MotoGP - Pit Stop

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


MotoGP - Pit Stop


Ebben a témában a MotoGP-ről lehet beszélgetni: hírek, pletykák, érdekességek stb.

A futamoknak külön témák lesznek nyitva, úgyhogy azokról ott kell majd beszélgetni!

Sok sikert.  :ok:

Egy kis ízelítő Rossi új motorjáról:

MotoGP: egyelőre nem Talmácsi, hanem egy hölgy helyettesíti Simónt

A gyorsaságimotoros-világbajnokságon szereplő Aspar-csapat bejelentése szerint Elena Rosell személyében női versenyző fogja helyettesíteni Assenben a síp-és szárkapocscsonttörést szenvedő Julián Simónt.

Mint korábban beszámoltunk róla, Talmácsi Gábor neve is felvetődött, mint lehetséges helyettes, ám eddig nem történt előrelépés a magyar pilóta visszatérésének ügyében.

Az előző, silverstone-i futamra egy pilótát nevezett a csapat, míg Assenbe már Elena Rosell is utazik. A döntésben nyilván marketingszempontok is közrejátszottak, de az 1986-os születésű Rosell sem kezdő a motorsportban. Eddigi legkiemelkedőbb eredménye 2008-ból való, amikor megnyerte a női Európa-bajnokságot.

,,Továbbra sem hiszem el, milyen lehetőséget kaptam. Azóta vártam erre, amióta elkezdtem a motorversenyzést. Szeretném megköszönni az Aspar-csapatnak, hogy bíztak bennem, már alig várom a hollandiai versenyhétvégét" – nyilatkozta Rosell.

forrás: nso.hu

Na próbáljuk meg leporolni ezt a topicot! Biztos van itt jópár MotoGP rajongó. A 2012-es szezon előtt csak azt remélem, hogy a Yamaha (és Lorenzo)
meg tudja nehezíteni Stoner dolgát. A Ducati remélem fejlődik az előző szezonhoz képest de Rossi ide vagy oda nem várom, hogy komoly kihívó lehet
a VB címért folyó versenyben.

Én tiszta szívemből kívánom, hogy Lorenzo az első 5-ben sem legyen benne.  ;D

Rossi szerintem meg újra formában lesz idén (lehet utoljára?)...

Idézetet írta: Milan Dátum március 23, 2012, 08:03:24
Én tiszta szívemből kívánom, hogy Lorenzo az első 5-ben sem legyen benne.  ;D

Rossi szerintem meg újra formában lesz idén (lehet utoljára?)...
Nem hiszem, hogy tavaly a legnagyobb gond a formája volt Rossinak. Nem vagyok egyáltalán Stoner fan de a tavalyi szezon bebizonyította, hogy tényleg nem tudja más  megülni (eredményesen) azt a motort! Azt még a legnagyobbb Rossi hívők sem gondolhatják komolyan, hogy pont az ő érkezésekor alapjaiban elrontották a Ducatit.
...mire ez a nagy Lorenzo utálat?.... Mondjuk ahhoz az első futamon ripityára kéne törnie magát, hogy a végelszámoláskor ne legyen dobogós. jelenleg egyértelműen a három legjobb pilóta egyike!

Idézetet írta: Mefisto Dátum március 23, 2012, 10:26:02
Nem hiszem, hogy tavaly a legnagyobb gond a formája volt Rossinak. Nem vagyok egyáltalán Stoner fan de a tavalyi szezon bebizonyította, hogy tényleg nem tudja más  megülni (eredményesen) azt a motort! Azt még a legnagyobbb Rossi hívők sem gondolhatják komolyan, hogy pont az ő érkezésekor alapjaiban elrontották a Ducatit.
...mire ez a nagy Lorenzo utálat?.... Mondjuk ahhoz az első futamon ripityára kéne törnie magát, hogy a végelszámoláskor ne legyen dobogós. jelenleg egyértelműen a három legjobb pilóta egyike!

Lorenzo utálat? Megvan, szerencsére.
Egy gusztustalan, egyéniség hiányos féreg, de a pofája nagy.

Nem kívánok én rosszat senkinek, így nem kell összetörnie magát.

Egyszerűen én nem kedvelem, s szeretném ha mielőbb kikerülne a MotoGP-ből (szép álom, mi?)  ;D

A "pofája" tényleg nem kicsi de piszok gyors is az arcához..... ::)
Amúgy ez ellen nincs mit (nem is kell) mit tenni. ha valaki nem szeret valakit az úgy van és passz! Én sem tudnám megmondani miért de nem komálom Stonert.
Tisztelem azt, hogy milyen jó pilóta de nem bírom a manust magát. ...ez van....  :bash:

Idézetet írta: Mefisto Dátum március 23, 2012, 22:52:15
A "pofája" tényleg nem kicsi de piszok gyors is az arcához..... ::)
Amúgy ez ellen nincs mit (nem is kell) mit tenni. ha valaki nem szeret valakit az úgy van és passz! Én sem tudnám megmondani miért de nem komálom Stonert.
Tisztelem azt, hogy milyen jó pilóta de nem bírom a manust magát. ...ez van....  :bash:

Sokszor van így az életben, hogy nem tudod miért érzel úgy, de mégis... ;)

Na jövő héten végre elkezdődik a MotoGP szezon!
Nagyon remélem, hogy nem csak egy Honda háziverseny lesz (bár a múlt szezon sem az volt csak majdnem)
és a Yamaha gépe elég erős lesz. Mondjuk a hangvillások nagyon bizakodók és mondják, most sokkal közelebb vannak
legnagyobb riválisukhoz mint tavaly!

van még magyar indulónk a MotoGp-ben vagy motorsportban?

10€-os Tippjáték:

https://www.facebook.com/sportfogadas

Osszátok meg a MotoGP-s bejegyzést, s 10€-os Bet365 számlafeltöltést nyerhettek!

Motokrosszra mikor lehet majd fogadni?:d

#13 október 25, 2014, 18:32:57, RedMunchen2013
MotoGP Maláj Nagydíj

MotoGP - időmérő edzés H2H

Crutchlow - Redding 1 1,57   6/10
Pol Espargaro - Rossi 2 1,50    7/10

Espargaro az edzésen bukott, nem indult az időmérőn.

#14 október 26, 2014, 11:18:49, RedMunchen2013
Moto3 - futamgyőztes: Jack Miller 3,00   3/10
Moto2 - Nakagami H2H Folger: Folger 1,90   5/10
MotoGP - Lorenzo H2H Rossi: Lorenzo 1,44   8/10
MotoGP - Bradl H2H Dovizioso: Dovizioso 1,66   7/10