Tradelés Betfairen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum szeptember 03, 2012, 12:25:20
Sziasztok!
Nagyon megköszönném,ha valaki levezetné,hogyan is megy ez a skalpolás dolog a Betangelen például.
Mondjuk egy példán levezetve.
Arra gondolok,hogy milyen oddsra kell rakni először,backre vagy layre,meg melyek között legyen eltérés meg mekkora?
Egy példa nagyon jól jönne! ;) :)
Köszönöm!
ui.Ingyenes még a betangel,mert úgy hallottam,hogy a Geektoys már nem az.

A skalpolás a lehető legkisebb tartományban történő többszöri back-lay vagy lay-back trade-et jelenti.

Példa:

A ló oddsa 1.53 a liveshow-n, a Betfairen beáll 1.56-1.59-re. Te vagy a sáv elejét vagy a végét szeretnéd elkapni és a másik végén kiszállni. Teszem azt, benyomod a back-et 59re, leesik 57-ig, a liveshow-n nem megy 53 alá, ekkora vagy azt csinálod, hogy kiszállsz vagy duplatéttel zársz és megpróbálod elkapni a visszahullámot. A duplatét mellett döntesz, közben leesik 56-ra is, a liveshow továbbra is 53, nem backelik egyik másik lovat sem. Jön vissza a hullám 59-nél megint vagy kiszállsz vagy duplatéttel backelsz. Mivel már profitban vagy kockázatmentesen mehet a duplatétes zárás. Ugyan a ló egy pillanatra az 1.61-et is eléri, de te már nem bukhatsz, a start közeledtével pedig szépen visszaáll az egyensúlyi 57/58-as oddsra, te itt zárod le a tradelést.

BA-nek csak próbaverziója ingyenes.

#151 szeptember 06, 2012, 21:34:30, Kvikt
Idézetet írta: actworld Dátum szeptember 04, 2012, 22:25:11
A skalpolás a lehető legkisebb tartományban történő többszöri back-lay vagy lay-back trade-et jelenti.

Példa:

A ló oddsa 1.53 a liveshow-n, a Betfairen beáll 1.56-1.59-re. Te vagy a sáv elejét vagy a végét szeretnéd elkapni és a másik végén kiszállni. Teszem azt, benyomod a back-et 59re, leesik 57-ig, a liveshow-n nem megy 53 alá, ekkora vagy azt csinálod, hogy kiszállsz vagy duplatéttel zársz és megpróbálod elkapni a visszahullámot. A duplatét mellett döntesz, közben leesik 56-ra is, a liveshow továbbra is 53, nem backelik egyik másik lovat sem. Jön vissza a hullám 59-nél megint vagy kiszállsz vagy duplatéttel backelsz. Mivel már profitban vagy kockázatmentesen mehet a duplatétes zárás. Ugyan a ló egy pillanatra az 1.61-et is eléri, de te már nem bukhatsz, a start közeledtével pedig szépen visszaáll az egyensúlyi 57/58-as oddsra, te itt zárod le a tradelést.

BA-nek csak próbaverziója ingyenes.

Szia,
Te liveshow alatt az élő betfair közvetítést érted UK horse-nál? Sajnos az angol lovakon még nem keresek elég jól, kéne még egy gép csak a közvetítésre,  az egyik legjobb indikátor lehet a live.
A kitörésekkel egyszerűen nem tudok mit kezdeni, gyanítom, hogy sok köze van a live-n megjelenített oddshoz valamint a kommentátor mondókájához?!

Idézetet írta: mikisun Dátum szeptember 03, 2012, 12:25:20
Sziasztok!
Nagyon megköszönném,ha valaki levezetné,hogyan is megy ez a skalpolás dolog a Betangelen például.
Mondjuk egy példán levezetve.
Arra gondolok,hogy milyen oddsra kell rakni először,backre vagy layre,meg melyek között legyen eltérés meg mekkora?
Egy példa nagyon jól jönne! ;) :)
Köszönöm!
ui.Ingyenes még a betangel,mert úgy hallottam,hogy a Geektoys már nem az.

Én a geeks toy-t ajánlanám. 14 napig ingyenes. Kezdőként fontos lehet számodra az ár is, 20 font 3 hónapra (A BA 3X ennyi). A 14 napos trial alatt ha van hozzá érzéked, akkor fogsz termelni némi pluszt.
Ladder módban tradelj majd.

1, kezdőként én a helyedben nem fogadnék in-play mert úgyis csak bukni fogsz
2, nem fogsz találni olyan közvetitést ami nem fog késni. angliába is SiS tv kapcsolattal nézik ami nem olcsó. nem tudom hogyfogod ezt itthon megvalósítani de majd szólj ha sikerült :D

Na tegyünk tisztába pár dolgot.

A liveshow konkrétan a start előtti utolsó kb. 10 percet jelenti amikor kijönnek a helyszíni oddsok és azok is folyamatosan változnak.

In playben SOHA nem fogod tudni lekövetni a lovak helyezését, mivel a courtside traderek és az SIS feedesek mindig le fogják rabolni a piacot.

Eszem ágába nem jutna inplay-ben játszani. Én a futam előtti 10 percet egyszerűen "pre-race trading" néven ismertem, nem úgy, hogy liveshow.
Amit nem értek a mondandódban, és ami miatt félre is értettem:
"A ló oddsa 1.53 a liveshow-n, a Betfairen beáll 1.56-1.59-re. " Ebből azt hittem, hogy a liveshow az azt jelenti, hogy a futam előtti közvetítésen feltüntetnek valamiféle szorzót... Olyan nincs, hogy a ló oddsa 1.53, ugyanis attól jócskán elhúzhat bármelyik irányba, úgy hogy többet a közelébe nem megy az aktuális odds. Ebben közrejátszik, hogy mi a kommentátor véleménye, milyen híreket közöl, a 10-15 másodperces késés itt is számít, de nem annyira mint inplayben.

