BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum március 18, 2020, 09:08:53
Múltkor jó sokat ültek a kifizetésen, azóta viszont ugyanúgy VISA-ra kétszer kértem ki, egyszer egy esti kérelem után másnap nálam volt a pénz, tegnap pedig egy délután kérelmet sikerült olyan gyorsan intézni, hogy még aznap délután meg is küldték  ;)

Ezek szerint valóban gyorsul a nemzetközi átutalás.  :ok:

Üdv,betclic pokerbe nem enged be...error-23 hibakóddal,azt irja hogy pillanatnyilag nemtudok belépni,de egyszer se engedett még be,és haveromnál is ugyanez!
Vkinek ötlet?
Irtam a supportnak de nemtudja,majd továbbítja illetékeseknek... :noway:

Kedves Játékosunk,

Értesítjük, hogy 2020.04.29. időponttól felfüggesztjük a póker oldal működését a Betclic.com ill. hu.betclic.football oldalakon.

Állítólag az egyik online magyar dealer elkapta a vírust, ezért kell lezárni a teljes online póker részleget a BetClicnél.

Sziasztok

egy kis segítségre lenne szükségem, regisztráltam vasárnap az oldalra 5 percen belül kb le is hitelesítették és feltöltöttem a számlámat skrillről majd hétfőn amikor be akartam lépni nem tudtam majd kaptam egy emailt hogy küldjek be dokumentumokat, számla stb stb beküldtem mindent és aztán válaszként jött rá egy olyan hogy a számlámat bezárták tartósan. És kimásolták a feltételt, hogy miért amiben nem volt konkrét válasz, valakinek ötlet erre hogy mit tudok csinálni ? Nem is fogadtam rajta mert este töltöttem fel aztán inkább aludtam már

Idézetet írta: kovi956 Dátum április 21, 2020, 19:28:15
Sziasztok

egy kis segítségre lenne szükségem, regisztráltam vasárnap az oldalra 5 percen belül kb le is hitelesítették és feltöltöttem a számlámat skrillről majd hétfőn amikor be akartam lépni nem tudtam majd kaptam egy emailt hogy küldjek be dokumentumokat, számla stb stb beküldtem mindent és aztán válaszként jött rá egy olyan hogy a számlámat bezárták tartósan. És kimásolták a feltételt, hogy miért amiben nem volt konkrét válasz, valakinek ötlet erre hogy mit tudok csinálni ? Nem is fogadtam rajta mert este töltöttem fel aztán inkább aludtam már

Személyes számlát nyitottál? Volt-e korábban számlád náluk?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 22, 2020, 15:53:29
Személyes számlát nyitottál? Volt-e korábban számlád náluk?

Igen személyes számlát nyitottam, milyen van még? nem volt korábban soha számlám náluk
azt irták hogy a dokumentum nem volt megfelelő amit beküldtem, holott egy telefonszámlát küldtem be nekik, amit el is fogadtak majd miután került rá pénz utána zárták be

Idézetet írta: kovi956 Dátum április 27, 2020, 21:53:43
Igen személyes számlát nyitottam, milyen van még? nem volt korábban soha számlám náluk
azt irták hogy a dokumentum nem volt megfelelő amit beküldtem, holott egy telefonszámlát küldtem be nekik, amit el is fogadtak majd miután került rá pénz utána zárták be

Az ember startból arra gondol, hogy több számlát regisztráltál, ezért kérdeztem.

Tehát, tiszta lappal érkeztél, regisztráltál, bekérték a dokumentumokat (amit elfogadtak), befizettél és onnantól vége. Igaz?

Az indoklásuk annyi, hogy nem megfelelő a dokumentum? Ok, küldsz helyette másikat. Nincs erre lehetőséged?

Sokat segítene ha bemásolnád az eredeti levelüket, természetesen kitörölve a személyes adatokat.

Több év után, e sport miatt tértem vissza a betclichez, nagyon pozitív tapasztalat, hogy tegnap este Visára bő 2 óra alatt rárakták a pénzt a kikérés után, ma délután pedig alig 1 perc alatt! Ilyet még sehol nem láttam, pedig nem 2 napja vagyok ebben a bizniszben...

