Női Kézilabda EB 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Női KéziEB: Ki nyeri meg?

Norvégia
44 (62%)
Montenegró
1 (1.4%)
Oroszország
1 (1.4%)
Románia
3 (4.2%)
Dánia
3 (4.2%)
Magyarország
18 (25.4%)
Németország
0 (0%)
Franciaország
0 (0%)
Más válogatott
1 (1.4%)

Összes szavazó: 71

Szavazás lezárva: december 14, 2010, 12:13:25

Kiváncsi leszek, milyen piti oddsot löknek a norvégokra. 1,15 a tippem

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 18, 2010, 18:38:02
Kiváncsi leszek, milyen piti oddsot löknek a norvégokra. 1,15 a tippem


Én 1.20-ra szavazok.  ;D


Női Kézilabda EB 2010 - Döntők:

Bronzmeccs:

Dánia v Románia 19/12/2010 14:30 CET    1.333    10.00    4.00    

Döntő:

Norvégia v Svédország 19/12/2010 17:00 CET    1.133    13.00    7.00


Mi a véleményetek e két mérkőzésről?

1, Szerintem a dánok simán verik a románokat. A csapatok közül a románok lesznek azok, akiken (jobban) látszik majd a csalódottság. A dánok hazai közönség előtt nem tethetik meg, hogy kikapjanak.

2, Erre 100%, hogy nem teszek semmilyen fogadást, de szerintem Norvégia egy kiegyenlítettebb félidő után 4-5-tel fog nyerni.

A dán meccsen az 54 gól alatti fogadás nekem nagyon esélyesnek tűnik. Hozzáértők?

AZ EB All Star-csapata:

Kapus: Katrine Lunde-Haraldsen (norvég)
Jobbszélső: Maibritt Kviesgaard (dán)
Jobbátlövő: Nerea Pena (spanyol)
Irányító: Gro Hammerseng (norvég)
Beálló: Heidi Löke (norvég)
Balátlövő: Cristina Neagu (román)
Balszélső: Mia Augustesen (dán)

A legjobb játékos: Linnea Torstenson (svéd)

A "fantasztikus" EB szereplésünk után, a ma délelőtti vb-selejtező sorsolás csak hab volt a tortán...

Németország-Magyarország

Úgyhogy benne van a pakliban elég erősen, hogy nem jutunk ki a Brazíliában rendezendő vb-re...

Idézetet írta: Lufu Dátum december 19, 2010, 13:30:52
A "fantasztikus" EB szereplésünk után, a ma délelőtti vb-selejtező sorsolás csak hab volt a tortán...

Németország-Magyarország

Úgyhogy benne van a pakliban elég erősen, hogy nem jutunk ki a Brazíliában rendezendő vb-re...
Megkaptuk a lehető legerősebbet...itt szerintem is lesznek gondok, főleg ha Pálinger lemondja a válogatottságot, ami vastagon benne van a pakliban...

Idézetet írta: Lufu Dátum december 19, 2010, 13:26:59
AZ EB All Star-csapata:

Kapus: Katrine Lunde-Haraldsen (norvég)
Jobbszélső: Maibritt Kviesgaard (dán)
Jobbátlövő: Nerea Pena (spanyol)
Irányító: Gro Hammerseng (norvég)
Beálló: Heidi Löke (norvég)
Balátlövő: Cristina Neagu (román)
Balszélső: Mia Augustesen (dán)

A legjobb játékos: Linnea Torstenson (svéd)


Az szép, hogy a legjobb kapus a magyar NB I-ben játszik. :great: Azt viszont nem tudom megérteni, hogy miért nem csak a döntő után hirdetik ki a legjobbak névsorát.

Idézetet írta: imaginátor Dátum december 19, 2010, 12:21:30
A dán meccsen az 54 gól alatti fogadás nekem nagyon esélyesnek tűnik. Hozzáértők?
Tudom hogy szerény a kínálat, de ezt  inkább hagyd ki. Úgy lehet ez a meccs 28-16 mint 32-28. kérdés hogy egy közönségszórakoztató meccset akarnak játszani, vegy vérre megy majd. Ha a dánok utóbbit választják, és a mindenáron győzelemre mennek hazai közönség előtt, akkor biztos az 54 alatt. Ha a románok fáradtabbak,  és az első verzió jön, akkor viszont beleszaladhatnak egy nagy a rányú verésbe is.

Dánia - Románia 15-16 Az milyen végeredmény már  :D Nem értem, hogy lett ennyi, mert azért a kapusok nem 80%-al védtek. Tolnai 53%; Mörtensen 40%. Valaki nézte, mert én kihagytam?

Idézetet írta: Lufu Dátum december 19, 2010, 16:00:09
Dánia - Románia 15-16 Az milyen végeredmény már  :D Nem értem, hogy lett ennyi, mert azért a kapusok nem 80%-al védtek. Tolnai 53%; Mörtensen 40%. Valaki nézte, mert én kihagytam?

én kb felét néztem, de nem tudom szakértő szemmel megitélni.

Idézetet írta: Lufu Dátum december 19, 2010, 16:00:09
Dánia - Románia 15-16 Az milyen végeredmény már  :D Nem értem, hogy lett ennyi, mert azért a kapusok nem 80%-al védtek. Tolnai 53%; Mörtensen 40%. Valaki nézte, mert én kihagytam?

Biztos sok volt a kapufa :) Amúgy én sem láttam, de tényleg egy vérszegény végeredmény.

Én arra tettem félidőbe egyik se dob 15-öt, (1,47-ért!), ezek szerint a meccsre is majdnem jó lettem volna!  "Imaginátor" bocs, de ezt én sem hittem volna!