Tradelés Betfairen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


egyébként elnézve az utóbbi hsz-ket, rendesen teleoffoltuk a témát
nem lenne jobb ötlet a betfaires tradelésnek egy külön topic? mert így elég könnyen elvesznek a magával az oldallal kapcsolatos lényeges információk, ami egyébként a topic fő témája lenne


Idézetet írta: sirdond Dátum december 08, 2010, 17:51:18
egyébként elnézve az utóbbi hsz-ket, rendesen teleoffoltuk a témát
nem lenne jobb ötlet a betfaires tradelésnek egy külön topic? mert így elég könnyen elvesznek a magával az oldallal kapcsolatos lényeges információk, ami egyébként a topic fő témája lenne



Szerintem érdemes lenne ennek egy új témát nyitni, mert így valóban szétb*sztuk a betfaires témát ;D

esetleg van olyan funkció,hogy átmozgassák a hozzászólásokat egy másik topicba?
írok gyorsan egy kezdő hsz-t és akkor nyitok majd egy új topicot

Idézetet írta: sirdond Dátum december 08, 2010, 18:06:33
esetleg van olyan funkció,hogy átmozgassák a hozzászólásokat egy másik topicba?
írok gyorsan egy kezdő hsz-t és akkor nyitok majd egy új topicot

Írni kell vmelyik Adminnak, Ők át tudják majd tenni ;)

Ahogy a cím is mutatja, általánosságban minden jöhet ami a Betfair oldalán, vagy éppen szoftverrel történő tradeléssel kapcsolatos.
Általános stratégiák, melyik piacon érdemes tradelni, milyen API-val, vagy más segédeszközzel, botok,stb... egyszóval minden, ami nem tartozik bele a hagyományos értelemben vett sportfogadásba!

Bárminemű kérdés nyugodtan jöhet, biztosan lesz olyan, aki tud rá válaszolni!

Később majd beszerkesztek pár hasznos linket, amelyeket érdemes olvasgatni

Idézetet írta: jaaas Dátum december 08, 2010, 18:18:21
Írni kell vmelyik Adminnak, Ők át tudják majd tenni ;)

ok megvan az új topic és írtam egy pm-et is hsz mozgatással kapcsolatban

jöhetnek tippek milyen linkek és információk legyenek az első hsz-ben, amelyek kezdőknek és haladóknak egyaránt segítség lehet

#36 december 08, 2010, 22:38:32, jaaas
Idézetet írta: sirdond Dátum december 08, 2010, 18:35:02
ok megvan az új topic és írtam egy pm-et is hsz mozgatással kapcsolatban

jöhetnek tippek milyen linkek és információk legyenek az első hsz-ben, amelyek kezdőknek és haladóknak egyaránt segítség lehet

Szerintem ezt kezd Te, mert ha én kezdem, mindenkinek elmegy a kedve a tradeléstől ;D

Akkor kezdem én ;).


Itt egy link:http://adamheathcote.blogspot.com/

Forrás:Harvy666 :cya:
Harvy ajánlotta ezt a linket, én még nem vettem a fáradságot a végigolvasásához.
Hátha valakinek lesz kedve elolvasni ;D.

Üdv.

Nekem megvan a socabet soccer betting system ebook.  Ha valakinek kell szívesen odaadom. Alapvető tradelési szisztémák tanácsok vannak benne. tüzetesen nem olvastam el, de használhatónak tűnik. Ha megoldható és a moderátorok megengedik, akkor ide is kikerülhet.

Idézetet írta: jaaas Dátum december 08, 2010, 22:32:40
Szerintem ezt kezd Te, mert ha én kezdem, mindenkinek elmegy a kedve a tradeléstől ;D

ok, majd összegyűjtök akkor párat és belerakom az első hsz-be, csak holnap matek zh és most nincs időm

de bármi ötlet van, az jöhet,mint pl az adam heathcote

#40 december 09, 2010, 18:46:06, jaaas
Idézetet írta: harvy666 Dátum december 08, 2010, 01:27:57
alapbol a toyban is be van a confirm bets kapcsolva és azt kapcsoltam ki elsonek, loversenynel nemengedhetem meg azt a keslekedest hogy 2x kelljen kattintanom (amig nemkattintgatsz osszevissza nemlehet gond :D )
no igen a toyban nincs 1 klikkes stoploss mint a betangelben de azert a hagyomanyos is hasznalhato
az meg hogy a toyban  simpsons hangok mennek vagy a betangeles  beszed szerintem tokmindegy



Adtam még egy esélyt a toy-nak, és azt kell mondjam, valóban ez az, ami a legjobban tetszik eddig. Igazából nincs is sok szükség az automata S/L-ra, mert kidobhatom az összes fogadásomat egyszerre az asztalra, így pedig teljesen átlátható h hol zárjak egy-egy meccset. A múltkori telepítésemnél egy meccs erejéig használtam a Toy-t, így nem is tapasztaltam meg, h van figyelmeztető hang, csak a "Sucker" szót, bár erre azt hittem, h a program látja a P&L fülemet ;D Mindenesetre mostmár nagyon megbarátkoztam vele. PayPal-lal lehet majd fizetni érte, ugye?

