Bet365 - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 24, 2011, 15:52:40
ez így szinte biztos, hogy nem működik. a promóciók általában ütik egymást.

Egyszerre egy bónusz lehet aktív, de "várólistán" elvileg lehet több is.

Érdemes időnként benézni a számlatörténetnél az "Akciók/ Sport vagy Játékok / Elérhető ajánlatok" pontra.
Rám ott hónapok óta vár egy 25%-os újrakezdési bónusz, max. 15 000 ft-ig, amit azért nem használtam eddig, mert 60 000 ft-os befizetésre tartogatom. (mondjuk december 1-én lejár...)

Volt ott hónapokig egy mobilbónusz is, amit az utóbbi hetekben forgattam ki.

Ezekben az a közös, hogy már rég elfeledkeztem volna róluk, ha nincs ez a menüpont.

(a "játékokhoz" is kínálnak 3 különböző bónuszt, de azok nem érintenek)

Van a bet365-őn ez a 100% Mobil bónusz,ott a megforgatást is telefonon kell megcsinálni ,vagy csak az első fogadást kell telefonon?  ???


Elsőtől az utolsó fogadásig gépen csináltam és működött...! Nem kell(ett) teló hozzá.  :smiley6600:

Idézetet írta: csatarid Dátum január 18, 2012, 17:47:54
Elsőtől az utolsó fogadásig gépen csináltam és működött...! Nem kell(ett) teló hozzá.  :smiley6600:

Komoly? És jóvá irták a bónuszt is ?  :D

Én is gépen csináltam, kiforgattam, és ki is fizettek.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 18, 2012, 18:28:50
Én is gépen csináltam, kiforgattam, és ki is fizettek.

De te az első fogadást is gépen raktad?




http://www.sportfogadas.org/hir-Bet365_Chelsea_v_Napoli_ajanlat-526.html  alapján , értsem úgy :

hogy meccs előtt megfogadom 15 euroval, pld. Chelsea- Napoli  1 -es  , és élőben megfogadom 5 euróval ,hogy Over 2,5 . Utobbi fogadást elvesztem.
Akkor a kiírt promóció szerint melyik összeget kapom vissza ?

Idézetet írta: portiklaci Dátum március 14, 2012, 14:47:01
http://www.sportfogadas.org/hir-Bet365_Chelsea_v_Napoli_ajanlat-526.html  alapján , értsem úgy :

hogy meccs előtt megfogadom 15 euroval, pld. Chelsea- Napoli  1 -es  , és élőben megfogadom 5 euróval ,hogy Over 2,5 . Utobbi fogadást elvesztem.
Akkor a kiírt promóció szerint melyik összeget kapom vissza ?

Ha meccs előtt megrakod 15 euroval a Chelsea győzelmét, akkor élőre kapsz egy 15 euros lehetséges visszatérítést. Ha az élőben megtett választásod vesztes, visszaadják azt a tétet. Ha élőben csak 5 euroval fogadsz, és az vesztes lesz, akkor 5 eurot adnak vissza, ha 20 euroval fogadod meg, akkor 15 eurot (annyit, amennyit mérkőzés előtt feltettél legnagyobb fogadásként). A mérkőzés megkezdése előtti fogadásod csak azt határozza meg, mennyi lehet a maximálisan visszatérítendő fogadásod értéke élőben, majd az élőben megtett első fogadásod lesz a visszatérítendő (ha azt elveszted).

Idézetet írta: portiklaci Dátum március 14, 2012, 14:47:01
http://www.sportfogadas.org/hir-Bet365_Chelsea_v_Napoli_ajanlat-526.html  alapján , értsem úgy :

hogy meccs előtt megfogadom 15 euroval, pld. Chelsea- Napoli  1 -es  , és élőben megfogadom 5 euróval ,hogy Over 2,5 . Utobbi fogadást elvesztem.
Akkor a kiírt promóció szerint melyik összeget kapom vissza ?

Amit élőben fogadsz ,azt az összeget fizetik vissza. Vagyis ugye a meccs elött megrakod, pl. Napoli szerez gólt 3000ft.-al és élőben azt,hogy Napoli nyer 3000Ft.-al ,és csak az utóbbit fizetik vissza.  :)

Vki elmagyarázná a mobil bónusz menetét? Már kikértem az ajánlatkódot, és most nem tudom mit hova merre.

Miután kommenteltem már el is oszlott a köd :P, de javítsatok ki ha tévedek a gondolatmenetben. Ha pl. befizetek jelenleg 0án erősen stagnáló számlámra a min. 1500at azt felviszem 7500ig és utána az előzőekben már taglalt mobil honlapjukon megfogadom (nem tudom van-e oddskritérium..) akkor megkapom ugyanezt az összeget bónuszra, amit szükségeltetik megforgatni a mobilhonlapon..?