Kiesés!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szép napot, mindenkinek, és ezúton szeretném ha válaszolna valaki arra, hogy miért estem ki a játékból az októberi hónap legvégén, hiszen minden nap adtam le szelvényeket ???!!! Mellesleg, már majdnem nyerő helyen voltam!!! Tisztelettel várom indoklásukat az esetről, és nem játszom soha többet ebben a tippjátékban, pedig még képet is küldtem egy Unibetes szelvényemről !!! A legjobbakat kívánom mindenkinek !!! - APURIMAC -.

#1 november 01, 2010, 05:02:45, executor
Idézetet írta: APURIMAC Dátum november 01, 2010, 02:40:16
Szép napot, mindenkinek, és ezúton szeretném ha válaszolna valaki arra, hogy miért estem ki a játékból az októberi hónap legvégén, hiszen minden nap adtam le szelvényeket ???!!! Mellesleg, már majdnem nyerő helyen voltam!!! Tisztelettel várom indoklásukat az esetről, és nem játszom soha többet ebben a tippjátékban, pedig még képet is küldtem egy Unibetes szelvényemről !!! A legjobbakat kívánom mindenkinek !!! - APURIMAC -.

Nyilván majd Milan válaszol, de ahogy nézem több meccset is kezdés után tippeltél meg, ami szabálytalan szerintem. Ha így volt kár megsértődni, mert nincs igazad!


Idézetet írta: executor Dátum november 01, 2010, 04:58:23
Nyilván majd Milan válaszol, de ahogy nézem több meccset is kezdés után tippeltél meg, ami szabálytalan szerintem. Ha így volt kár megsértődni, mert nincs igazad!


Hopp itt is van a fekete listában:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=1758.45

Tistelettel ezek élő szorzók voltak, és hivatalosak!!! Azt hittem hogy mivel még fennt van a fogadólistán így még meccs közben is lehet rá fogadni ugyanis ezek a meccsek még nem tüntek el a fogadáskínálatból!!! Különben köszönöm a válaszát, és szép napot!!!  - APURIMAC -.

Kedves APURIMAC!

Szerintem te el sem olvastad a szabályzatot, mielőtt játszani kezdtél... csatolok egy kimásolt részt belőle. A teljes szabályzatot elolvashatod a Tippjáték oldalon, a Szabályzat menüpont alatt.

Kizárások:


A játékosoknak nem szabad meghaladniuk  a -29 pontot. Az eredmények frissülése után ha valakinek kevesebb mint -29 pontja van, az ki lesz zárva a versenyből (abban a hónapban), de a következő hónapban újból játszhat. Az a tippelő aki -29 pont alá kerül( pl. -29.01) kiesik a versenyből, a rendszer automatikusan áthúzza a nevét.
Azon játékosok akik -29 pont alá kerülnek a napi feldolgozás után (napi 5 tipp) azok kiesnek a játékból, így hiába van előre megtett tipp, mert azokat már nem vesszük figyelembe.

Ha valaki a mérkőzés megkezdése után tippel, akkor azt egy elsődleges figyelmeztetés után kizárjuk az aktuális hónap játékából.

Azon tippelők akik több felhasználóval tippelnek, azokat teljesen kizárjuk a játékból.

Azonos IP címmel rendelkező felhasználókat azonnal kizárjuk a tippjátékból.

A Sportfogadas.org jogosult arra, hogy azon tippelőket akik a szabályt megszegik kizárja a versenyből!

Idézetet írta: APURIMAC Dátum november 01, 2010, 07:03:28
Tistelettel ezek élő szorzók voltak, és hivatalosak!!! Azt hittem hogy mivel még fennt van a fogadólistán így még meccs közben is lehet rá fogadni ugyanis ezek a meccsek még nem tüntek el a fogadáskínálatból!!! Különben köszönöm a válaszát, és szép napot!!!  - APURIMAC -.
Elnézésedet kérem, hogy közbeszólok, de... Ebből a hozzászólásodból is kiderül, hogy nem olvastad el figyelmesen a tippjáték szabályzatát. Nem szándékosan követed el a szabálytalanságokat, hanem egyszerűen nem vagy tisztában a fórum tippjátékának a szabályaival. Én javasolnám Neked, hogy először a szabályzatot olvasd el és csak utánna tippelj!
Sok szerencsét és további szép napot kívánok Neked is!  :cya:

APURIMAC: Ha játszani szeretnél olvasd el a szabályzatot itt. Ha valami nem tiszta, akkor kérdez, mert válaszolunk.