BetClic - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 30, 2012, 14:54:42
Nem találom ,az 500forintokat...
Nektek adták már a gólonkénti bonuszokat?

3 napon belül ígérik!


A mai montenegrós meccsre is kell regisztrálni ?
Vagy addig tart a promoció amig van magyar meccs?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 31, 2012, 08:31:41
A mai montenegrós meccsre is kell regisztrálni ?
Vagy addig tart a promoció amig van magyar meccs?

A fene se tudja, én megint beütöttem a felhasználónevemet, de ennek sincs semmi nyoma, tehát a végtelenségig ismételheted.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 31, 2012, 10:35:41
A fene se tudja, én megint beütöttem a felhasználónevemet, de ennek sincs semmi nyoma, tehát a végtelenségig ismételheted.

Nekem meg be se hozza azt az oldalt, mióta regisztráltam, ahol meg kell adni... :)
Lassan csengethetnék a szerbek elleni 5.000-et is!

Már nem lehet regisztrálni ,én is néztem.




Az akciós emailből még elérhető a regisztráció...

A román és a brit meccs úgyis játszhatatlan, van időnk megvárni a montenegrói meccs bónuszát.    :)


Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 01, 2012, 14:43:06
Az akciós emailből még elérhető a regisztráció...

A román és a brit meccs úgyis játszhatatlan, van időnk megvárni a montenegrói meccs bónuszát.    :)

Meg lehet játszani a románokat is. Ha nem szánsz rá 100.000.-Ft-ot, akkor mondjuk 2.000.-et kell tenni csak.
Kis bónusz is bónusz :)

#26 augusztus 01, 2012, 16:55:14, Salvio
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 01, 2012, 14:46:07
Meg lehet játszani a románokat is. Ha nem szánsz rá 100.000.-Ft-ot, akkor mondjuk 2.000.-et kell tenni csak.
Kis bónusz is bónusz :)

Nincs értelme megtenni a románokat. (hacsak nem nyernek, de az szinte lehetetlen)
Ha megteszed 2.000Ft-tal, akkor 2.000Ft valódi pénzből csinálsz 2.000Ft bónusz pénzt, mivel a meccs előtti tétben meg van határozva a kapott bónusz összege. (a valódi pénzt elbukod a román fogadás miatt, helyette kapnád a bónuszt)
7. A Kiválasztott Mérkőzések bármelyikén Magyarország által szerzett minden egyes gól után 500 Ft (2 €) bónusz illet minden olyan játékost, aki Érvényes Fogadást tett az adott Kiválasztott Mérkőzésre. Az egy mérkőzésen szerzett összes gól után a játékos számára jóváírt bónusz maximális összege a játékosnak az adott Kiválasztott Mérkőzésre tett Érvényes Fogadásának tétje.

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 01, 2012, 16:53:12
Nincs értelme megtenni a románokat. (hacsak nem nyernek, de az szinte lehetetlen)
Ha megteszed 2.000Ft-tal, akkor 2.000Ft valódi pénzből csinálsz 2.000Ft bónusz pénzt, mivel a meccs előtti tétben meg van határozva a kapott bónusz összege. (a valódi pénzt elbukod a román fogadás miatt, helyette kapnád a bónuszt)
7. A Kiválasztott Mérkőzések bármelyikén Magyarország által szerzett minden egyes gól után 500 Ft (2 €) bónusz illet minden olyan játékost, aki Érvényes Fogadást tett az adott Kiválasztott Mérkőzésre. Az egy mérkőzésen szerzett összes gól után a játékos számára jóváírt bónusz maximális összege a játékosnak az adott Kiválasztott Mérkőzésre tett Érvényes Fogadásának tétje.

Én is így gondolom.
Még akkor lehet jó üzlet belőle, ha meccs közben sikerül lejátszani valahol a magyar győzelmet 1.35 körüli szorzóval (az 1.15 helyett) valamint a döntetlent 10-es odds-szal, mert akkor vissza lehet hozni nullára a románokra tett pénzt és "tisztán" megmarad majd nyereségként a gólok után adott bónuszösszeg.

Különben ha a saját pénzünket bónuszpénzre váltjuk, az nem nagy biznisz.
A megforgatási feltételek mellett fontos tudni, hogy bónusz pénzzel ebben az akcióban nem is lehet játszani, csak sajáttal, így a "mindenre jó" 5000 ft-omat még fájóbb szívvel cserélném le egy bónuszra.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 01, 2012, 19:01:19
Én is így gondolom.
Még akkor lehet jó üzlet belőle, ha meccs közben sikerül lejátszani valahol a magyar győzelmet 1.35 körüli szorzóval (az 1.15 helyett) valamint a döntetlent 10-es odds-szal, mert akkor vissza lehet hozni nullára a románokra tett pénzt és "tisztán" megmarad majd nyereségként a gólok után adott bónuszösszeg.

Különben ha a saját pénzünket bónuszpénzre váltjuk, az nem nagy biznisz.
A megforgatási feltételek mellett fontos tudni, hogy bónusz pénzzel ebben az akcióban nem is lehet játszani, csak sajáttal, így a "mindenre jó" 5000 ft-omat még fájóbb szívvel cserélném le egy bónuszra.

Mikor írtam, akkor még nem néztem, hogy máshol még gyengébb oddsok vannak a magyarokra, és nem működik a "szokásos menetrend".
Élőben meg ki tudja hogy alakul, szóval, tényleg felesleges vele foglalkozni...

2€-val lehúztak! 10-et dobtunk a szerbeknek, erre fel 20 helyett 18€ bónuszt adtak (31 volt a tét). Úgy látszik, nem erősségük a számolás.  ;D