenték egymást rendesen, de a két "nagy" meccs messze nem hozta azt, amit vártak tőle...



#219 június 25, 2021, 13:03:04, Chan
Ütős kis este volt, jó bunyókkal. Chimaev már az első pillanattól kezdve dominálta, és szinte kivégezte Phillipset.


Idézetet írta: Chan Dátum július 16, 2020, 09:04:31
Ütős kis este volt, jó bunyókkal. Chimaev már az első pillanattól kezdve dominálta, és szinte kivégezte Phillipset.

Semmi kiütés vagy submission.. :( ;D

Idézetet írta: peshark Dátum július 16, 2020, 09:17:19
Semmi kiütés vagy submission.. :( ;D

Jogos, azt kihagytam hogy én már csak prelim cardot nézek, ott azért voltak szép dolgok.

Ricardo Ramos volt a kedvencem, nyomta a kungfút, pörgőrúgás, minden marhaság ;D aztán Lerone Murphy jött és képen csapkodta KO-ra.

Idézetet írta: Chan Dátum július 16, 2020, 09:32:42
Jogos, azt kihagytam hogy én már csak prelim cardot nézek, ott azért voltak szép dolgok.

Ricardo Ramos volt a kedvencem, nyomta a kungfút, pörgőrúgás, minden marhaság ;D aztán Lerone Murphy jött és képen csapkodta KO-ra.

Az mindjart jobban hangzik, na akkor azt letoltom, ha van benne izgalom.. :ok:


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum július 27, 2020, 12:51:05
Mike Tysonra 1.65-ös szorzón fogadhatunk Roy Jones Jr. ellen

Tilos a kiütés a mérkőzésen! Olvasd tovább
Tényleg nem vicc ez az egész, hanem meg fogják rendezni a sörmeccset?  ;D
Kifogytak a pénzből?  ;D
:beerchug: :beerchug: :beerchug: