Bet365 - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Oh, en a b365 ingyenes fogadas BL-jatek promora gondoltam, nem a sf-ere :) Itt elvileg visszateritik a live bet tetet, ha az vesztes. Igy ebben az esetben akkor addig nem fogom megkapni a visszateritest, amig a mobilbonuszt ki nem forgattam?

Idézetet írta: Metanol Man Dátum május 25, 2013, 11:00:17
Oh, en a b365 ingyenes fogadas BL-jatek promora gondoltam, nem a sf-ere :) Itt elvileg visszateritik a live bet tetet, ha az vesztes. Igy ebben az esetben akkor addig nem fogom megkapni a visszateritest, amig a mobilbonuszt ki nem forgattam?

Ez a 3000 ft-os visszatérítés nem bónuszként kerül a számlára, tehát ezzel sincsen összeférhetetlenség.  :)

Foci BL Promóció: Te regisztrálsz, mi fizetünk!

Ha még nincs Bet365-ös számlád, akkor itt az ideje nyitnod egyet.

Regisztrálj általunk, s ha szerencséd van, akkor 3.000 Forintot kapsz ajándékba, amellyel akár feltöltheted a számlád is.

További Részletek

Ha bármilyen kérdésetek van e promócióval kapcsolatban, itt is feltehetitek.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum május 25, 2013, 14:59:18
Foci BL Promóció: Te regisztrálsz, mi fizetünk!

Ha még nincs Bet365-ös számlád, akkor itt az ideje nyitnod egyet.

Regisztrálj általunk, s ha szerencséd van, akkor 3.000 Forintot kapsz ajándékba, amellyel akár feltöltheted a számlád is.

További Részletek

Ha bármilyen kérdésetek van e promócióval kapcsolatban, itt is feltehetitek.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum május 25, 2013, 14:59:18
Foci BL Promóció: Te regisztrálsz, mi fizetünk!

Ha még nincs Bet365-ös számlád, akkor itt az ideje nyitnod egyet.

Regisztrálj általunk, s ha szerencséd van, akkor 3.000 Forintot kapsz ajándékba, amellyel akár feltöltheted a számlád is.

További Részletek

Ha bármilyen kérdésetek van e promócióval kapcsolatban, itt is feltehetitek.  :beerchug:

A sorsolás megtörtént, s elküldtük a nyertesek listáját ellenőrzésre.

Ellenőrzés után kihirdetjük a nyerteseket!

Idézetet írta: Milan Dátum május 28, 2013, 10:42:14
A sorsolás megtörtént, s elküldtük a nyertesek listáját ellenőrzésre.

Ellenőrzés után kihirdetjük a nyerteseket!

Íme a győztesek:

Ambrus Bako
Égerházi Tamás
Stirczerné Bányay Júlia

Gratulálunk!  :beerchug:

El sem hiszem, hogy nyertem :D Köszönöm :great:

bet365 - Manchester United v Chelsea ingyenes fogadás!


A bajnoki címvédő Man Utd augusztus 26-án, hétfőn a londoni rivális Chelsea csapatát fogadja az Old Trafford stadionban - A bet365 pedig egy fantasztikus ingyenes fogadást kínál a mérkőzésre!

Tegyél meg egy mérkőzés előtti fogadást a Man Utd v Chelsea találkozóra, és a bet365 megajándékoz egy azonos értékű ingyenes élő fogadással erre a mérkőzésre. Ha nincs még bet365 számlád, nyiss egyet ITT, és használd ki a 15.000 HUF kezdőbónuszukat is!

Ahhoz, hogy jogosult legyél az ingyenes élő fogadásra, egyszerűen tegyél egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd fogadj a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Ingyenes élő fogadásod a szokásos módon kell fizetned és megtenned, és ha ELSŐ élő fogadásod veszít, a tét értékét visszafizetik a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (max 3.000 Ft*).

Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhatsz a mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Összesített szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye piacokat és még sok mást.

