Tradelés Betfairen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 08, 2010, 19:23:03, vmlinuz
Ahogy a cím is mutatja, általánosságban minden jöhet ami a Betfair oldalán, vagy éppen szoftverrel történő tradeléssel kapcsolatos.
Általános stratégiák, melyik piacon érdemes tradelni, milyen API-val, vagy más segédeszközzel, botok,stb... egyszóval minden, ami nem tartozik bele a hagyományos értelemben vett sportfogadásba!

Bárminemű kérdés nyugodtan jöhet, biztosan lesz olyan, aki tud rá válaszolni!

Később majd beszerkesztek pár hasznos linket, amelyeket érdemes olvasgatni

tudtok olyan szoftverről, ami meghatározott időközönként, meghatározott piacokról olvassa le az oddsokat és valamilyen formában rögzíti azt (pl excel, vagy doc)?

Idézetet írta: sirdond Dátum december 07, 2010, 20:15:32
tudtok olyan szoftverről, ami meghatározott időközönként, meghatározott piacokról olvassa le az oddsokat és valamilyen formában rögzíti azt (pl excel, vagy doc)?

Ha találsz ilyet, légyszi majd tedd fel ide is, hol találtad ;) Köszi!

Idézetet írta: jaaas Dátum december 07, 2010, 20:21:07
Ha találsz ilyet, légyszi majd tedd fel ide is, hol találtad ;) Köszi!

:laugh: rendben

egyébként lehetséges a dolog? lehet írni ilyenre programot? sajnos nem vagyok otthon ebben a témában

Idézetet írta: sirdond Dátum december 07, 2010, 20:42:51
:laugh: rendben

egyébként lehetséges a dolog? lehet írni ilyenre programot? sajnos nem vagyok otthon ebben a témában

Én se tudom. De nem bánnám ha lehetne, és ha vki megtette volna már ;)

Idézetet írta: jaaas Dátum december 07, 2010, 21:14:54
Én se tudom. De nem bánnám ha lehetne, és ha vki megtette volna már ;)

te is ihletet kaptál egy új stratégiához? :)

vagy mire kellene,ha nem gond,hogy megkérdezem?

Idézetet írta: sirdond Dátum december 07, 2010, 21:29:59
te is ihletet kaptál egy új stratégiához? :)

vagy mire kellene,ha nem gond,hogy megkérdezem?

Sajnos ott még nem tartok. Jelenleg még mindig csak ismerkedek a tradeléssel, de minél több infó áll a rendelkezésemre, annál jobb.
Te vmilyen stratégián töröd a fejedet?

igen, nekem megjött a nagy ihlet
igaz régóta töröm a fejem,de ma volt egy heuréka pillanatom :D

a stratégiám gyakorlatilag kész van, a statisztika pedig ahhoz kell,hogy megtaláljam a megfelelő entry pointokat :)

Sok sikert hozzá!  Irigyellek, h Te már itt tartasz ;)

Lóversenyre készült a stratégiád?

azért ne nagyon irigykedj, még tesztelni kell és ha nem lesz jó, akkor rengeteg időt (és majd pénzt) baszok el a semmire :D

ez most foci. meg snookerre is van egy, de az még fejlesztés alatt

a lóversennyel valahogy nem volt sikerem, de azért azt sem zárom ki teljesen

Idézetet írta: sirdond Dátum december 07, 2010, 21:53:55
azért ne nagyon irigykedj, még tesztelni kell és ha nem lesz jó, akkor rengeteg időt (és majd pénzt) baszok el a semmire :D

ez most foci. meg snookerre is van egy, de az még fejlesztés alatt

a lóversennyel valahogy nem volt sikerem, de azért azt sem zárom ki teljesen

Én még a platform választással is szenvedek, akkor hogy ne irigykedhetnék? ;)

platform alatt a szoftverre gondolsz? mert,ha igen, akkor szerintem mindegy
a legfontosabb,hogy ingyenes legyen, akár 30 nap trial, akár teljesen freeware, mert még csak ismerkedsz velük
ha már lesz egy kis tapasztalatod,akkor biztosan tudni fogod milyen funkciók kellenek neked és hogy akarsz e értük fizetni


úgy általánosságban pedig olvasgass fórumokat, blogokat,stratégiákat
meg gyakorolj élesben,persze csak annyival ami nem gond,hogy ha elbukod

ja és: Confucius is megmondta:
"I hear and I forget. I see and I remember. I do and I understand."

