BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: rem Dátum június 30, 2021, 11:54:23
Hát ezek után, hogy nem képesek  válaszolni, meggondolom, el küldjem-e ... :D
Zöld  számlakivonatom van, szerinted  kinyomtassam,  vagy jó eredeti formájában is.
Én a bwinnek a zöldet küldtem el pár napja, ahogy az előttem szóló is írja, PDF-ben, szerintem a betclicnek is jó lesz, de persze semmi sem 100%...

Idézetet írta: rem Dátum június 30, 2021, 11:54:23
Hát ezek után, hogy nem képesek  válaszolni, meggondolom, el küldjem-e ... :D
Zöld  számlakivonatom van, szerinted  kinyomtassam,  vagy jó eredeti formájában is.

Jó nekik az elektronikus számlakivonat is letöltve, és pdf -ben elküldve, ahogy írták.

#947 július 01, 2021, 15:40:44, rem
Osztán'  mé' nem lehet a zember' tudomására hozni, hogy milyen dokumentumra van szükség, a lakcím ellenőrzéshez ?  Ne töltögess fel  csekket,  meg a lakcím kártyádat sem te hüle'  teee,  a bankszámla kivonatod  tűcsd'  fel pdf-ben.   :D  A kifizetési kérelem előtt most egy kicsit pihenek. :D

Kösz a segítséget mindenkinek.

Egy haver is igy jart. Valos banki kivonat nem volt jo, internet elofizeteses cucc nem volt jo, visszadobták. Ezek mind eredetiek voltak.

Aztán a kisebbik fiam photoshoppal átírt egy tök más számlát, azt meg elfogadták egyből.

Valami miatt azt szeretik, ha színes a számla, a vodafonnak ilyen van, régen a digis kéket is szerették, de az fekete-fehér lett. Idióták.

Ma 10 ingyenes pörgetés Aztec Goldon náluk. Szépséghibája, hogy a nyereményt tízszer kell megforgatni.

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 06, 2021, 13:24:11
Ma 10 ingyenes pörgetés Aztec Goldon náluk. Szépséghibája, hogy a nyereményt tízszer kell megforgatni.
A másik szépséghiba hogy nem ad semmit :D

#951 július 13, 2021, 11:02:53, rem
Visa kártyával fizettem be a számlámra. Most kifizetést szeretnék kérni, és a kifizetési módnál,
a moneybookers szerepel, mert szerintük erről fizettem be a fogadási számlára. Lehet az a "hiba",
hogy befizetésnél nem mentettem el a kártya adatait?  :)
Gondolom, ha kifizetést kérnék moneybookersre, kérni fogják a  befizetési bizonylatot, ami nincs,
mivel bankkártyával fizettem be. :D  Persze, lehet, hogy rosszindulatú vagyok. :)
Van valakinek ezzel kapcsolatba tapasztalata  ?


Írtam az ügyfélszolgálatnak, jött egy automatikus válasz, amiben azt ígérik, hogy rövidesen válaszolnak. Na majd kivárjuk.


Idézetet írta: rem Dátum július 13, 2021, 08:15:56
Visa kártyával fizettem be a számlámra. Most kifizetést szeretnék kérni, és a kifizetési módnál,
a moneybookers szerepel, mert szerintük erről fizettem be a fogadási számlára. Lehet az a "hiba",
hogy befizetésnél nem mentettem el a kártya adatait?  :)
Gondolom, ha kifizetést kérnék moneybookersre, kérni fogják a  befizetési bizonylatot, ami nincs,
mivel bankkártyával fizettem be. :D  Persze, lehet, hogy rosszindulatú vagyok. :)
Van valakinek ezzel kapcsolatba tapasztalata  ?


