Tradelés Betfairen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sirdond Dátum december 07, 2010, 23:35:36
biztos,hogy valami beállítás probléma volt
vannak előre beállított sémák, pl toy, toy+,betdevil, stb...
nem lehet,hogy rákattintottál valamelyikre véletlenül?

bet confirmation is van és olyan lehetőség is amit írtál,hogy ne az alap téttel fogadjon,ha rákattintasz egy oddsra, hanem a profitnak (vagy veszteségnek) megfelelően
rengeteg beállítás van a toyban, kedved szerint lehet alakítani

A számítógépes programok nem igazán tartoznak a legnagyobb haverjaim közé, szóval lehet h vmire rákattintottam. Bár magas szorzót mernék arra adni, h mégis ráklikkeltem vmire, és emiatt nem volt confirm bet. Lehet h akkor feltelepítem mégis ;)
Szerintetek miket érdemes még kipróbálni? Van olyan platform, ahol megtalálom a stop loss-t (még én is), és esetleg beszél is hozzám? V ehhez az utóbbi funkcióhoz vegyek egy papagájt?

pontosan nem tudom melyikben van stop loss, talán a betangelben
de a manuális stop loss is jó lehet, ha fegyelmezetten betartod :)

nem hiszem,hogy mesterséges intelligenciákat programoznak ilyen szoftverekbe, majd talán 10 év múlva :D
de van pl olyan funkció,hogy lejátszik a program egy tetszőleges wav fájlt, ha egy esemény inplay-re vált

felveszed ahogy a barátnőd beszél és beállítod a programban,persze csak ha még nem unod egész nap hallani a hangját  :angel:

Idézetet írta: sirdond Dátum december 07, 2010, 23:59:17

de van pl olyan funkció,hogy lejátszik a program egy tetszőleges wav fájlt, ha egy esemény inplay-re vált

felveszed ahogy a barátnőd beszél és beállítod a programban,persze csak ha még nem unod egész nap hallani a hangját  :angel:

;D

A manuális stop loss-szal az a bajom, h egyszerre több marketen is bent vagyok, és nem tudom egyszerre mindegyiket nézni. Az is segítség lenne, ha mindegyiket tudnám nézni, de leginkább annak örülnék, ha bepötyögnék egy S/L és T/P határokat az adott piacra, és a gép elvégezném helyettem. Igazából egy csuszó-stopnak is nagyon örülnék, de nem akarok telhetetlen lenni ;)

alapbol a toyban is be van a confirm bets kapcsolva és azt kapcsoltam ki elsonek, loversenynel nemengedhetem meg azt a keslekedest hogy 2x kelljen kattintanom (amig nemkattintgatsz osszevissza nemlehet gond :D )
no igen a toyban nincs 1 klikkes stoploss mint a betangelben de azert a hagyomanyos is hasznalhato
az meg hogy a toyban  simpsons hangok mennek vagy a betangeles  beszed szerintem tokmindegy


Idézetet írta: sirdond Dátum december 07, 2010, 20:15:32
tudtok olyan szoftverről, ami meghatározott időközönként, meghatározott piacokról olvassa le az oddsokat és valamilyen formában rögzíti azt (pl excel, vagy doc)?

nos, egy másik fórumon is megkérdeztem és azt a választ kaptam,hogy nagyon nehéz lenne megcsinálni, mivel a legtöbb ilyen oldal flash alapú :(
szóval egyelőre marad a manuális adat gyűjtés :(

Idézetet írta: sirdond Dátum december 07, 2010, 21:46:09
igen, nekem megjött a nagy ihlet
igaz régóta töröm a fejem,de ma volt egy heuréka pillanatom :D

a stratégiám gyakorlatilag kész van, a statisztika pedig ahhoz kell,hogy megtaláljam a megfelelő entry pointokat :)

szia.

