BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na srácok..Betclic.. :D egyre viccesebb..küldtek promó mailt ismét, most 15.000 HUF-ig..

Ránézek gondoltam, jó lenne kihasználni..látom még mindig nincs kifizetés csak skrillre.

Írtam nekik chaten, megkérdeztem, ha befizetek mastercarddal amit enged, miért nem biztosítanak rá kifizetési opciót?

Majd a "hölgy" egészen egyszerűen kilépett...:)  Ne fizessetek be ide, nem ajánlom.. az ügyfélszolgálat is katarsztrófa.. 1 db kérdésre nem tudnak válaszolni..

Lassan 2-4 hónapja nincs kifizetési opció, korábban banki átutalással szépen kifizettem a lóvét..

Nekem ezt a belső üzenetet küldték.  ;D

Információ számlája elérhetőségéről
Az üzletek és a szolgáltatások március 8-tól március 22-ig tartó zárását jelentette be a kormány, ennek értelmében a kaszinók sem tarthatnak nyitva, további részletszabályozás a napokban várható.

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a Betclic  számláján lévő egyenleg biztonságban van és a Betclic online szolgáltatásai továbbra is korlátozás nélkül elérhetők az Ön számára.

Kérdéseivel bizalommal fordulhat ügyfélszolgálatunkhoz.

Ha a jövőben szeretne értesítést kapni promóciós ajánlatainkról, akkor a piros gombra kattintva a számláján (a "Beállításaim" menüpontban) tudja megtenni az ehhez szükséges változtatásokat. A módosítás 24 órán belül lép életbe.

A Betlic Csapat


Nekem nem volt (még) bajom a Betclic-kel, mindig megkaptam mindent időben. A skrill is ott van mint be- és kifizetés, nekem egy rossz szavam nem lehet feléjük.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 09, 2021, 10:16:11
Nekem ezt a belső üzenetet küldték.  ;D

Információ számlája elérhetőségéről
Az üzletek és a szolgáltatások március 8-tól március 22-ig tartó zárását jelentette be a kormány, ennek értelmében a kaszinók sem tarthatnak nyitva, további részletszabályozás a napokban várható.

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a Betclic  számláján lévő egyenleg biztonságban van és a Betclic online szolgáltatásai továbbra is korlátozás nélkül elérhetők az Ön számára.

Kérdéseivel bizalommal fordulhat ügyfélszolgálatunkhoz.

Ha a jövőben szeretne értesítést kapni promóciós ajánlatainkról, akkor a piros gombra kattintva a számláján (a "Beállításaim" menüpontban) tudja megtenni az ehhez szükséges változtatásokat. A módosítás 24 órán belül lép életbe.

A Betlic Csapat


Nekem nem volt (még) bajom a Betclic-kel, mindig megkaptam mindent időben. A skrill is ott van mint be- és kifizetés, nekem egy rossz szavam nem lehet feléjük.
Nekem meg pont forditva volt bajom velük.Ugye elvileg csak oda fizetnek ki ahonnan befizettem.Fizettem be netellerrel,majd mikor le akartam venni a nyereményt, 3 szor törölték,és rakták vissza az egyenlegemre mindenféle édtesítés nélkül,mondom a 3. után ugyan már megkérdezem mivel van nekik bajuk.Mondják csak oda vehetem le ahonnan töltöttem,mondtam nekik szuper, 3 szor ez történt meg,erre ők jó, de csak banki átutalással hajlandók kifizetni....Irtam is nekik hogy ha már a saját szabályrendszerüket hágják át,akkor ezt nem kellene nekem is jelezni,honnan tudnám ezt magamtól,de erre már nem válaszoltak.Aztán kikértem bankival, napra pontosan megvárták az utolsó kifizetési napot,de aztán elutalták a pénzemet,ez volt 2 éve azóta egy forintot nem költöttem el itt és nem is fogok..Hitvány egy banda,az ügyfélszolgálatot meg inkább nem is minősítem mert ha véletlen olvasnák ezt még megsértődnének....

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 09, 2021, 10:16:11
Nekem ezt a belső üzenetet küldték.  ;D

Az üzletek és a szolgáltatások március 8-tól március 22-ig tartó zárását jelentette be a kormány, ennek értelmében a kaszinók sem tarthatnak nyitva, további részletszabályozás a napokban várható.
[/quote

Ez komoly? Azért mert itt pesten bezárt a kaszinó,
homofiszba se lehet játszani  :great: :great: :great: :crazy:

Update: Befizettem ma 15.000 HUF-ot Skrill Rapid Bank transferrel... a számlámról levonta az összeget, de a betclic-es számlán nem írták jóvá.. írtam az ügyfélszolgálatnak.. elkérték a kivonatot/bizonylatot az átutalásról.. csatoltam.. azóta semmi..

Ennyit kaptam válaszként, hogy a pénzügyi osztály foglalkozik már vele és próbálják orvosolni a hibát.. :D vicc az oldal..

Az kemény, kértem egy kifizetést VISA-ra, aztán abban a pillanatban, ahogy rányomtam a kifizetés gombra, már rezgett is a teló, és jött az sms, hogy a számlámon a pénz. Majdnem hamarabb elküldték, minthogy ráklikkeltem volna a kifizetés gombra  :ok:

szintén, a betclic a leggyorsabb ilyen kifizetésnél

Sziasztok,

chat elérhetőségükről tudna valaki egy linket küldeni, vagy hol találom az oldalukon? :O

Nem találtam meg eddig  :bash: :bash:

Megváltozott a minimum befizetés összege, az eddigi 1000 Forintról 4000 Forintra nőtt.

Sziasztok! Valamiért nekem a betclic levont 2x 500 forintot de nem értem miért. Mással is fordult már ilyen elő?


A fogadasok ara kerult levonasra.

Sosem nyertem náluk százas szorzóval , de néha megpróbáltam egy ezressel.
Ma derült ki számomra, hogy nem csak a befizetési limitet emelték négyezerre , hanem ezen fogadásokat is limitálták kerek egy euróra.

Azért,hogy pozitív példát is írjak.Mastercardra próbáltam kifizetni,de rányomta és le se vonta.Mondom fura,látom automatikusan visszautasította.Kikértem Skrillre kb.5 másodperc múlva a számlán volt. :ok:

Idézetet írta: Powell Dátum június 11, 2021, 13:10:36
Azért,hogy pozitív példát is írjak.Mastercardra próbáltam kifizetni,de rányomta és le se vonta.Mondom fura,látom automatikusan visszautasította.Kikértem Skrillre kb.5 másodperc múlva a számlán volt. :ok:

Skrill cimem + Jelszavam beirtam, mar jott a level, hogy teljesult a kifizetes.  :laugh:

Ma az EB kezdet alkalmából van náluk 10 ingyen pörgetés is Aztec Gold játékon.