Írtam az ügyfélszolgálatnak, jött egy automatikus válasz, amiben azt ígérik, hogy rövidesen válaszolnak. Na majd kivárjuk.
Ugyanezt játszották el nálam annyi különbséggel hogy én netellerről fizettem be moneybokkerssel meg sohasem volt befizetésem régebben se.Mikor mentem chatre kifizetés előtt megigérték hogy átállitják a kifizetési opciót mert látják hogy valóban nem történt arról befizetés,és valóban látják h az utolsó befizetésem valóban netelleres volt....Ennek már bő 2 hónapja nem csináltak többszöri felszólitásra sem semmit a számlámmal csak igérgettek,igy inkább átbuktam máshová a pénzt minimális veszteséggel és ide nem fizetek be soha a büdös életbe....Nem ez volt az első hogy ilyet játszottak el velem,kb 1 éve azzal akartak megmalmozni hogy azért nem fizetnek ki netellerre mert nem onnan fizettem be utoljára,csak bankszámlára voltak hajlandók kifizetni.Mikor elküldtem nekik a print screent a netelleres befizetésről,a számlámról,meg a szabályzatukról,akkor meg halgattak vagy 3 hétig utána meg technikai hibára panaszkodtak..Volt jó 1,5 hónap mire kifizettek igaz csak bankszámlára és többszöri üzenetváltás után...Az biztos hogy nálam feketelistára került ez az iroda.....Azért remélem veled ugyanezt nem játszák el,és kifizetnek rendesen és viszonylag hamar.Én szurkolok..

#953 július 13, 2021, 12:51:44, rem
Idézetet írta: szalist Dátum július 13, 2021, 11:57:33
Ugyanezt játszották el nálam annyi különbséggel hogy én netellerről fizettem be moneybokkerssel meg sohasem volt befizetésem régebben se.Mikor mentem chatre kifizetés előtt megigérték hogy átállitják a kifizetési opciót mert látják hogy valóban nem történt arról befizetés,és valóban látják h az utolsó befizetésem valóban netelleres volt....Ennek már bő 2 hónapja nem csináltak többszöri felszólitásra sem semmit a számlámmal csak igérgettek,igy inkább átbuktam máshová a pénzt minimális veszteséggel és ide nem fizetek be soha a büdös életbe....Nem ez volt az első hogy ilyet játszottak el velem,kb 1 éve azzal akartak megmalmozni hogy azért nem fizetnek ki netellerre mert nem onnan fizettem be utoljára,csak bankszámlára voltak hajlandók kifizetni.Mikor elküldtem nekik a print screent a netelleres befizetésről,a számlámról,meg a szabályzatukról,akkor meg halgattak vagy 3 hétig utána meg technikai hibára panaszkodtak..Volt jó 1,5 hónap mire kifizettek igaz csak bankszámlára és többszöri üzenetváltás után...Az biztos hogy nálam feketelistára került ez az iroda.....Azért remélem veled ugyanezt nem játszák el,és kifizetnek rendesen és viszonylag hamar.Én szurkolok..
Ajjaj !  Remélem én nem így járok.  Tőlem most képernyőképet kértek a hibaüzenetről. :D
Csakhogy nincs itt semmiféle hibaüzenet, egyszerűen csak a skrill kifizetési
mód jelenik meg. Nem is választhatom a bank kártyás kifizetést. :D 
Most érkezett a válasz.
Dear László,

Thank you for contacting us.

I would like to kindly inform you that in this case please use Skrill to make a withdrawal. It's a safe way to do reach your funds.

If you already don't have an account with them you can make a new once under this address:

https://www.skrill.com/

We will do our best to provide more withdrawal methods in the future however for now please be advise to use Skrill.

Sorry for any inconvenience and thank you for understanding.

I hope that solves your problem, however if you have any questions or queries please do not hesitate to contact us again.

Best regards,
Dawid
Betclic Customer Service Team
Nem tudom ki merjem-e kérni skrill-re ?    Szerinted?

Próbáld meg mindenféleképp elvuleg azt irják hogy most csak ezt tudod használni...Más lehetőséged amúgy sincs jelenleg.Max ha szivatnak ki kell verni a balhét nem tudok jobbat jelenleg ...

Megérkezett a pénz a skrill számlámra.  Most inkább nem mondok semmit... Erről ennyit.

Ha van unibeted fizesd be oda, jatsz vele egy kicsit es nyugodtan lekerheted bankszamlara.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 13, 2021, 15:55:38
Ha van unibeted fizesd be oda, jatsz vele egy kicsit es nyugodtan lekerheted bankszamlara.

Nem a kifizetési móddal van baj, hanem az iroda megbízhatóságával. Azzal kezdődött , hogy nem kaptam meg a bónuszt, a befizetésem után.
Nem arra szoktam kiverni, hogy bankszámlára kérem ki a nyereményemet. Az meg kifejezettem dühít, ha lebegtetik a kifizetést.

Ha ezek zavarnak akkor eleve hiba volt egy lealdozoban levo oldalra beregelni..

10 jobb van naluk kb minden tekintetben.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 14, 2021, 18:54:31
10 jobb van naluk kb minden tekintetben.

Melyik 10-et ajánlanád?