BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


sziasztok!

érdemes regisztrálni a betclic-hez? mik a tapasztalatok? ügyfél azonosítás, kifizetés, korrektség stb

előre is köszi!

Idézetet írta: hilles Dátum július 04, 2020, 15:06:34
sziasztok!

érdemes regisztrálni a betclic-hez? mik a tapasztalatok? ügyfél azonosítás, kifizetés, korrektség stb

előre is köszi!

Regisztráltál azóta? mert engem személy szerintem nem enged az oldal.

Idézetet írta: Betman91 Dátum július 23, 2020, 16:23:13
Regisztráltál azóta? mert engem személy szerintem nem enged az oldal.

nem próbáltam. mielőtt regisztrálnék bárhova, próbálok utána járni a dolgoknak de ez legtöbb iroda esetében (365 és Unibet kivételével) nehézkes, mert kevés róla az infó vagy nem friss.

Idézetet írta: hilles Dátum augusztus 04, 2020, 12:16:00
nem próbáltam. mielőtt regisztrálnék bárhova, próbálok utána járni a dolgoknak de ez legtöbb iroda esetében (365 és Unibet kivételével) nehézkes, mert kevés róla az infó vagy nem friss.

Nekem ott volt a gond, hogy azért nem engedett mert 1 éve ugye újraregisztráltam és fogalmam nem volt melyik email címre regisztráltam, de aztán végül megtaláltam és így beléptem azzal. 1 éve meg azért regisztráltam újra mert a régi számlámat ahova már nem léptem be vagy 5 éve zárolták és a chates support azt mondta csináljak új regisztrációt. Azonosításhoz alapjáraton személyi + számlakivonat kombó elég, viszont tőlem bekért minden szart,(befizetésről bizonylat, kép rólam hogy a személyimet tartom, a kártyáról kép amivel befizettem, plusz még egy lakcímet igazoló cucc) viszont végül szerencsére kifizettek és már meg is érkezett a pénz. Hajnalba 0:50-kor írta hogy elindult a kifizetés kártyára és ma 14:07-re már rajta is volt a számlámon.

Tegnap volt egy kiutalásom magyar bankszámlára, délelőtt kértem a kiutalást, 2 órán belül jött a visszaigazolás hogy elküldték, és még aznap délután a számlán volt. Egész gyorsak.  :)

Nekem teljesen változó, hogy mennyi idő a kifizetés Skrillre ennél az irodánál. Volt hogy három napig ültek rajta, volt hogy 2 óra alatt megjött és egyforma összeget vettem fel, így még csak azon sem múlhatott.

Ez valóban érdekes, főleg hogy skrill-ről van szó. Elképzelhető hogy néha bele bele fut az ember egy- egy rutin ellenőrzésbe, ahol manuálisan is rá néznek minden oké-e. De persze csak találgatok.

Sziasztok Urak!

A helyzet a következő:
Eddig mindig mastercarddal fizettem be az oldalra, a kifizetésemet pedig a kártyához tartózó bankszámlámra tudtam kiutalni automatikusan.
Ergo banki átutalással tökéletesen működtek a heti kifizetések , 1 nap alatt a számlámon volt  a pénz.

November 9-én kiutalt pénzt megkaptam már aznap, de most totál más a kifizetési fülecske az oldalon.
Nincsenek banki adatok/számlaszám , csak a kártya amivel befizettem mastercard, arra utalhatok ki pénzt.

Írtam a chateseknek (francia), mert se angol chat nincs ...illetve a support 3 napja nem reagál a mailekre.

Azt írták pénzügyi részlegnél vannak technikai problémák...kíváncsi leszek..

Idézetet írta: mamita Dátum november 22, 2020, 10:53:20
Sziasztok Urak!

A helyzet a következő:
Eddig mindig mastercarddal fizettem be az oldalra, a kifizetésemet pedig a kártyához tartózó bankszámlámra tudtam kiutalni automatikusan.
Ergo banki átutalással tökéletesen működtek a heti kifizetések , 1 nap alatt a számlámon volt  a pénz.

November 9-én kiutalt pénzt megkaptam már aznap, de most totál más a kifizetési fülecske az oldalon.
Nincsenek banki adatok/számlaszám , csak a kártya amivel befizettem mastercard, arra utalhatok ki pénzt.

Írtam a chateseknek (francia), mert se angol chat nincs ...illetve a support 3 napja nem reagál a mailekre.

Azt írták pénzügyi részlegnél vannak technikai problémák...kíváncsi leszek..

Hello
Nekem is ez a helyzet kikértem de visszarakták,jött egy email hogy vmit elírhattam küldjek a bankszámláról képet vagy csináljak új számlát.

nekem is ugyanez volt, kétszer visszadobta, aztán harmadjára normálisan kifizetett

Akiknek van tapasztalata róla, mennyire érdemes ide regisztrálni? Korlátozással, kifizetéssel hogy állnak?

A befizetés után járó igyenpörgetésekből származó bonusz forgatásakor a bonuszpénzt vagy a saját pénzt használja először. Köszönöm ha válaszol valaki

Idézetet írta: euro1000 Dátum december 07, 2020, 14:38:31
A befizetés után járó igyenpörgetésekből származó bonusz forgatásakor a bonuszpénzt vagy a saját pénzt használja először. Köszönöm ha válaszol valaki

Alaposan megváltozott az oldal egy ideje (teljesen más a dizájn, és most szembesültem vele, hogy nem engedi a kivételt, csak Srillre, pedig eddig bankkártyáról fizettem be és ki is), de mindenesetre amikor legutóbb játszottam, úgy volt, hogy előbb a valódi pénzes egyenleget használta fel.

Napok óta nem tölt be a kifizetési oldal. Eközben persze befizetni azt vígan lehet...

Idézetet írta: Schleck Dátum december 09, 2020, 10:52:22
Napok óta nem tölt be a kifizetési oldal. Eközben persze befizetni azt vígan lehet...

Nálam nincs probléma, nekem betölti. Válts böngészőt, az néha segít hasonló dolgokon