BetClic - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ti megkaptátok már a tegnapi a visszatérítéseket?



Én megkaptam.
Annyi baj azért van vele, hogy rosszul állították be a forgatást és nem a feltételekben szereplő hatszoros forgatás, minimum 2.00 oddszon számolt, hanem minden fogadást számolt és csak egyszer, így a számlán kivehetővé vált a bónuszból származó nyeremény már szerdán. Jeleztem nekik, nehogy gond legyen, mondták, hogy majd valamit csinálnak, de még nem történt semmi.


Idézetet írta: borbor Dátum április 08, 2016, 08:28:21
A mostanit megkapta valaki?
Én nem. Nekem a múltkor sem írták vissza automatikusan, de írtam nekik egyet, és elintézték. Ma reggel is írtam nekik, egyelőre még semmi...

chaten írta a srác:

Elnézését kérjük a jóváírás elhúzódásáért, egy kisebb technikai hiba miatt kollégáimnak egyesével kell végignézniük minden játékosunk fogadásait, és így sajnos több időbe telik a jóváírás, mint azt hirdettük.


Promó betclicen:

Tegyen egyszeres tétet Magyarország következő vb-selejtező mérkőzésére, és szerezzen 500 Ft bónuszt minden gól után, amelyet Andorra kapujába lő csapatunk!
Jelezze részvételi szándékát a lenti gombra kattintva és tegyen egyszeres tétet legalább 3000 Ft értékben és legalább 1.75 szorzóval a vasárnapi Magyarország-Andorra mérkőzésre!
Szerezzen 500 Ft bónuszt minden egyes magyar gól után! (maximum 3000 Ft bónusz/játékos)

(Hátha megszórjuk Andorrát, végül is miért ne)




Idézetet írta: oakland23 Dátum november 12, 2016, 11:11:57
Promó betclicen:

Tegyen egyszeres tétet Magyarország következő vb-selejtező mérkőzésére, és szerezzen 500 Ft bónuszt minden gól után, amelyet Andorra kapujába lő csapatunk!
Jelezze részvételi szándékát a lenti gombra kattintva és tegyen egyszeres tétet legalább 3000 Ft értékben és legalább 1.75 szorzóval a vasárnapi Magyarország-Andorra mérkőzésre!
Szerezzen 500 Ft bónuszt minden egyes magyar gól után! (maximum 3000 Ft bónusz/játékos)

(Hátha megszórjuk Andorrát, végül is miért ne)

Ugyan ez van Unibeten is. Csak ott 1500 és @1.4.

Sziasztok!Van egy problémám.Tudna valaki segiteni?Mikor eltünt a Betclic egy időre letiltattam magam.Már nem tudok ujra reggelni mert nem engedik.Szivesen reggelnék ujra,de nem tudom mit kellene tennem.Kösz a segitséget. :-)

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum november 15, 2016, 12:06:53
Sziasztok!Van egy problémám.Tudna valaki segiteni?Mikor eltünt a Betclic egy időre letiltattam magam.Már nem tudok ujra reggelni mert nem engedik.Szivesen reggelnék ujra,de nem tudom mit kellene tennem.Kösz a segitséget. :-)

Írj egy e-mail-t nekik.

Már irtam de mindég az a válasz,hogy kizártam magam.Jönnek a függőséges szöveggel oszt jónapot.Szerintem csak megértés kérdése lenne.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum november 15, 2016, 14:32:56
Már irtam de mindég az a válasz,hogy kizártam magam.Jönnek a függőséges szöveggel oszt jónapot.Szerintem csak megértés kérdése lenne.

Sajnos itt belementél egy visszafordíthatatlan dologba.

A Betclic tájékoztatása szerint:

"Szerencsejáték-függőséggel kapcsolatos ügyekben a lehető legszigorúbban kell eljárniuk, nem engedhetnek játszani olyat, akinél függőség gyanúja merült fel és/vagy magáról ezt elismerte."

Tehát a "kitiltás" gombbal csak óvatosan ezentúl.  :cya:

Köszönöm a választ.Sajnos hülye voltam. :-)

hétvégi promó:

Szuper Vasárnapi Kockázatmentes Élő Fogadás

A focirajongók tündér keresztanyja ezen a hétvégén 3 + 1 kívánságát is teljesíti pártfogoltjainak: Mersey-parti rangadó, Ruhr-vidéki derbi, Napoli - Juventus találkozó és levezetésként egy Arsenal - Manchester City összecsapás. A hétvége vitathatatlan sportértékét a sportfogadásból szerzett nyereményével teheti teljessé: tegyen mérkőzés előtti fogadást bármelyik Premier League, La Liga, Bundesliga vagy Serie A mérkőzésre ezen a hétvégén és első élő fogadását kockázatmentesen megteheti vasárnap!

    1Jelezze részvételi szándékát a lenti gombra kattintva!
    2Tegyen mérkőzés előtti fogadást legalább 3000 Ft értékben és legalább 2,00 szorzóval az Premier League, La Liga, Bundesliga vagy Serie A mérkőzésre ezen a hétvégén!
    3Az első élő fogadását kockázatmentesen megteheti a vasárnapi Premier League, La Liga, Bundesliga vagy Serie A mérkőzésekre. (Minimum 2,00 szorzó és maximum 3000 Ft értékben)