Tradelés Betfairen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elég egy feltételnek teljesülnie. Azaz ha a hazai csapat nyer 1-0-ra (2-0, 2-1, stb, függően a cs piactól), döntetlen lesz vagy vendég, már nyer a lay fogadásod. Persze kibaszott nagy ilyenkor a lay odds, nem tudom h hosszútávon mennyire éri ez meg (mármint nagy tétet kockáztatni pár tickért).

Az elmúlt félévben gyűjtöttem az over 0,5 gól adatokat, akit érdekel, hogy mi lett a Befaires teszt eredménye, az ide kattintva tájékozódhat. Elsősorban sportfogadó tőzsde kezdőknek ajánlanám. Ha van valami kérdésetek, észrevételetek ezzel kapcsolatban, akkor írjatok!


visszatértem kicsit Betfairezni

mostanában baseballra szoktam fogadni, de a Betfairen nem igazán lehet ebbe belemélyedni olyan kevés a tétválasztás

valaki légyszives magyarázza már el nekem, mi az  pénzösszeg az oddsok alatt, mi a jelentősége, hogy kevés vagy pl ha sok, mit befolyásol stb. a baseball meccseknél pl alig van

a másik meg, hogy a hendikepp piacok üresek, nem úgy mint a focinál. Miért?




Idézetet írta: Arzeen Dátum május 26, 2019, 22:30:56
visszatértem kicsit Betfairezni

mostanában baseballra szoktam fogadni, de a Betfairen nem igazán lehet ebbe belemélyedni olyan kevés a tétválasztás

valaki légyszives magyarázza már el nekem, mi az  pénzösszeg az oddsok alatt, mi a jelentősége, hogy kevés vagy pl ha sok, mit befolyásol stb. a baseball meccseknél pl alig van

a másik meg, hogy a hendikepp piacok üresek, nem úgy mint a focinál. Miért?

Igen, én is találkozom olykor "üres" piacokkal az Exchange-en. Szerintem azokra egyszerűen nincs "kereslet", senki nem kínál/kér odds-okat azokra az opciókra...

 :P
Idézetet írta: zsivany20 Dátum május 29, 2019, 10:35:10
Igen, én is találkozom olykor "üres" piacokkal az Exchange-en. Szerintem azokra egyszerűen nincs "kereslet", senki nem kínál/kér odds-okat azokra az opciókra...

igen, pl most néztem egy francia kézilabda meccset ma estére, gondoltam lay-elem az idegent, 0 összeg van bent, senki nem fogad rá

érdekes

Az over és a laythedraw után megcsináltam az under 0,5 gólról is a videót. Ezzel le is zártam az egyszerűbb, gólokról szóló videók sorozatát. Ettől függetlenül írjatok véleményeket, mivel az segít, hogy a legközelebbi adag még hasznosabb legyen!

ui.: cikk pedig ITT az underről!

:beerchug:

Üdv. Olvastam régebben a fórumon egy stratégiát, miszerint egál csapatoknál backeljük az 1-1 et a correct score on. A meccs folyamán még 0-0 ás állásnál is csökken az odds. Ha később gól születik akkor pedig még jobban. Én tét nélkül figyeltem pár meccset és valóban kedvezően alakultak az oddsok. Próbálta ezt vagy valami hasonlót valaki?

Régebben én is olvastam róla, de valamiért nem tetszett (már nem elmlékszem rá, hogy miért - talán nagyon alacsony hozam?). Lehet érdemes lenne letesztelni 🙃

Már meccs elott is pluszba lehet zárni a kereskedést véleményem szerint. In play ben pedig szintén esik az odds a meccs első szakaszában. Korai gól esetén ha kedvezőtlen az oddsmozgás akkor lay the draw.

Idézetet írta: dagobert980 Dátum december 30, 2019, 16:47:26
Már meccs elott is pluszba lehet zárni a kereskedést véleményem szerint. In play ben pedig szintén esik az odds a meccs első szakaszában. Korai gól esetén ha kedvezőtlen az oddsmozgás akkor lay the draw.

Szerintem elég minimális profitot lehetne vele elrakni. Ha meg benyomod a lay the draw-t, az csak a kezdeti BACK 1-1 egy részét hozza vissza. De ezt ugy mondom, hogy csak belegondoltam - nem jártam utána.

Aki valaha foglalkozott a Betfair világával, annak valószínűleg van tapasztalata mind foci, mind tenisz fogadással kapcsolatban. Megpróbáltam összeszedni a fontos különbségeket, ami segíthet a kezdőkön.

Videó itt!

Cikk itt!

Jó nézést, olvasást!

Üdv. Jó a cikk és a videó is. Személy szerint nekem a foci jött be jobban,bár jóval többet foglalkoztam vele mint a tenisszel.

Idézetet írta: dagobert980 Dátum január 26, 2020, 15:53:14
Üdv. Jó a cikk és a videó is. Személy szerint nekem a foci jött be jobban,bár jóval többet foglalkoztam vele mint a tenisszel.

Köszi! Szerintem is azzal kell foglalkozni amit kedvelsz, szóval érthető, hogy a kettő közül miért a focira esett a választásod!

:cya:

#283 január 28, 2020, 11:45:15, dagobert980
Lay the drawval kapcsolatban arra gondoltam h 0-0 és 1-1et szintén lefedni meccs előtt és úgy layelném a drawot. Az 1-1 odds is csökken a mérkőzés első harmadában csakúgy mint a 0-0. Gól esetén pedig szintén profitot lehet az 1-1 ből kivenni,esetleg akkor nem ha túl korai a gól. A Southampton-Tottenham meccsen csak 0-0 ra biztosítottam,de így is az első félidőben profittal tudtam zárni 0-0ás állásnál is,mivel több volt a nyereség a 0-0 on mint a bukás az LTD n. Továbbá szerintem csak egál vagy közel azonos szorzójú csapatoknál érdemes alkalmazni ezt a stratégiát,így nincs underdog,gól esetén vszínűleg kellőképpen emelkedik majd az odds.

Idézetet írta: dagobert980 Dátum január 28, 2020, 11:35:20
Lay the drawval kapcsolatban arra gondoltam h 0-0 és 1-1et szintén lefedni meccs előtt és úgy layelném a drawot. Az 1-1 odds is csökken a mérkőzés első harmadában csakúgy mint a 0-0. Gól esetén pedig szintén profitot lehet az 1-1 ből kivenni,esetleg akkor nem ha túl korai a gól. A Southampton-Tottenham meccsen csak 0-0 ra biztosítottam,de így is az első félidőben profittal tudtam zárni 0-0ás állásnál is,mivel több volt a nyereség a 0-0 on mint a bukás az LTD n. Továbbá szerintem csak egál vagy közel azonos szorzójú csapatoknál érdemes alkalmazni ezt a stratégiát,így nincs underdog,gól esetén vszínűleg kellőképpen emelkedik majd az odds.

@dagobert980

Szerintem nem fog működni, ezért legyél körültekintő. Szerintem nagyon régen próbálkoztam ezzel, azonban ennek még kevesebb esélye van, mint a sima laythedraw-nak. Egy rakat videó van fent arról, hogy laythedraw biztosítás így, meg úgy és akkor biztosan nyersz, azonban ez nem igaz. Olyan stratégia nincs amivel biztosan nyersz.
Alapvetően a probléma a fent felvázolt procedúrának az, hogy a laythedraw alapból kevés hozamot hoz, tehát, így viszonylag kicsi a mozgástér. Te bebiztosítod magad két eredményre, azonban ezzel csak csökkented a laythedraw (vagyis az 1 2 végeredmény állás nyereségét). Gondolj bele, gólra vársz, de fogadsz a 0-0-ra. Tehát, amennyire jól jársz egy góllal (pozítivba fordul jó esetben a laythedraw), azzal máris biztosan bukod a a 0-0-ra tett téted. És itt jön be az a probléma, hogy alapból keveset hoz a stratégia maga. Tehát, nincs miből leadni a 0-0-ra. Most mondhatod, hogy de az 1-1 cash-outtal kipótolod. Azonban, ha az elején az underdog (egyenlő szinten - ahogy említetted - pedig a kevésbé kezdeményező csapat) szerez vezetést, akkor bajban leszel: a laythedraw cash-out profitban biztosan nem fog menni; a 0-0-át buktad és könnyen lehet, hogy az 1-1-et se fogod tudni cash-outolni.

De ez csak az én tapasztalatom. Lehet neked profitabilis lesz, viszont tesztelj előtte. Sokat!

ui.: Csináld meg 10-20 meccsel, nézd meg mennyi volt a profitod és utána gondold át, hogy a befektetett munka megtérült-e. Nekem ez volt a legnagyobb problémám magával a LtD-val. Hoz, de nagyon minimálisat és sok időt kell rászánni.

üdv,
g14