BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Közben megkaptuk a Betclic álláspontját is, ami így szól:

"Valóban a biztonsági előírások miatt voltunk kénytelenek más kifizetési módot kérni (amit a szabályzatunk is rögzít). Ezt részletesen el is magyaráztuk, nem indoklás nélkül történt. Az ügyfélszolgálat is minden esetben legfeljebb 1 napon belül konkrét választ adott, nem fordult elő olyan, hogy 1 hétig ne írtunk volna vissza."

Ilyet csinálhat a Betclic?

Évek óta fogadok náluk,volt több 100 be és kifizetésem,eddig minden szépen ment, ám de most kértem kifizetést,és kértek tőlem bankszámlakivonatot,vagy netbank esetén képernyőfotót, és mivel Skrillre kértem kifizetést,a képernyőfotót elküldtem.Bankszámlával nem rendelkezem,így arról kivonatot nem tudtam küldeni nekik,de ezzel nem is volt bajuk évek óta, most reggelre viszont zárolták a számlámat, és ott ragadt bent a pénzem,mit lehet ilyenkor tenni?

Nálam meg olyan történt hogy legutóbb bankkártyával fizettem be.Le akartam venni netellerre pénzt, de ugye azt nem lehet. Küldtek is e-mailt ezzel nincs is baj. Levettem bankra. Most befizettem netellerrel de a kifizetés valami miatt még mindig banki átutalás maradt. Át se tudom állítani mert ugyanoda visszadob.Írtam nekik e-mailt mire ők visszaírtak h természetesen ki tudom oda venni...Beléptem persze nem tudom.....Írtam nekik megint most szájbarágósan részletesen leírtam mi a gondom..Úgy látszik magyar supportnak ez kell különben nincs megoldás.Most várom a választ. Remélem estig megoldják mert ez a folyamat lassan már 4 napja húzódik és ugye jön a hétvége amikor ugye a support is lassabb meg hamar felgyűlnek a problémák a megnövekedett forgalom miatt....

Idézetet írta: fjazej Dátum december 16, 2016, 08:57:27
Ilyet csinálhat a Betclic?

Évek óta fogadok náluk,volt több 100 be és kifizetésem,eddig minden szépen ment, ám de most kértem kifizetést,és kértek tőlem bankszámlakivonatot,vagy netbank esetén képernyőfotót, és mivel Skrillre kértem kifizetést,a képernyőfotót elküldtem.Bankszámlával nem rendelkezem,így arról kivonatot nem tudtam küldeni nekik,de ezzel nem is volt bajuk évek óta, most reggelre viszont zárolták a számlámat, és ott ragadt bent a pénzem,mit lehet ilyenkor tenni?

A Betclic értesített, hogy az ügyedben az ügyfélszolgálat pontos instrukciót fog adni, hogy mi a teendő.

Idézetet írta: szalist Dátum december 16, 2016, 09:11:11
Nálam meg olyan történt hogy legutóbb bankkártyával fizettem be.Le akartam venni netellerre pénzt, de ugye azt nem lehet. Küldtek is e-mailt ezzel nincs is baj. Levettem bankra. Most befizettem netellerrel de a kifizetés valami miatt még mindig banki átutalás maradt. Át se tudom állítani mert ugyanoda visszadob.Írtam nekik e-mailt mire ők visszaírtak h természetesen ki tudom oda venni...Beléptem persze nem tudom.....Írtam nekik megint most szájbarágósan részletesen leírtam mi a gondom..Úgy látszik magyar supportnak ez kell különben nincs megoldás.Most várom a választ. Remélem estig megoldják mert ez a folyamat lassan már 4 napja húzódik és ugye jön a hétvége amikor ugye a support is lassabb meg hamar felgyűlnek a problémák a megnövekedett forgalom miatt....

Információink szerint javították a problémát.  :beerchug:

#755 január 23, 2017, 20:32:16, lacko23
Óvatosak legyetek Betclicel nagyon pofátlanra vették az oddsokat, igazából senkinek nem ajánlom hogy itt akár egy fogadást is kössön.
olyan oddsok vannak ami minden pofátlanságon túl megy már:

Ha csak egy meccset játszol:

Legjobb irodákban: 50-50% fogadás:   1.9625-1.9625 ( Pinnacle)  ez 4% Haszon
Átlagos irodákban:     1.90-1.90   ( ez 10% haszon)
Lehúzos irodákban:  1.85-1.85  1.83-1.83  1.80-1.80      ( 15-17% haszon)


Na most nézzétek meg pl betclcien australoppen bármelyik tenisz mérkőzését over/under játék

1.70-1.70  oddsok vannak
Igen ez azt jelenti hogy 30% buksz a pénzedből azonnal amikor fogadsz.
senkinek nem ajánlom ezt az oldalt, Jó hogy az iroda keress a fogadón, de ilyen oddsokat kitenni , szánalmas.
Nagyon dúrván hülyének nézik a fogadókat.






Nem ebbe a témába tartozik, de a Sportingbeten is kb. hasonló lehúzás megy mostanában, pár hónapja ők is átálltak a ratyi oddsokra, itt is előfordul 1.75-1.80 oddspár, régebben azért még elég jó oddsokkal lehetett ott is fogadni.

Idézetet írta: lacko23 Dátum január 23, 2017, 20:28:23
Ha csak egy meccset játszol:

Legjobb irodákban: 50-50% fogadás:   1.9625-1.9625 ( Pinnacle)  ez 4% Haszon
Átlagos irodákban:     1.90-1.90   ( ez 10% haszon)
Lehúzos irodákban:  1.85-1.85  1.83-1.83  1.80-1.80      ( 15-17% haszon)


Na most nézzétek meg pl betclcien australoppen bármelyik tenisz mérkőzését over/under játék

1.70-1.70  oddsok vannak
Igen ez azt jelenti hogy 30% buksz a pénzedből azonnal amikor fogadsz.