Sziasztok!

Igaz, hogy nem trade, de nekem eddig a correct score piacon való layelés jön be. Jól kiválasztott tippekkel magamhoz képest szépen felfejlődtem.  17 €-ból csináltam 400 €-t. (időközben volt egy 50 € befizetés, hogy emeljek kicsit a téten).

Egyébként érzem én, hogy hülye játék ez, mert kicsi profitért kockáztatok nagy tőkét, és előbb utóbb bejön biztos a bukta, de valahogy erre a játékra is be kéne építeni mondjuk tartalék képzést, mint az 1,4-es jaaas félébe.
Ezzel csak azt akartam mutatni, hogy okosan kiválaszott meccsekkel szépen lassan lehet haladgatni.  :cya:

Idézetet írta: perkon Dátum december 09, 2010, 19:46:15
Sziasztok!

Igaz, hogy nem trade, de nekem eddig a correct score piacon való layelés jön be. Jól kiválasztott tippekkel magamhoz képest szépen felfejlődtem.  17 €-ból csináltam 400 €-t. (időközben volt egy 50 € befizetés, hogy emeljek kicsit a téten).

Egyébként érzem én, hogy hülye játék ez, mert kicsi profitért kockáztatok nagy tőkét, és előbb utóbb bejön biztos a bukta, de valahogy erre a játékra is be kéne építeni mondjuk tartalék képzést, mint az 1,4-es jaaas félébe.
Ezzel csak azt akartam mutatni, hogy okosan kiválaszott meccsekkel szépen lassan lehet haladgatni.  :cya:

Szép teljesítmény, grat :ok:

Idézetet írta: perkon Dátum december 09, 2010, 19:46:15
Sziasztok!

Igaz, hogy nem trade, de nekem eddig a correct score piacon való layelés jön be. Jól kiválasztott tippekkel magamhoz képest szépen felfejlődtem.  17 €-ból csináltam 400 €-t. (időközben volt egy 50 € befizetés, hogy emeljek kicsit a téten).

Egyébként érzem én, hogy hülye játék ez, mert kicsi profitért kockáztatok nagy tőkét, és előbb utóbb bejön biztos a bukta, de valahogy erre a játékra is be kéne építeni mondjuk tartalék képzést, mint az 1,4-es jaaas félébe.
Ezzel csak azt akartam mutatni, hogy okosan kiválaszott meccsekkel szépen lassan lehet haladgatni.  :cya:

Üdv.

Hasonló gondolatmenetet követve, én azt kezdtem el figyelni, hogyha pl, az első félidőben pottyant 2-3 gól, akkor layelem a correct score-t. Akkor olyan 4-5-ös odds között meg lehet tenni. És ha már pakoltak min 2-t az első félidőben, akkor csak pottyantanak még egy nyomorúlt kis gólocskát.:) Persze ebben is bennevan a rizikó, csak kisebb a bukásnak az odds-a.

Idézetet írta: perkon Dátum december 09, 2010, 19:46:15
Sziasztok!

Igaz, hogy nem trade, de nekem eddig a correct score piacon való layelés jön be. Jól kiválasztott tippekkel magamhoz képest szépen felfejlődtem.  17 €-ból csináltam 400 €-t. (időközben volt egy 50 € befizetés, hogy emeljek kicsit a téten).

Egyébként érzem én, hogy hülye játék ez, mert kicsi profitért kockáztatok nagy tőkét, és előbb utóbb bejön biztos a bukta, de valahogy erre a játékra is be kéne építeni mondjuk tartalék képzést, mint az 1,4-es jaaas félébe.
Ezzel csak azt akartam mutatni, hogy okosan kiválaszott meccsekkel szépen lassan lehet haladgatni.  :cya:

Nem muszáj, hogy bukj legalábbis nem akkorát mint eredetileg! Ha pl nagyon úgy érzed, hogy veszíteni fogsz visszafogadsz! Igaz buksz, de kevesebbet! Ha pl. a 60. perc környékén 2-0 és te a 2-0-t layelted akkor backelsz a kisebb oddsal! Bár ilyenkor lehet még nagyobb az odds!

Ez is simán lehet nyereséges! ;)

Grat az eddigiekhez!