F1 - Pit Stop

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 11, 2020, 22:55:17
Még a kivonulás előtt tettem ott F1-re, azóta nem. De vagy én néztem el valamit, vagy nagyon karcsú lett az F1 kínálat, legutóbb alig-alig lehetett tenni valamire, de lehet én néztem el.

Most visszajöttek pár hónapja, tehát megint lehet regisztálni :) Annál nagyobb kínálatot még nem láttam, pedig nagyon keresgéltem mikor kivonultak a sportingbettel, partypokeren van még ugyanolyan mert ugye egy cég vagy mi, de ott meg gyorsan korlátoznak. Még szabadedzésekre is kb 50 lehetőség van  :great:

Spanyol Nagydíj - Hamiltoné az első rajthely

A pontversenyben élen álló Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Spanyol Nagydíj szombati időmérő edzését Barcelonában, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről. Olvasd tovább

Gasly nyerte a Forma 1 olasz nagydíjat??? Ezt mégis hogy? Hihetetlen! :o

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 06, 2020, 17:14:50
Gasly nyerte a Forma 1 olasz nagydíjat??? Ezt mégis hogy? Hihetetlen! :o
Mercedes nem olyan versenybeállítással tervezett, hogy forgalomba kell körözzenek, emiatt nem tudták eléggé hűteni az autót, Vettelnek müszaki hiba s amúgyis súlytalan volt, míg Leclerc fallba állásával piros zászló következett, ami után ismét álló rajt volt. Lehet rászóltak a versenyzőkre, hogy az elmúlt 3-4 vonatózos unalmas futam után álljon a feje tetejére minden.

1,38 az odds, hogy 1,5-nél több pilóta vezet a versenyben. 100 ezer Ft-ra 38 ezer tiszta, igazi ajándék. Itt Mugellóban nincs nagy különbség a Mercik és RB-k között, ráadásul ami fix, hogy a Mercik jobban zabálják majd a gumit, Verstappen lehet megvicceli őket egy kiállással. Lehet SC fázis több is, kizárt, hogy itt Hamilton rajt-cél győzelmet arat.

Jó tipp, hogy nem fejezi be minden autó az első kört, hogy 16,5 alatt lesz a versenyt befejezők száma. Jó tipp, hogy a RB-k szerzik a legtöbb pontot, meg az, hogy nem megy végig mindkét Haas. Azok a pályák, ahol van sebesség, az Magnussennek nem sajátja, de Grosjean is rég adott már fel versenyt, itt az ideje. Nálam kizárt, hogy a két Hass végigmegy

#215 szeptember 13, 2020, 11:48:05, LFCfanBoti
Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 13, 2020, 11:00:44
1,38 az odds, hogy 1,5-nél több pilóta vezet a versenyben. 100 ezer Ft-ra 38 ezer tiszta, igazi ajándék. Itt Mugellóban nincs nagy különbség a Mercik és RB-k között, ráadásul ami fix, hogy a Mercik jobban zabálják majd a gumit, Verstappen lehet megvicceli őket egy kiállással. Lehet SC fázis több is, kizárt, hogy itt Hamilton rajt-cél győzelmet arat.

Jó tipp, hogy nem fejezi be minden autó az első kört, hogy 16,5 alatt lesz a versenyt befejezők száma. Jó tipp, hogy a RB-k szerzik a legtöbb pontot, meg az, hogy nem megy végig mindkét Haas. Azok a pályák, ahol van sebesség, az Magnussennek nem sajátja, de Grosjean is rég adott már fel versenyt, itt az ideje. Nálam kizárt, hogy a két Hass végigmegy
melyik irodánál van ilyen fogadási lehetőség hogy 1.5-nél több pilota vezet a versenyben?
ui. megkaptam 22bet  :ok:

"A hétszeres Forma-1-es világbajnok fia, Mick Schumacher a következő futam, az Eifel Nagydíj első szabadedzésén az Alfa Romeo színeben indul majd, ez lesz az első alkalom, hogy éles körülmények között ülhet Forma-1-es autóba."

24.hu

Nagyon közel volt hogy teleirjuk a RIP topikot.

Ezt hogy elte tul Grosjean?

fúú, ma van a második születésnapja az biztos

10mpig legalabb volt abban a tuzben. De ez meg hagyjan. Atfurta a szalagkorlatot es meg se serult. Anno Francois Cevertet lefejezte hasonló szituacioban a korlat.

Lewis Hamilton koronavírusos, nem indul a következő futamon. Még nem dőlt el, hogy ki fogja helyettesíteni a hétvégén.

Vandoorne vagy Gutiérrez elvileg.

Úgy néz ki nagyon nem akarták hogy egy csere ember nyerjen hamilton helyén. De az attól függetlenül kiderült, hogy más is tud nyerni ezzel a kocsival, akinek van tehetsége.