Bet365 - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bet365 - Rövid távú promóciók


Ebben a témában olyan promóciókat/ajánlatokat közlünk amelyek rövid időszakra szólnak.

A kezdőbónuszoknak, meg a hosszabb távú promócióknak külön témát nyitunk majd.


Sok nyertes fogadást kívánunk!  :ok:


Mobiltelefonról felléptem a bet365 mobilos verziójára, és ezután egy e-mailt kaptam a supporttól.  Megosztom veletek hátha valakit érdelkel...

"
...
100% Mobil kezdő bónusz

Egyszerűen tegyen meg egy feljogosító fogadást 300 HUF, vagy nagyobb értékben és mi megajándékozzuk egy 100%-os bónusszal, maximum 15.000 HUF értékig. Ne feledje, kifizetés igénylése előtt a feljogosító fogadás és a bónusz együttes összegét háromszor kell megjátszani (rollover követelmény).
...
"



"Szombaton a világ figyelme ismét a Wembley stadionra irányul. Használja ki a Barcelona - Manchester Utd. döntő összecsapáson felhasználható ingyenes fogadás ajánlatunkat.

Tegyen meg egy mérkőzés előtti fogadást a Bajnokok Ligája döntőjére és mi megajándékozzuk egy azonos értékű ingyenes, Élő fogadással.

Egyszerűen játsszon meg egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd tegyen meg egy tétet bármely Élő fogadás piacon és, ha az ELSŐ Élő fogadása vesztes lesz, visszatérítjük a tét értékét a legmagasabb értékű mérkőzés előtti fogadásának (legfeljebb 3.000 Ft* értékig) megfelelően.

A fogadási lehetőségek széles körben rendelkezésre állnak, fogadjon a több, mint 70 Élő fogadás piacon, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Összesített szögletek, Első félidő eredménye, Játékidő eredménye fogadásokat és még sok mást.

A bet365 széles körben elérhető mérkőzés előtti és Élő fogadás sportpiacai fantasztikus lehetőséget biztosítanak a Bajnokok Ligája döntőmérkőzés fogadásaihoz."


Ha szeretnél részt venni ebben az ajánlatban, akkor kattints IDE.

Még nem fizettem be (most regisztrálok), de akkor nem is aktiválnám a 15K kezdőbónuszt (mert, ha egyszerre egy akítív lehet), hanem most 3K 1db fogadás Bajnokok Ligája döntőre.
Jóváírnak egy 3K-s élő "ticketet" fogadást (ez az első élő fogadás). Felteszem a BL döntőre élő 1. perc.

- Ha bukom a live tétet. Valamelyik (mérkőzés előtti, vagy élős) 3K tét összeget visszakapom. Pénzemnél maradtam.
Így működik?

- Ha nyerem, akkor azt már nem kell rolloverezni.

Ezután 15K-t teszek egy eseményre és ezzel kezdhetem a kezdő bónusz kijátszását?
- 1.01 is elég az aktiválásra?
- jún. 30-ig, vagy 90 nap?





Idézetet írta: lalalagirl Dátum május 27, 2011, 00:33:15
Még nem fizettem be (most regisztrálok), de akkor nem is aktiválnám a 15K kezdőbónuszt (mert, ha egyszerre egy akítív lehet), hanem most 3K 1db fogadás Bajnokok Ligája döntőre.
Jóváírnak egy 3K-s élő "ticketet" fogadást (ez az első élő fogadás). Felteszem a BL döntőre élő 1. perc.

- Ha bukom a live tétet. Valamelyik (mérkőzés előtti, vagy élős) 3K tét összeget visszakapom. Pénzemnél maradtam.
Így működik?

- Ha nyerem, akkor azt már nem kell rolloverezni.

Ezután 15K-t teszek egy eseményre és ezzel kezdhetem a kezdő bónusz kijátszását?
- 1.01 is elég az aktiválásra?
- jún. 30-ig, vagy 90 nap?




A 15.000 HUF-os bónusz aktiválásra egy ajánlókódot kapsz első befizetésedkor. Ezt az aktiválókódot aktiválnod kell, s miután megtettél egy fogadást 15 ezer értékben, utána megjátszhatod a bónuszt is.

Kilencven napod van arra, hogy megforgasd a bónuszt. Az akció június 30-án jár le, addig ha aktiválod a bónuszod, akkor is 90 napod van hátra.
Lehetséges, hogy ezt az ajánlatot meghosszabítják.