Részvételi feltételek:
  • Ez az ajánlat a 2013. augusztus 26-án, hétfőn rendezett Man Utd v Chelsea Premier Liga találkozóra tett fogadásokra érvényes.
  • Az ingyenes fogadás értéke a 2013. augusztus 26-án, hétfőn rendezett Man Utd v Chelsea Premier Liga rangadóra tett legnagyobb mérkőzés előtti, egyszeri (nem kombinált) fogadás összegével egyezik meg, maximum 3.000 Ft* értékben.
  • Ingyenes fogadásnak a 2013. augusztus 26-án, hétfőn rendezett Man Utd v Chelsea Premier Liga rangadóra tett legelső, egyszeri (nem kombinált) élő fogadás számít.
  • Mérkőzés előtti fogadásnak a 2013. augusztus 26-án, hétfőn rendezett Man Utd v Chelsea Premier Liga rangadó kezdő rúgását megelőzően leadott fogadást, míg élő fogadásnak a kezdőrúgást követően megtett fogadást értjük.
  • A mérkőzés előtti fogadást és az élő fogadást is a hagyományos módon kell fizetnie és megtennie. Ha az ingyenes fogadása veszít, a tét értékét a mérkőzés végét követő két órán belül fizetjük vissza a számlájára. Az ingyenes fogadás maximális értéke ügyfelenként 3.000 Ft*.
  • Amennyiben az élő fogadásnál egynél több választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül az ingyenes fogadásnak.

Fogadj a Manchester United - Chelsea derbire a bet365-ön, nyiss számlát ITT!

Ez korrektnek hangzik!
Akkor ha meccs előtt megteszek egy "0,5 gól felett" fogadást 1,05-ért 3.000 Ft-os téttel, akkor élőben kockázat nélkül megtehetek ugyanígy 3.000 Ft-ért egy merészebb szorzójú 5-6-os odds) kimenetelt is?

Ha 0-0 lesz a meccs bukod az eredeti fogadásod, ha nem jön a nagy oddsu élő fogadásof akkor -3000HUF al jössz ki a buliból.

Tapatalk 4 Bétával küldve ST21i-ről


Idézetet írta: baseballfan Dátum augusztus 23, 2013, 18:24:31
Ha 0-0 lesz a meccs bukod az eredeti fogadásod, ha nem jön a nagy oddsu élő fogadásof akkor -3000HUF al jössz ki a buliból.

Tapatalk 4 Bétával küldve ST21i-ről

Ha meg lefedezed mindkét fogadásodat, akkor keresel vele garantáltan 1500-1800 ft-ot. (szorzóktól függően)

Igen de Deszpi nem a lefedezésről írt hanem arról hogy egy jó eséllyel bejövő tippre tesz egy kockázatosat.

Idézetet írta: baseballfan Dátum augusztus 23, 2013, 23:14:31
Igen de Deszpi nem a lefedezésről írt hanem arról hogy egy jó eséllyel bejövő tippre tesz egy kockázatosat.


Nem idézted Deszpit, azért tűnt nekem úgy, hogy csak általában szólsz hozzá ehhez az akcióhoz... 

Na igen, pont az ilyen promók hajszolják bele a "tuti tippekbe" a játékosokat, csak ugye az alacsony szorzós tippeken hosszú távon mindig az iroda nyer.
Ha most nem megy el az 1.05-ös szorzód, majd elbukod a következő akciónál...  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 24, 2013, 10:45:46

Nem idézted Deszpit, azért tűnt nekem úgy, hogy csak általában szólsz hozzá ehhez az akcióhoz... 

Na igen, pont az ilyen promók hajszolják bele a "tuti tippekbe" a játékosokat, csak ugye az alacsony szorzós tippeken hosszú távon mindig az iroda nyer.
Ha most nem megy el az 1.05-ös szorzód, majd elbukod a következő akciónál...  :)

Illetve van a köztes megoldás, meccs előttit ellenfogadni, így élőben pedig már kockázatmentesen lehet fogadni. Én arra jutottam, hogy fogadásokat ilyen pénzekből teszek (visszatérítésekből és ingyenes fogadásokból), ez viszonylag kielégíti a sportfogadói vágyaimat, na nem teljesen. :) Persze, a nagyobb összegű promóknál megelégszem a kisebb biztossal is.

Azt hiszem megtaláltam a megoldást, ami kecsegtető lehet:
- Meccs előtti fogadás: 2,5 gól alatt (összesített gólok) - 2,00 x 3.000 Ft. = 6.000 Ft. (+3.000Ft.)
- Élő fogadás: 2,5 gól felett (összesített gólok) - 1,80 x 3.000 Ft. = 5.400 Ft. (+2.400 Ft.)