Csak annyit pontosítanék, hogy az iroda haszna az a pénz, amit a játékosoktól elnyer, így ha azt feltételezzük, hogy kb. ugyanannyian fogadnak 1.7-es szorzón mindkét kimenetelre, akkor az iroda haszna (a játékosok összes vesztesége) a fogadásokon a tétek 15%-a lesz és nem 30.
Persze ez a többi irodára is igaz, azaz a fenti számokat mindenhol megfelezheted, a pinnacle esetében pl. nem kb. 4, hanem csak 1,88% a szorzókba épített haszon 1.9625-ös szorzók esetén.  (ha mindkét kimenetelre fogadsz, akkor ennyit buksz összesen)

Egyébként az oddsportal szerint a betclic átlagos payout-ja 90,66%, a pinnacle-nél ez 96,4% (lényegében ez a két véglet), de ugye ez eltérhet a különböző piacokon: élőben, illetve kevésbé népszerű sportágak kisebb piacain rosszabbak az átlagnál a szorzók, az iroda számára fontos piacokon meg lehetnek jobbak.

Az persze "vicces"', hogy egy ilyen népszerű sportágnál képesek ennyire gagyi szorzókat adni, miközben "nagyvonalúan" kiírnak egy 1000 euró összdíjazású tenisz fogadási versenyt...  (nem véletlen, hogy akár már 200 eurónyi téttel is a top10-ben lehet lenni a verseny felénél, a kutya nem akar náluk teniszre fogadni)

Teljesen jogos, ilyen oddsok mellett még akkor is buksz, amikor amúgy nyersz.
Viszont a Betclic legalább még van, még lehet itt fogadni. Azért ez az iroda kegyetlen mélyről indul ebben az országban, ahhoz képest ok, szarok az oddsok, de azért például kerékpárnál, téli sportoknál találni igazán value szorzókat! Nem ritka, hogy ha mondjuk itt az általunk preferált 5-6 legnépszerűbb, könnyebben elérhető irodát nézzük, sokszor sífutásnál, biathlonnál, kerékpárnál egy-egy versenyzőre itt találjuk a legjobb szorzót. Volt nem is oly rég olyan női focimeccs, amikor bet365, unibet stb mondjuk a 2.5 over/undert sem tette ki a kínálatba, betclicnél volt 1.5-től 6.5-ig piac...


Valaki tudna segíteni, hogy betclic 100 euró alatti kifizetésnél mekkora díjat számít fel? Köszi :)

Idézetet írta: pestigabo Dátum március 25, 2017, 13:21:29
Valaki tudna segíteni, hogy betclic 100 euró alatti kifizetésnél mekkora díjat számít fel? Köszi :)

Semekkorát.

Idézetet írta: Tigris Dátum március 25, 2017, 13:28:29
Semekkorát.
Mennyi idő most innen netellerre a kifizetès?Màr lassan 24 óràja függőben van.Règebben ilyen tuti nem volt...

Sziasztok!

Már nem tudom hol érdeklődjek ezért itt szeretnék segítséget kérni. Elég nagy összegem van beragadva a betclicre és hiába irok a supportnak nem írnak vissza sajnos nem tudom kivenni a pénzt. Próbálkoztam egy barátom neteller kártyájára is ráutalni de oda se megy el. Elvileg minden dokumentumom hitelesített. Az lehet e probléma hogy édesapám számlájára is próbáltam utalni a pénzt igazából az ő adatait is elküldtem. Csak semmi tájékoztatást nem kapok hogy miért nem jön át semmi és hátha itt valaki tud segíteni.

Köszönöm szépen

Idézetet írta: Vinczent Dátum március 28, 2017, 11:37:39
Sziasztok!

Már nem tudom hol érdeklődjek ezért itt szeretnék segítséget kérni. Elég nagy összegem van beragadva a betclicre és hiába irok a supportnak nem írnak vissza sajnos nem tudom kivenni a pénzt. Próbálkoztam egy barátom neteller kártyájára is ráutalni de oda se megy el. Elvileg minden dokumentumom hitelesített. Az lehet e probléma hogy édesapám számlájára is próbáltam utalni a pénzt igazából az ő adatait is elküldtem. Csak semmi tájékoztatást nem kapok hogy miért nem jön át semmi és hátha itt valaki tud segíteni.

Köszönöm szépen

Más számlával ne is próbálkozzál, szerintem nincs az a fogadóiroda ami kifizet máshova mint ahonnan a befizetés jött....

Idézetet írta: Vinczent Dátum március 28, 2017, 11:37:39
Sziasztok!

Már nem tudom hol érdeklődjek ezért itt szeretnék segítséget kérni. Elég nagy összegem van beragadva a betclicre és hiába irok a supportnak nem írnak vissza sajnos nem tudom kivenni a pénzt. Próbálkoztam egy barátom neteller kártyájára is ráutalni de oda se megy el. Elvileg minden dokumentumom hitelesített. Az lehet e probléma hogy édesapám számlájára is próbáltam utalni a pénzt igazából az ő adatait is elküldtem. Csak semmi tájékoztatást nem kapok hogy miért nem jön át semmi és hátha itt valaki tud segíteni.

Köszönöm szépen

Első kérdés: a számla a saját neveden van, illetve a befizetés a saját számládról/kártyádról történt?

Második: küld át nekünk privátban a Betclices felhasználóneved/azonosító számod, s engedélyeddel továbbítjuk az irodához.