"A minimum feljogosító befizetés 1.500 Ft.
A maximálisan igényelhető bónusz 15.000 Ft.
Hogy bónuszával fogadhasson, játssza meg kezdeti befizetésének összegét 1-szer a kívánt sporton és piacokon. Befizetését és a bónusz összegét a kifizetés előtt 3-szor kell megjátszania.
Amennyiben a rollover feltételeket a feljogosító befizetéstől számított 90 napon belül nem teljesítik, a bónuszegyenlegen szereplő összegek elvesznek.
Az akció 2011. június 30-án, angol idő szerint 23:59 percig érvényes.
Ez az ajánlat nem érvényes Oroszországban, Örményországban, Ukrajnában, Kínában és Tajvanon élő ügyfeleinknek.
Az ajánlat kódját a feljogosító tranzakciótól számított 7 napon belül meg kell adni. Amennyiben az ajánlatkód megadása előtt igényel kifizetést vagy átutalást, a korábbi tranzakciók nem fognak beleszámítani a feljogosító feltételekbe vagy a rollover követelményekbe.
A játékosoknak egyszerre csak egy aktív bónuszuk lehet. Új bónusz igénylése előtt az aktív bónuszt teljesíteni vagy törölni kell.
Már meglévő bet365 ügyfelek nem jogosultak erre az ajánlatra.
Ez az ajánlat nem használható együtt más számlanyitási ajánlattal.
Kisebb, mint 1,50 szorzós választásokat tartalmazó fogadások nem számítanak bele a rollover (megforgatási) feltételekbe, illetve az első feljogosító befizetés egyszeri megjátszásába."


Ami a BL akciót illeti:

1. Teszel egy fogadást a BL-re

- ha bukod, akkor kapsz egy ingyenes fogadást
- ha nyered, akkor örvendj.  :)

Eddig azt hittem, okosabb vagyok a Szandikánál, de nem biztos. Ez a geci BL akció nem világos egészen:

Na figyu: Teszek meccs előtt egy fogadást, hogy pl, nyer a Barca rendes játékidőben. Mondjuk 3 rugóval
Aztán Live teszek egy olyat, hogy mondjuk 2,5 over, szintén 3 rugóval

Na tegyük fel, hogy 2-1 lesz a vége, azaz mindkét tippem jön. Gondolom ilyenkor úgy működik, mintha sima két szelóm lenne, promó nélkül.

Gondolom én, ez lenne az optimális eset az általam vázolt két tippnél.

Aztán lehet olyan forgatókönyv, hogy 1-0-ra nyer a Barca. Tehát itt a NEM live fogadásom nyerő, azaz azt nyertesként értékelik, és a Live-ra feltett 3000-et visszaadják???

És a legrosszabb, hogy mondjuk 0-0, 1-1, vagy 0-1 lesz, tehát egyik fogadásom sem jön be. Ilyenkor gondolom a NEM live 3000 FT-ja megy a picsába, a Livera tett 3000-et meg visszateszik a számlámra.

Na jól értem???

(*még valami: Van minimum vagy maximum odds, vagy akár liveon bepróbálhatok egy nagyobb akár 7-8as szorzót, mondván ha nem jön, úgyis visszaadják?)


Idézetet írta: oakland23 Dátum május 28, 2011, 16:00:23
Eddig azt hittem, okosabb vagyok a Szandikánál, de nem biztos. Ez a geci BL akció nem világos egészen:

Na figyu: Teszek meccs előtt egy fogadást, hogy pl, nyer a Barca rendes játékidőben. Mondjuk 3 rugóval
Aztán Live teszek egy olyat, hogy mondjuk 2,5 over, szintén 3 rugóval

Na tegyük fel, hogy 2-1 lesz a vége, azaz mindkét tippem jön. Gondolom ilyenkor úgy működik, mintha sima két szelóm lenne, promó nélkül.

Gondolom én, ez lenne az optimális eset az általam vázolt két tippnél.

Aztán lehet olyan forgatókönyv, hogy 1-0-ra nyer a Barca. Tehát itt a NEM live fogadásom nyerő, azaz azt nyertesként értékelik, és a Live-ra feltett 3000-et visszaadják???

És a legrosszabb, hogy mondjuk 0-0, 1-1, vagy 0-1 lesz, tehát egyik fogadásom sem jön be. Ilyenkor gondolom a NEM live 3000 FT-ja megy a picsába, a Livera tett 3000-et meg visszateszik a számlámra.