Az email 04.17 én érkezett, hogy vip bónusz ez azután volt hogy 04.12-én jött az email hogy hiteles a számlán fully verified. Aztán fizettem be 100.000 forintot amit elbuktam erre jött az email aznap amit csatoltam majd két napra rá 19én miután befizettem újra 100.000 forintot megkaptam a bónuszt ott nyertem és lett belőle több pénz aztán nem tudtam következő nap már belépni és aztán jött az email

Dear ...,

Thank you for contacting us.

Please be advised that after a thorough examination of your activity on the player's account, the Security Department has decided to permanently close the player's account on Betclic.com.

According to our Terms and Conditions :

"5.1 When you apply for an Account, and at any time while you hold an Account with us, you accept that we may:


5.1.4 terminate your account with immediate effect and to retain all funds on the account in the event that there is reasonable suspicion of fraudulent activity including, but not limited to, provision of fraudulent personal details, forged, altered or stolen identity or financial documents or registration of multiple accounts
   
5.4 We reserve the right, at our own discretion, to conduct checks against registered details of applicants and players to ensure the accuracy of information provided and we shall be entitled to demand further evidence as to an applicant's age, capacity to legally contract with us, country of residence or any other information at any time in the future."

Please be advised that you are not eligible to refund of any deposits from your account.

Sincerely apologise for any inconvenience this may have caused.

Best regards,

Jessica
Betclic Customer Service Team


és csak ezt másolják be újra és újra semmi konkrét válasz

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 28, 2020, 13:51:55
Az ember startból arra gondol, hogy több számlát regisztráltál, ezért kérdeztem.

Tehát, tiszta lappal érkeztél, regisztráltál, bekérték a dokumentumokat (amit elfogadtak), befizettél és onnantól vége. Igaz?

Az indoklásuk annyi, hogy nem megfelelő a dokumentum? Ok, küldsz helyette másikat. Nincs erre lehetőséged?

Sokat segítene ha bemásolnád az eredeti levelüket, természetesen kitörölve a személyes adatokat.

Sziasztok!
Betclicen lehetséges e paysafecardos accountra kikérni a pénzt?
Vagy egyáltalán vhol működik e ez a dolog?
Köszönöm

Idézetet írta: Hool80 Dátum május 30, 2020, 10:19:31
Sziasztok!
Betclicen lehetséges e paysafecardos accountra kikérni a pénzt?
Vagy egyáltalán vhol működik e ez a dolog?
Köszönöm

Én a betclichez fizettem be már minden módon, paysafecarddal is, de a kifizetési módok között nincs paysafe account, viszont nem ragaszkodnak ahhoz, hogy a befizetés után, ugyanoda vedd le a pénzt, ha már be vannak járatva az útvonalak. Pl. skrilles befizetés után a nyereményt visára is tudod kérni vagy bankszámlára. Én visára kérem ki mindig, mert 1-5 perc alatt rá is rakják, néha hétvégén lassabb a kifizetés.

Idézetet írta: Hool80 Dátum május 30, 2020, 10:19:31
Sziasztok!
Betclicen lehetséges e paysafecardos accountra kikérni a pénzt?
Vagy egyáltalán vhol működik e ez a dolog?
Köszönöm

Tudtommal egyedul bet365-on lehet mypaysafe-re kifizetest kerni. Sajnos.

Kaptam egy 100%-os 30khufos freebetet. Kipróbáltam hogy EUR alapú bankszámláról fizettem be hát elég jól váltott FT-ra. 2 FT volt a különbség befizetésnél és kifezetésnél is. Legutóbb skrill-en EUR alapon sokat levont és FT-os számlával is probléma volt az átváltással. Meglátjuk kapok e még hasonlót.

Idézetet írta: Lancer Dátum június 22, 2020, 18:36:58
Kaptam egy 100%-os 30khufos freebetet. Kipróbáltam hogy EUR alapú bankszámláról fizettem be hát elég jól váltott FT-ra. 2 FT volt a különbség befizetésnél és kifezetésnél is. Legutóbb skrill-en EUR alapon sokat levont és FT-os számlával is probléma volt az átváltással. Meglátjuk kapok e még hasonlót.

Jó lenne nekem is egy 30kilós frebet  :ok: