Tradelés Betfairen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi a tanácsokat! Valóban lassan lehet vele haladni de az én célkitűzésemhez megfelel.
Próbálkozok ezen kívül skalpolással (leginkább 0-0 a correct score on meccs előtt).

Sziasztok!
Vki nyomja még itt bet angel basicen a dolgokat?
Nekem nem működik már második napja!
Azt írja ki,hogy nem megfelelő a username vagy a jelszó.
Pedig dehogy!
Gondolom,azért csinálja peter pöcs,hogy fizessek előa tréderre vagy a professionarlre!

bet angel,nem tud csatlakozni a betfairhez a megadott felhasználónév és jelszó segítségével
A betfair a következő üzenetet küldte vissza
kivétel történt a bejelentkezés során. Az alapul szolgáló kapcsolat lezárult. váratlan hiba történt egy küldéskor

Szerintetek ez mit akar jelenteni?
A betfair nem hagyja csatlakozni a szoftvereket most már a honlapjához??
Betondroidot is ki akartam próbálni és az sem tud csatlakozni.
Azt meg kiírja,hogy invalid username and password!!
Érvénytelen felhasználónév és jelszó.
Baszus a betfair honlapra mégis be tudok lépni!
Ez mit akar jelenteni?
Fel vagyok függesztve csak nem tudok róla vagy mi??!
Vki tudja mi lehet ez?!
Köszi előre is!


bet angel,nem tud csatlakozni a betfairhez a megadott felhasználónév és jelszó segítségével
A betfair a következő üzenetet küldte vissza
kivétel történt a bejelentkezés során. Az alapul szolgáló kapcsolat lezárult. váratlan hiba történt egy küldéskor

Szerintetek ez mit akar jelenteni?
A betfair nem hagyja csatlakozni a szoftvereket most már a honlapjához??
Betondroidot is ki akartam próbálni és az sem tud csatlakozni.
Azt meg kiírja,hogy invalid username and password!!
Érvénytelen felhasználónév és jelszó.
Baszus a betfair honlapra mégis be tudok lépni!
Ez mit akar jelenteni?
Fel vagyok függesztve csak nem tudok róla vagy mi??!
Vki tudja mi lehet ez?!
Köszi előre is!


Még ezt írja ki az accountomban:
Automatikus fogadási program vagy 'bot' megadásához hozzáférjen fiókjához, és létre kell hoznia, és feltöltenie kell egy igazolást.
Security settingsen belül van egy olyan,hogy automated betting program acces és az írja ki a fentebb olvasható mondatot.
Meg ki van írva,hogy "no ssl certificate uploaded."
Nyilván a probléma megoldása ebben található,de mi a tosz az az ssl certificate?:D:D
Igazolvaány ilyesmi vagy ez egyfajta blokk,hogy előfizettem egy robotra?!
Mi ez?

Idézetet írta: mikisun Dátum február 04, 2020, 14:26:49
Sziasztok!
Vki nyomja még itt bet angel basicen a dolgokat?
Nekem nem működik már második napja!
Azt írja ki,hogy nem megfelelő a username vagy a jelszó.
Pedig dehogy!
Gondolom,azért csinálja peter pöcs,hogy fizessek előa tréderre vagy a professionarlre!
Szia nekem is volt ilyen a traderline szoftverrel letöltöttem újra azóta betudok lépni.

Sade63!
Első dolgom volt természetesen újra rakni a progit de semmi változás!
Természetesen,köszönöm,hogy írtál és,hogy segíteni próbálsz!:) :)

Nem akarok csibészkedni, de betfairen nem fordul az elő, hogy más fogadó elfogadja a számára előnytelen fogadásaimat, melyeknek sokkal magasabb az oddszuk mondjuk, mint kéne? Mert véletlenül rákattint.
Tegnap amúgy én is rákattintottam valamire, valami cashoutra, és az lett belőle, hogy layeltem az Inter győzelmet, pedig nem akartam... Nyert az inter.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum február 10, 2020, 10:53:41
Nem akarok csibészkedni, de betfairen nem fordul az elő, hogy más fogadó elfogadja a számára előnytelen fogadásaimat, melyeknek sokkal magasabb az oddszuk mondjuk, mint kéne? Mert véletlenül rákattint.
Tegnap amúgy én is rákattintottam valamire, valami cashoutra, és az lett belőle, hogy layeltem az Inter győzelmet, pedig nem akartam... Nyert az inter.

De, előfordul. Néha lehet látni ilyen kiugró értékeket, mikor valaki olyat fogadott el, amit nem kellett volna. Viszont rendre nagyon minimális összegekkel történik ez (4-10$). Szerintem a kezdők értelmezik félre a Betfair felületét és akkor következhet ez be. De mint említettem, ritka és kisebb összegeket érint. Viszont minden meccsen bele lehet esni ilyenekbe, mivel sokan próbálkoznak a kevésbé járatosakat lehúzni.

A cash-outtal leosztod a nyereményed/veszteséged egyenletesen a kimenetelek között. Ha tényleg csak véletlenül kattintottál rá, akkor tudom ajánlani, hogy van egy olyan funkció, hogy "confirm bets before placing" -> érdemes bekapcsolni.

A Betfair felületén értelemszerűen nem csak élőben lehet játszani. Megosztom veletek a meccsek kezdete előtt való kalandozásaimat.

VIDEO itt.

Hajrá!

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum január 27, 2020, 14:48:26
Köszi! Szerintem is azzal kell foglalkozni amit kedvelsz, szóval érthető, hogy a kettő közül miért a focira esett a választásod!

:cya:

Én inkább azt mondanám, hogy azzal kell foglalkozni ami profitot hoz, már ha sportfogadás. Illetve lehet azzal is amit kedvelsz, mittudomén, én kedvelem mondjuk a Premier League-et, de nem biztos hogy azzal annyira lehet nyerni is.
Lehet rá tenni csak súlyozva, szóval amivel nyersz arra arányaiban jóval komolyabb tétet, a PL meg maradhat poénnak.
A PL-t most csak a példa kedvéért írtam ide ( de amúgy tényleg azt gondolom hogy azzal nehéz nyerni  ;D ).

Idézetet írta: firgabácsi Dátum február 12, 2020, 22:14:55
Én inkább azt mondanám, hogy azzal kell foglalkozni ami profitot hoz, már ha sportfogadás. Illetve lehet azzal is amit kedvelsz, mittudomén, én kedvelem mondjuk a Premier League-et, de nem biztos hogy azzal annyira lehet nyerni is.
Lehet rá tenni csak súlyozva, szóval amivel nyersz arra arányaiban jóval komolyabb tétet, a PL meg maradhat poénnak.
A PL-t most csak a példa kedvéért írtam ide ( de amúgy tényleg azt gondolom hogy azzal nehéz nyerni  ;D ).

Sportágakról volt szó (foci vagy tenisz) és nem bajnokságokról. Ha te most azt mondod nekem, hogy a birkózásban (vagy barmi más, ami hidegen hagy) remek oddsok vannak és simán hozható a 10% profit, attól még nem fog érdekelni és nem is kezdek el vele foglalkozni. Foci és foci között értelemszeruem kisebb kulonbseg van. Anno ezért is álltam át a magyarról a norvég focira, mivel előbbiben nem láttam a hosszútávú profitot. De ehhez az átálláshoz azért "nem kellett magamat megeroszakolnom". Így értettem azt, hogy olyanba meruljon bele az ember, amit kedvel. PL teóriáddal egyetértek és ez igaz minden olyanra, ahol hasonló mértékű konkurencia van.

Betfair exchange-en ha casshoutol az ember, az hogy működik? Nekem layelt valamit, és ha a lay nem jött be, vesztettem. Szóval itt máshogy van a kifizetés, ha ez annak számít egyáltalán?

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum február 21, 2020, 09:29:54
Betfair exchange-en ha casshoutol az ember, az hogy működik? Nekem layelt valamit, és ha a lay nem jött be, vesztettem. Szóval itt máshogy van a kifizetés, ha ez annak számít egyáltalán?

@sportbettorpro
A cash-out lényegében elosztja az adott piacon a profitod/veszteséged a kimenetelek között arányosan (mindenhol kb. ugyanannyi legyen). Az sportfogadas.orgon belül megtalálod a sportfogadás sulit, ott elég sok cikk, illetve video is van erről. Szerintem azok atnézése után választ kapsz minden kérdésedre. Ha nem, akkor próbálunk itt segiteni Téged!

Tehát valójában kiszállok vele, de nem az van, hogy kifizetnek bizonyos összeget, és megkapom a feltett tétet is, ha nyerésre álltam, mint pl. 365-ön.