A liveshow oddsok a helyszíni vagy course oddsokat jelentik, ehhez igazodik az online piac is. Lehet nem értetted, de a helszínen nem pillanatonként változnak az oddsok és mivel a törtszámos formátumot használják, ezért egy esés úgy fog kinézni ott, hogy 1.62-1.57-1.53-1.50 ami 8/13-4/7-8/15-1/2 -nek felel meg.

Idézetet írta: Kvikt Dátum szeptember 08, 2012, 19:14:15
Eszem ágába nem jutna inplay-ben játszani. Én a futam előtti 10 percet egyszerűen "pre-race trading" néven ismertem, nem úgy, hogy liveshow.
Amit nem értek a mondandódban, és ami miatt félre is értettem:
"A ló oddsa 1.53 a liveshow-n, a Betfairen beáll 1.56-1.59-re. " Ebből azt hittem, hogy a liveshow az azt jelenti, hogy a futam előtti közvetítésen feltüntetnek valamiféle szorzót... Olyan nincs, hogy a ló oddsa 1.53, ugyanis attól jócskán elhúzhat bármelyik irányba, úgy hogy többet a közelébe nem megy az aktuális odds. Ebben közrejátszik, hogy mi a kommentátor véleménye, milyen híreket közöl, a 10-15 másodperces késés itt is számít, de nem annyira mint inplayben.

#157 szeptember 14, 2012, 09:09:26, Kvikt
Sziasztok
Automatizálni szeretném a stratégiámat. Ismer valaki olyan betfair programot vagy betfair botot, amire adatokat lehet feltölteni, illetve kalibrálni lehet?

sajnos nem vagyok akkora kocka, hogy írjak magamnak  :(

A Geek vagy a Betangel nem ilyen?

A Bet Angel-ben tudsz automatizálni.

Idézetet írta: Kvikt Dátum szeptember 14, 2012, 08:52:15
Sziasztok
Automatizálni szeretném a stratégiámat. Ismer valaki olyan betfair programot vagy betfair botot, amire adatokat lehet feltölteni, illetve kalibrálni lehet?

sajnos nem vagyok akkora kocka, hogy írjak magamnak  :(

Actworld, elsősorban tőled kérdezném, ugyanis látom hogy eléggé bennfentes vagy a betfair világában. Olvasom hogy létezik SIS tv, ami nagyjából nem késleltetett adás, de ez csak ló és agárversenyekre szakosodott, és talán némi futballra.
Arra lennék kíváncsi, hogy teniszre tudsz-e valami hasonlót, mert az számomra egyértelmű hogy jópár betfaires teniszre tradelgető is szinte azonnal értesül egy adott labdamenet kimeneteléről, pedig a tv-k, livescores-ok, netes videók jó esetben is 3-10 másodperc késéssel adják csak az eseményt. Kizártnak tartanám hogy minden ilyen eset csupán csak azért van, mert közvetlen összeköttetése van a helyszínnel vagy éppen ott tartózkodik, azaz valahonnan csak informálódik, de pár másodperccel korábban mint egy átlagfelhasználó. Érdekelne , hátha tudsz valamit erről.
Előre is köszi.

Én meg azt fogom kipróbálni, hogy meccsen élőben mennyire lehet fogadni.

Idézetet írta: liticarb Dátum szeptember 16, 2012, 20:06:38
Én meg azt fogom kipróbálni, hogy meccsen élőben mennyire lehet fogadni.

laptoppal volt szerencsénk a Budapest Openen pár éve egy barátommal tesztelgetni, de diszkréten megkértek hogy amennyiben nem újságírók vagyunk, tegyük el a gépet.
Mellesleg akkor nem fogadni akartunk, csupán összevetni a betfair oddsmozgásait az élő eseményhez viszonyítva.

Én is először laptopra gondoltam, de az lehet túl nagy és kiszúrják, hátha egy iPhone vagy iPad megfelelőbb lenne erre.

Mint a legtöbb sportágra, teniszre is elérhető a SIS feed szolgáltatás, de ilyenje csak a legnagyobb tradereknek és irodáknak van. A tenisz mérkőzéseken szigorúan szokták venni a courtside trading tiltását, de természetesen mindent ki lehet játszani.

A foci helyszíni tradelésről általánosságban annyit, hogy mikor működik, mikor nem. A hétvégi Man Utd - Wigan meccsen például minden gól után felsöpörték a piacot.... :)

Idézetet írta: kondorr Dátum szeptember 16, 2012, 18:59:05
Actworld, elsősorban tőled kérdezném, ugyanis látom hogy eléggé bennfentes vagy a betfair világában. Olvasom hogy létezik SIS tv, ami nagyjából nem késleltetett adás, de ez csak ló és agárversenyekre szakosodott, és talán némi futballra.
Arra lennék kíváncsi, hogy teniszre tudsz-e valami hasonlót, mert az számomra egyértelmű hogy jópár betfaires teniszre tradelgető is szinte azonnal értesül egy adott labdamenet kimeneteléről, pedig a tv-k, livescores-ok, netes videók jó esetben is 3-10 másodperc késéssel adják csak az eseményt. Kizártnak tartanám hogy minden ilyen eset csupán csak azért van, mert közvetlen összeköttetése van a helyszínnel vagy éppen ott tartózkodik, azaz valahonnan csak informálódik, de pár másodperccel korábban mint egy átlagfelhasználó. Érdekelne , hátha tudsz valamit erről.
Előre is köszi.