BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Kiutalás esetén a banki átutalás itt működik még?

Idézetet írta: peshark Dátum december 13, 2018, 17:35:17
Kiutalás esetén a banki átutalás itt működik még?
Működik,nekem 5.munkanapon érkezett meg a pénz

A mobilvarázs promócióban akkor is cakonpakk 1500 Ft. freebet szerezhető, ha pl. 30 db. a kritériumoknak megfelelő fogadást teszek? Csak mert mindig többesszám: "tegyen fogadásokat...." utána az 5. pont: "ez az ajánlat egyszer vehető igénybe" Az mondjuk durva lenne, ha feltennék tízezer fogadást és 50000 euró freebetet szereznék:)

Az a jó, hogy legalább már nincs magyar ügyfélszolgálat és az angolnak sincs fingja semmiről.

A decemberi adventi témát kerestem, de ha már így pörög ez a topik, akkor ide írom. Olyan kérésem lenne, hogy ha aktiválták az ingyen pörgetéseket (a Vikingsre) jelezzétek már itt, kérlek. Köszönöm.  :ok:

Most néztem rá mobilon és jóváírták le is pörgettem sok sikert mindenkinek  :ok:

Mindenki megkapta már? Mert én még nem, chaten kérdeztem elvileg 3 napjuk van jóváírni.

Én már 10 440Ft nál járok, és még van 64 freespin  :great: :great: :great: :great:

Szeretem ezt a játékot 82 eurot adott :beerchug:

Valaki tudna küldeni egy screenshotot az optinrol? Én sajnos nem csináltam. Beszéltem egy chatessel és azt állítja hogy nem vagyok a listán... holott tisztán emlékszem hogy regisztráltam a promora. Nevetséges iroda.

Mobilon nekem se adta be! De számítógépen igen! Valószínűleg azért mert ott iratkoztam fel a játékra!

#807 december 26, 2018, 18:37:38, RedMunchen
Nekem bónuszkörrel lett éppen 2.000,- forint felett.

Ugyan már nem az adventi naptár keretében, de lesz még ilyen:

https://hu.betclic.football/csutortoki-buli-40-ingyen-porgetes-g3157

Attla$ a képernyőképet ennél is megcsinálhatod, ugyanis erre is kötelező feliratkozni.

Idézetet írta: Attla$ Dátum december 26, 2018, 16:07:03
Valaki tudna küldeni egy screenshotot az optinrol? Én sajnos nem csináltam. Beszéltem egy chatessel és azt állítja hogy nem vagyok a listán... holott tisztán emlékszem hogy regisztráltam a promora. Nevetséges iroda.

Én is regisztráltam a promóra, és eddig én sem kaptam semmit... a befizetés előtt kattintottam a "vegyen részt" gombra.
Egyébként mikor fizettél be a számládra Attla$?

Azóta már megadta a chates. Csak kicsit nyomulni kell.