Idézetet írta: sirdond Dátum december 07, 2010, 22:13:23
platform alatt a szoftverre gondolsz? mert,ha igen, akkor szerintem mindegy
a legfontosabb,hogy ingyenes legyen, akár 30 nap trial, akár teljesen freeware, mert még csak ismerkedsz velük
ha már lesz egy kis tapasztalatod,akkor biztosan tudni fogod milyen funkciók kellenek neked és hogy akarsz e értük fizetni


úgy általánosságban pedig olvasgass fórumokat, blogokat,stratégiákat
meg gyakorolj élesben,persze csak annyival ami nem gond,hogy ha elbukod

ja és: Confucius is megmondta:
"I hear and I forget. I see and I remember. I do and I understand."

Eddig hármat nyomtam le, a Betting Assistant, a BetAngel-t és a Toy-t. Kinézetre a legjobban a Betangel tetszik, ráadásul tetszik az a funkció, h bemondja mikor kezdődik a meccs. Viszont nem tetszett az, h egyszerre csak 5 marketet képes megjegyezni. A BA-val elégedett voltam, bár kinézetre meg se közelíti a Betangel-ét, bár ez sokadrendű dolog. A Toy-jal viszont szépet szívtam, már le is töröltem. Az első két platformnál megszoktam h rákérdez a fogadásom megerősítésére, és itt is ezt vártam. Ezzel szemben ráklikkeltem a profitot jelző számra, erre csak kiírta h milyen szorzón mennyivel fogad. Nem kérdezett rá h meg akarom e tenni a fogadást vagy sem, így rámentem mégegyszer, 2-3 másodpercen belül. ismét semmi rákérdezés. Megpróbáltam a felső, odds-jelző részen is a greening up funkciót, ismét semmi. Felmentem gyorsan betfair-re, h megtegyem a fogadásokat manuálisan, erre azt kellett látnom, h a tippemmel már vesztek, ráadásul majdnem all-in-ben voltam. Szóval ezzel megégettem magam, így nem szívesen térek vissza hozzá.
Most jön a sorban majd a fairbot, utána nem tudom mi ;)
Addig azonban nem veszek meg egyet sem, amíg nem érzem úgy, h megvan az, amit kerestem. Bár ez azért nehéz, mert csak használat közben tudom, h mi is kell. Igazából jó lenne egy olyan, ahol van stop loss funkció, vagy ha ez van midnegyikben, akkor még én is meg tudjam találni ;D

Én eddig csak a toyt használtam,de meg vagyok vele elégedve.
A gond az lehetett, hogy ki volt kapcsolva a confirm bet, így nem kérdez rá, hanem megteszi. De be lehet állítani, hogy fix téteket rakjon, vagy a bank hány százalékát használja.
Elvileg tervezik a toyba a stop losst is.

Akkor lehet az volt a baj. Bár akkor szerintem be kell kapcsolni külön ezt a funkciót, mert én nem csináltam vele semmit sem. A tétek beállítását tudom, azzal nincs is baj, csak ez a confirm bet hiány akasztott ki ;)

biztos,hogy valami beállítás probléma volt
vannak előre beállított sémák, pl toy, toy+,betdevil, stb...
nem lehet,hogy rákattintottál valamelyikre véletlenül?

bet confirmation is van és olyan lehetőség is amit írtál,hogy ne az alap téttel fogadjon,ha rákattintasz egy oddsra, hanem a profitnak (vagy veszteségnek) megfelelően
rengeteg beállítás van a toyban, kedved szerint lehet alakítani