F1 - Pit Stop

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Rosbergnek olyan csapat kellene ,amelyik nem ellene dolgozik! :bash:

F1 Tippjáték 2015!

Tippelj a 2015-ben rendezett F1 versenyekre, s ha a szezon végén te vagy a legjobb, akkor tiéd a főnyeremény!

1.hely: 20.000 HUF Skrillen keresztül!


Ma lenne 55 Ayrton Senna. A legenda, akit mindeni elismert. Happy Birtyday Ayrton!  :cya:

http://www.youtube.com/watch?v=7bXDfWhAUog#ws

Unibeten találtam egy long-term fogadást - a szezonban legalább egy időmérőt nyer Raikkönen 4,50.


Mennyire biztos Rosberg ülése a jövőben? Az a góré legalábbis nagyon csúnyán nézett  ;D Hamilton mintha még nyugtatná is amikor a vállához ér.

! No longer available

Indy500: Alonso a fogadóirodák favoritjai között

A bet365 fogadóiroda Scott Dixon után Fernando Alonsót tartja a legesélyesebbnek. Tovább ITT!



F1-re szokott valaki fogadni?


Idézetet írta: oakland23 Dátum október 16, 2018, 20:43:28
Persze, de miért kérded?

Megkérdezhetem hogy melyik fogadóirodánál? Mert én sportingbeten játszottam, de ők kivonultak :/

Őszintén szólva én is sok opciót ott játszottam meg, volt pár olyan piac, ami máshol nem. Maradt a bet365, az unibet, én ezeket használom, néha-néha betclic. Nem sokan fogadnak ott, de magyar nyelvű, megbízható iroda az is. Meg van a sportingbull, a sportingbet utódja, bár ott én még nem fogadtam F1-re, a kínálatát sem ismerem sajnos ebből a szempontból. De a bet365 nem rossz, mondjuk az tény, hogy a sportingbet valóban elég frankó volt F1 szempontjából.




#194 január 22, 2019, 15:22:26, SPF Előzetes
Mick Schumacher F1-es világbajnok lehet?

Apja nyomdokaiba lép? Fogadj rá! Olvasd tovább