BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali!

Volt egy ilyen promo :

Gólöröm és Pörgetések: 15 ingyen pörgetés!


Az Európa-bajnokság gólöröme a kaszinóban is érezhető lesz a mai napon, június 19-én: minden egyes góllal egy ingyen pörgetést szerezhet!

Jelezni kellett, hogy részt veszek benne. Majd pedig 21-én adják az ingyen pörgetéseket.
Én nem találok semmi értesítést, hogy melyik játékon lehet ezt lejátszani.
Valaki esetleg megkapta már? Melyik játék?

A "Royale with Cheese Megaways" nyerőgépen lenne elvileg!

16:00 után kell keresni, általában akkor írják jóvá az ilyen promókat.

Nem kaptam meg a freebet-et.  Kérdésemre, az ügyfélszolgálat, sablon szöveget küldött,
tájékozódjam a GYIK-ben. Kíváncsi vagyok, mennyi ideig "kekeckednek" a kifizetésnél.

Idézetet írta: rem Dátum június 25, 2021, 07:03:15
Nem kaptam meg a freebet-et.  Kérdésemre, az ügyfélszolgálat, sablon szöveget küldött,
tájékozódjam a GYIK-ben. Kíváncsi vagyok, mennyi ideig "kekeckednek" a kifizetésnél.
72 óra max


Nem fogadják el a feltöltött lakcím igazolást, sem az energia számlát, sem a  lakcím kártyát.
Most elküldtem e-mail-ben is.  Járt már így valaki ?     Aki tud segítsen. :)

Idézetet írta: rem Dátum június 30, 2021, 08:45:12
Nem fogadják el a feltöltött lakcím igazolást, sem az energia számlát, sem a  lakcím kártyát.
Most elküldtem e-mail-ben is.  Járt már így valaki ?     Aki tud segítsen. :)
Mi az, hogy nem fogadják el? De miért nem, indokolják meg. túl nagy a file, túl pici, túl sötét, ha van rajta vaku az a baj, ha nincs az a baj, esetleg homályos, szóval kérdezd meg tőlük, mi a bajuk vele

#938 június 30, 2021, 10:38:45, rem
Idézetet írta: oakland23 Dátum június 30, 2021, 09:12:01
Mi az, hogy nem fogadják el? De miért nem, indokolják meg. túl nagy a file, túl pici, túl sötét, ha van rajta vaku az a baj, ha nincs az a baj, esetleg homályos, szóval kérdezd meg tőlük, mi a bajuk vele
A  Kép minőségével , méretével nincs baj. Ha nem megfelelő fel sem  lehet tölteni. A személyit elfogadták. Azután küldtek egy e-mail-t, hogy töltsem fel a lakcímet igazoló dokumentumokat is., amit persze feltöltöttem, csak egy piros X díszeleg mellette. :)

Amit ma elküldtem e-mail-ben (csekk, lakcím kártya, azt az egyébhez rangsorolták.
Azt elfelejtettem mondani , hogy van egy nyertes fogadásom. :)



Írj nekik egy e-mailt, aztán kérdezz rá, mi a bajuk a beküldött dokumentumokkal, így kívülállóként nehéz ezt megtippelni. Régebben tán chat is volt náluk, legalábbis mintha emlékeimben élne, de most hirtelen még a 'kapcsolat' részt sem találom náluk... Nekem firefox alatt teljesen szét van csúszva az oldal és lassú, chrome böngészővel picit jobb, de ott sem tökéletes...

#940 június 30, 2021, 11:26:42, rem
Idézetet írta: oakland23 Dátum június 30, 2021, 10:58:21
Írj nekik egy e-mailt, aztán kérdezz rá, mi a bajuk a beküldött dokumentumokkal, így kívülállóként nehéz ezt megtippelni. Régebben tán chat is volt náluk, legalábbis mintha emlékeimben élne, de most hirtelen még a 'kapcsolat' részt sem találom náluk... Nekem firefox alatt teljesen szét van csúszva az oldal és lassú, chrome böngészővel picit jobb, de ott sem tökéletes...

Megkérdeztem, várom a választ. Félek , hogy küldenek egy sablon választ, egy linkel, ami a GYÍK-re mutat.
Figyelmetlen voltam. Már rég fogadtam, felejtek. Amíg  nincs elfogadva a dokumentum  , :) addig nem fogadunk. Késő bánat.

Na megjött a válasz ahogy sejtettem. :D Mit lehet ilyenkor tenni? :D

Idézetet írta: rem Dátum június 30, 2021, 11:07:55
Megkérdeztem, várom a választ. Félek , hogy küldenek egy sablon választ, egy linkel, ami a GYÍK-re mutat.
Figyelmetlen voltam. Már rég fogadtam, felejtek. Amíg  nincs elfogadva a dokumentum  , :) addig nem fogadunk. Késő bánat.

Na megjött a válasz ahogy sejtettem. :D Mit lehet ilyenkor tenni? :D

Bankszámla kivonatot, melyen rajta van az irodánál regisztrált lakcím elfogadják.

Na megjött az érdemi válasz ,az e-mail. ben elküldött lakcím dokumentumokra. :D

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 30, 2021, 11:35:43
Bankszámla kivonatot, melyen rajta van az irodánál regisztrált lakcím elfogadják.

Hát ezek után, hogy nem képesek  válaszolni, meggondolom, el küldjem-e ... :D
Zöld  számlakivonatom van, szerinted  kinyomtassam,  vagy jó eredeti formájában is.

Idézetet írta: rem Dátum június 30, 2021, 11:54:23
Hát ezek után, hogy nem képesek  válaszolni, meggondolom, el küldjem-e ... :D
Zöld  számlakivonatom van, szerinted  kinyomtassam,  vagy jó eredeti formájában is.

PDFben töltsd le és küld el.