Na jól értem???

(*még valami: Van minimum vagy maximum odds, vagy akár liveon bepróbálhatok egy nagyobb akár 7-8as szorzót, mondván ha nem jön, úgyis visszaadják?)



Minden úgy van, ahogy leírtad.  :) Ezt Szandika nem tudná így levezetni.  ;D

*minimum odds nincs a feltételek között, szóval nincs

Sziasztok srácok!!..nem volt türelmem visszapörgetni hol keressem a dolgot ezért megkérdezem..a bónusz hogy van?..ha pl felteszek 2ezret..és ugye majd akkor a +15 bónusz..ami ugye össz. 17 ezer így..3x??? kell kipörgetni tehát 3x játszanom vele vagy akkor a háromszorosát egy min. 1,5-ös szorzóval és akkor már ki is vehetném ebben az esetben 51 ezret???...a választ előre is köszönöm!!

úgytudom h 15 ezerig van 100%os első feltöltési bónusz tehát ha te 5000-t töltesz fel akkor ők pluszba "csak" 5000-et adnak

10 EUR ingyenes Élő fogadás a Man Utd v Chelsea-re

A Manchester Utd a Chelsea csapatát látja vendégül a vasárnapi szuperrangadón. Az idei Premier Liga eddigi legnagyobb mérkőzése mellé egy elképesztő ingyenes fogadás ajánlatot kínál a Bet365 ügyfeleinek.

Tegyél meg egy mérkőzés előtti fogadást a Manchester Utd v Chelsea mérkőzésre és megajándékoznak egy azonos értékű, ingyenes Élő fogadással.

Ahhoz, hogy jogosult legyél az ingyenes Élő fogadásra, tegyél meg egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd fogadj mérkőzés közben egy Élő fogadás piacon. Amennyiben ELSŐ Élő fogadásod vesztes lesz, visszafizetik a tét értékét, legfeljebb a mérkőzés előtt megjátszott legnagyobb értékű fogadás összegében (maximum 10 EUR).


Ha még nincs Bet365-ös számlád, akkor IDE kattintván nyithatsz egyet.

A MU-Chelsea-s bónuszt ti értitek?
MOst ha nem jön be, az amit teszek a meccsre, akkor egy ingyenes élő fogadást adnak, vagy visszakapom azt amit feltettem rá?
Köszi

Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 17, 2011, 07:32:05
A MU-Chelsea-s bónuszt ti értitek?
MOst ha nem jön be, az amit teszek a meccsre, akkor egy ingyenes élő fogadást adnak, vagy visszakapom azt amit feltettem rá?
Köszi

Alapból két fogadást kell tenned.

Teszel egy mérkőzés előttit, majd mérkőzés közben is fogadsz egyet élőben. Ha az Élő fogadásod vesztes, akkor visszakapod a mérkőzés előtt feltett tét összegét (10€-ig).

#12 szeptember 17, 2011, 08:19:34, ab_aevo
Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 17, 2011, 07:37:16
Alapból két fogadást kell tenned.

Teszel egy mérkőzés előttit, majd mérkőzés közben is fogadsz egyet élőben. Ha az Élő fogadásod vesztes, akkor visszakapod a mérkőzés előtt feltett tét összegét (10€-ig).

Igen, de csak, hogy világos legyen az első fogadás nem kell vesztes legyen, csak annak a tétnek megfelelő összeget kapsz vissza. Én így értem. Az első fogadásra nincsen valami kikötés? részletes feltételeket nem ír valahol?

ui.: elolvastam, megértettem, nem ír semmi kikötést.

Meccs előtt felteszek 3000ft-ot a Mura. Élőben meg 50ft-ot az X-re.
AZ nincs kikötve élőben menyit kell tenni?
Tehát a lényeg hogy az élőfogadás vesztes legyen,akkor kapom meg a 3000ft frrebetet igaz?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 17, 2011, 11:39:38
Meccs előtt felteszek 3000ft-ot a Mura. Élőben meg 50ft-ot az X-re.
AZ nincs kikötve élőben menyit kell tenni?
Tehát a lényeg hogy az élőfogadás vesztes legyen,akkor kapom meg a 3000ft frrebetet igaz?

Ha meccs előtt felteszel 3 ezret Mura akkor feltehetsz élőben is valamire 3 ezret a MU meccsen, hiszen az a freebeted. Ha bejön zsír, ha nem akkor visszaadják.