Tradelés Betfairen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: parczo Dátum június 25, 2018, 21:18:23
Mi alapján választod ki az eseményt? Már, ha nem titok és megosztod velünk...  ;)
Megnézem eddig mennyire változtak az oddsok a 0-0-n , ha egy-két tik mozgás van, akkor egy tikkel nagyobb back oddsot kérek, ha párosodik, utána a lay oldalon annyival adok kevesebb oddsot, hogy 3-5% profitom legyen. Egy darabig párosítatlan lesz a fogadásom, de várni kell kicsit és ok lesz. Legyen piac rendesen a cs-n. Én olyan 250K€ matched-nél kezdem pakolni. Meccsválasztás csak a piactól függ, semmi extra. Valszínű meg lehet játszani a tobbi piacon is, de azokat még nem probaltam. Ha van kérdés, nyugodtan jöhet ;) (Nekem is van egy! :D BetAngel basicon hogy tudok nagyobb oddsot beállítani? Most akarok Betfair progit hasznalni, de meg nem vágom teljesen)

#256 július 06, 2018, 10:37:16, Tomka
Sziasztok!

Egyik ismerősöm elkezdett a betfair oldalon kereskedni. Ahogy látom a minimális tétekkel, kacsingatok én is a betfair felé, de nem ismerem még a rendszert, sőt semennyire... A kérdése az lenne, hogy sikerült ezt így összehoznia? Pedig csak Lay-ni akarta a döntetlent.

Köszönöm a segítséget!
Tomka

Arra tippelnék, hogy trading softwaret használt, automatikusan megadott veszteség és nyereség lezárással (stop loss és take profit). A 9:35-ös fogadását nem tudom hova tenni, de feltehetően a piac még futott, amikor ezt a képernyőmentést csinálta, így még nem volt teljes a fogadástörténete.

Hehehe, azon torod a fejed hogy sikerult neki osszehozni a 12 euros minuszt? Keves penzer vett kicsi oddsot es nagyobb penzer adott el nagyobb szorzot. Nezzetek utana mi mit jelent vagy millio oldal irja le a BF tredeles alapjait...

#259 július 06, 2018, 12:14:03, sunik29
Forditva csinalta volna akkor talan..., megfogadja a dontetlent majd  lay fogadast kissebb szorzora (ugyelve ha fizetni kell akkor a nyeremeny-jutalek kompenzalja) . De forditva is lehet Lay fogadas, majd ha jon a gol akkor back... Nehez mert a betfair tele van sharp fogadokkal, es gondolom a fogadoirodak is beszalnak titokban.

Idézetet írta: sunik29 Dátum július 06, 2018, 12:07:17
Forditva csinalta volna akkor talan..., megfogadja a dontetlent majd  lay fogadast kissebb szorzora (ugyelve ha fizetni kell akkor a nyeremeny-jutalek kompenzalja) . De forditva is lehet Lay fogadas, majd ha jon a gol akkor back... Nehez mert a betfair tele van sharp fogadokkal, es gondolom a fogadoirodak is beszalnak titokban.

Szerintem itt nem arról van szó, hogy nem ismerte volna az illető a betfair használatát. Ahogy Tomka írta, a srác csak lay-elni akart, azaz ebből kiindulva a back-elést nem Ő hajtotta végre (vagy ki akarta drukkolni a fogadását, vagy tisztában volt azzal, hogy magasabb szorzón kell back-elnie a greening up-hoz). 

Idézetet írta: petercrouch Dátum július 06, 2018, 12:19:00
Szerintem itt nem arról van szó, hogy nem ismerte volna az illető a betfair használatát. Ahogy Tomka írta, a srác csak lay-elni akart, azaz ebből kiindulva a back-elést nem Ő hajtotta végre (vagy ki akarta drukkolni a fogadását, vagy tisztában volt azzal, hogy magasabb szorzón kell back-elnie a greening up-hoz).
Igaz , mostanában elég figyelmetlen vagyok  :bash:

Elôször layelte is, majd nyomott egy cash out-ot. Ilyenkor a betfair automatikusan megteszi a kellô fogadásokat ahhoz, hogy meglegyen az az összeg, amit cash outolt.

Köszönöm a válaszokat. Mint kiderült, igen nyomott egy cash out-t, majd újra layelt illetve felajánlottak neki 5.0 odds-on is, azt layelte...

Majd megmondom neki, hogy regisztráljon és legközelebb az agymenését posztolja ő. De először is olvasgasson és nézzen videókat... :D


Idézetet írta: gavrilo14 Dátum január 18, 2019, 20:17:15
Tradelés - méghozzá a lay the draw stratégiáról minden amit tudni akartál. Hozzászólás, kérdés, jöhet nyugodtan!

Nagyon jól sikerült, közérthető, mégis szakmai. Várom a folytatást! :ok:

A minimum tét alatti fogadást szankcionáják vajon? Tehát, ha Én 4 USD alatti tétekkel próbnálok meg játszani, akkot tiltanak? Van valaki, aki régebb óta játszik min. tét alatt?

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum január 21, 2019, 15:06:16
A minimum tét alatti fogadást szankcionáják vajon? Tehát, ha Én 4 USD alatti tétekkel próbnálok meg játszani, akkot tiltanak? Van valaki, aki régebb óta játszik min. tét alatt?
Nem szólnak érte.

Ha LAY Any other Home Win-t fogadok és az ellenfél nyer, akkor is nyerő a fogadásom, vagy mindenképpen a hazainak kell nyernie, csak nem Any other "módon"?. Remélem érhető a kérdés :D

Szerintem a masodik. Az a logikus.