Meg lehet tudni valamit a stratégiádról, avagy titok?

amiket korábban is írtam, focin tradelek, ja és inplay piacokon

ezen kívül mást nem akarok megosztani, egyrészt, mert még csak alpha állapotban van (rengeteget kell tesztelni), másrészt nem szeretem elkiabálni a dolgokat ;)

Idézetet írta: dagadt Dátum december 08, 2010, 12:26:30
szia.

Meg lehet tudni valamit a stratégiádról, avagy titok?

Egy jó stratégiát a tradesek nem szeretnek megosztani. Ugye minél kevesebben csinálják az adott stratégiát, annál nagyobb profit van benne. Ha működni fog sirdond stratégiája (amit nagyon remélek), akkor is szerintem várni fog vele min 1 évet, míg megosztja, mert addig Neki hozza a profitot. És még ekkor is örülhetünk, h megosztotta ;) Szerintem ebben semmi kivetnivaló sincsen, valószínűleg én is ezt csinálnám ;)

Idézetet írta: sirdond Dátum december 08, 2010, 12:04:09
nos, egy másik fórumon is megkérdeztem és azt a választ kaptam,hogy nagyon nehéz lenne megcsinálni, mivel a legtöbb ilyen oldal flash alapú :(
szóval egyelőre marad a manuális adat gyűjtés :(

Ez rossz hír, pedig nagyon bíztam benne ;) Megkérdezem én is egyik barátomat, hátha tud segíteni.

Idézetet írta: sirdond Dátum december 08, 2010, 12:04:09
nos, egy másik fórumon is megkérdeztem és azt a választ kaptam,hogy nagyon nehéz lenne megcsinálni, mivel a legtöbb ilyen oldal flash alapú :(
szóval egyelőre marad a manuális adat gyűjtés :(


Üdv!

Igazából megoldható a dolog, utánakérdezek, és írok privit, ha megvagyok.

Jó tradelést mindenkinek!

én is kutakodtam még közben,mert ilyen könnyen azért nem adom fel a dolgot :D
web scraping a hivatalos neve a dolognak
http://en.wikipedia.org/wiki/Web_scraping

rengeteg oldal foglalkozik a dologgal, sajnos nekem ez az egész magas, tanultam alap szintű programozást pascalban, úgy 7-8 éve, de azon kívül semmi és ez azért már komolyabb háttértudást igényel
szerintem,ha tudnál segíteni, annak nem csak én örülnék,hanem elég sokan itt a fórumon

Idézetet írta: sirdond Dátum december 08, 2010, 15:55:43
én is kutakodtam még közben,mert ilyen könnyen azért nem adom fel a dolgot :D
web scraping a hivatalos neve a dolognak
http://en.wikipedia.org/wiki/Web_scraping

rengeteg oldal foglalkozik a dologgal, sajnos nekem ez az egész magas, tanultam alap szintű programozást pascalban, úgy 7-8 éve, de azon kívül semmi és ez azért már komolyabb háttértudást igényel
szerintem,ha tudnál segíteni, annak nem csak én örülnék,hanem elég sokan itt a fórumon

Én most beszélek egyik haverommal. Ő azt mondja, h ez létezhet, de nem tud menteni excel-be. Állítása szerint az odds összehasonlító oldalak is ilyennel dolgoznak.

az excel nem is lényeg
nekem akármilyen olvasható formátum megfelelne :)

Idézetet írta: sirdond Dátum december 08, 2010, 16:18:55
az excel nem is lényeg
nekem akármilyen olvasható formátum megfelelne :)

Szerinte JPG-ben tud menteni. Holnapra ígért pontos választ ;)

köszi a segítséget, kíváncsian várom a fejleményeket

időközben én is találtam egy programot, screen-scraper a neve és nagyon ígéretesnek tűnik
elolvasgatom a tutorialokat,hátha sikerül beizzítani és akkor este bl alatt élesben kipróbálhatnám
bár,az igazat megvallva elég nehéznek tűnik így elsőre :D