Bwin Póker Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: runin Dátum július 18, 2020, 20:45:54
Ez nem szórakozás,ennek ez a lényege,hogy stack-et kell építeni. Rebuy után pedig jöhet a játék sok-sok zsetonnal. :D

Hát, ízlések és pofonok  :P  én gyűlölöm a preflop all-int, főleg hogy itt nem egyszer Q4 meg J6 párosul hozzá.

Nem kell hozzá jegy.Én tudom a jelszót elég a 10 cent.Ha valakit érdekel elküldöm a jelyzót csak irjon privátot.

Idézetet írta: runin Dátum július 18, 2020, 19:13:31
Ha a 222 dollárosra gondolsz,arra Sateliten keresztül lehet bejutni. 19:30-kor kezdődik.  10 cent nevezés

Sziasztok! 250 Freeroll BG-hez vagy a 250 Freeroll Hungary versenyhez tudna valaki jelszót adni?

A fővárosok nevei. BG az Bulgária.


(Csak hogy neked is kelljen egy kicsit gondolkodni.. :)


Nektek nem csinál olyat a pókerkliens, hogy 1-2 percre meghal? Nálam szinte minden este többször előfordul, hogy kiírja, hogy megszakadt a kapcsolat. Ilyenkor amúgy többnyire a streamek is bedöglenek, amiket nézek, úgyhogy eddig a netre fogtam, mert elég fostos a upc, mióta vodafone lett belőle, de most elgondolkodtam, hogy nem a kliens csinálja-e?

Idézetet írta: Carpeks Dátum szeptember 11, 2020, 21:20:56
Nektek nem csinál olyat a pókerkliens, hogy 1-2 percre meghal? Nálam szinte minden este többször előfordul, hogy kiírja, hogy megszakadt a kapcsolat. Ilyenkor amúgy többnyire a streamek is bedöglenek, amiket nézek, úgyhogy eddig a netre fogtam, mert elég fostos a upc, mióta vodafone lett belőle, de most elgondolkodtam, hogy nem a kliens csinálja-e?
Nekem csak akkor csinálta ha a netet leterheltem nagyon és akkor szétkapcsol,de mostanság nem volt ilyen gond.Valószínű nálad is ebből adódik,mert ma is gond nélkül ment a kliens nekem.

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 11, 2020, 22:37:33
Nekem csak akkor csinálta ha a netet leterheltem nagyon és akkor szétkapcsol,de mostanság nem volt ilyen gond.Valószínű nálad is ebből adódik,mert ma is gond nélkül ment a kliens nekem.

Igazad lehet, mert 1-2 stream fixen megy, meg meg van nyitva egy csomó tab, de hát a 300 Mb-ből ennyire simán futnia kéne... Na de akkor megpróbálom visszafogni magam  ;D

Engem a mellékelt üzenet fogadott, amikor regisztrálni akartam egy versenyre. WTF? Másnál is ez a helyzet?

Idézetet írta: Carpeks Dátum január 05, 2021, 19:08:36
Engem a mellékelt üzenet fogadott, amikor regisztrálni akartam egy versenyre. WTF? Másnál is ez a helyzet?

Ugyanez. A bolgárok gondolom reklamáltak, hogy mi ez a sok suttyó magyar, akik tönkreverik őket... ;D

Idézetet írta: Szigo Dátum január 05, 2021, 19:32:23
Ugyanez. A bolgárok gondolom reklamáltak, hogy mi ez a sok suttyó magyar, akik tönkreverik őket... ;D

De a magyarra se enged. Kíváncsi vagyok a mai magyar freerollra beraknak-e, arra már korábban regisztráltam.

Szerintem megjavult. Én hirtelen megjelentem a 19.00 óráson is.

#42 január 05, 2021, 20:25:59, Carpeks
Idézetet írta: Szigo Dátum január 05, 2021, 19:52:55
Szerintem megjavult. Én hirtelen megjelentem a 19.00 óráson is.

Engem meg nem enged be a 8 órásra sem...

szerk.: na, ki-bejelentkezés után most már jó, és még regisztrálni is enged  :redchug:

Milyen versenyek vannak?