PokerStars póker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 22, 2024, 11:22:11, Admin
PokerStars pókerterem

Ha bármilyen kérdésed van az PokerStars teremmel kapcsolatosan, azt ebben a témában teheted fel. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Ugyancsak ebben a témában találjátok a legfrissebb ajánlatokat, versenyeket.

PokerStars bemutató

Játszottál már a PokerStarson? Akkor értékelheted a pókertermet.

Több hónap kihagyás után letöltöttem újra a Ps-t és amikor bejelentkeztem, nem látok mást csak a játékpénzes asztalokat és lehetőség sincs hogy átváltsam valódi pénzes asztalra, miért van ez?

Letöltés után milyen ikont tett ki az asztalra? Pokerstars.eu?


közben letöltöttem a Pokerstars.eu ról és már látom a kézpénzes asztalokat, köszönöm a segítséget!!!

Egy jóideje nem léptem be a Pokerstars-ra. Most beléptem. Hát és ez az új látvány és az egész... nagy csalódás. Pörgeti a gépem processzorát eléggé. Az előző 6-os verzióval nem volt ilyen. Ez a mostani meg a 7-es. Pár hírlevélben megküldték, hogy jön a 7-es és már nem is lehet kérni a régi (6-os) felületet.
Amúgy mindennek tetejében hiába nyomkodtam a gombokat ezen az új felületen, nem történt semmi. Mintha lefagyott volna. Piros X-szel tudtam csak kilépni, mert azt sem találtam meg, hogy hol van a kilépés menüpont. Lehet, hogy az én gépem kevés hozzá. De így az a valószínű, ha pókerezni támad kedvem, akkor másik oldalt keresek.

Másfél perc alatt megjött a PS kifizetésem skrillre :D

Sziasztok! Tudtok vmit erről a pokerstarsos sportfogadásről, mert nekem a kliensben van egy új fül a póker és kaszinó mellett, sports néven.

Sziasztok,letöltöttem ma a pokerstarst de nem tudok befizetni mert csak egy pillanatra villan fel a befizetés ikon.Ha rámegyek az ügyfélszolgálatra azonnal kidob és azt írja hogy 1 perce inaktív vagyok ezért biztonsági okokból rak ki,de már 1 másodperc után is kidob.Lehet köze a szerencsejáték törvényhez hogy ezt csinálja?

Ma nézegettem épp a levélszemetet és találtam benne egy pokerstarsos emailt. 4 opció közül választhattam, ingyen 10 dolcsi, 5 db 2,20-as beülő MTT-re, 8db 1,5 dolcsis sng kupon illetve 4db 3 spin and go kupon. Én mivel inkább tornázni és cg-zni szeretek ezért a biztos tíz dolcsit választottam. Nem árt, ha ti is szétnéztek az emailjeitek között, hátha kaptatok ilyet. Az enyémet február 21.-ig lehet felhasználni.

Aki manapság játszik itt írjon már nekem privát üzenetet! Köszönöm!


Ma ezt  a levelet kaptam: A kérdés, hogy adathalász e, vagy valóban a PS-től jött?

"Following a routine Security review, we identified an unusual attempt to access your account. This attempt came from an unfamiliar location or device and as such, we have added a new Stars PIN to your account as a precautionary measure.

Your new Stars PIN: xxxxxxxxxxx

In future, you will need your Stars PIN to log in to your Stars Account along with your user ID and your password. This small extra step will help enhance the Security of your account by adding a second layer of protection against unauthorised access. We recommend that you store your Stars PIN in a safe place. If you forget your Stars PIN you will be able to request a new PIN be sent to your registered email address.

We also strongly suggest that you use all available security measures on your personal email address, in order to protect it from unwanted access and malicious activity. Please contact your email provider for further information.

Finally, we recommend that you change your Stars Account password upon the next access to your account, ensuring that your new password is of appropriate strength and not used on any of your other online accounts.

To learn more about the Stars PIN, please visit our website online at: Stars PIN

Please contact "Stars Security" <[email protected]> if you need assistance.

Regards,

Stars Security"

Idézetet írta: Penguin11 Dátum július 18, 2017, 21:16:44
Ma ezt  a levelet kaptam: A kérdés, hogy adathalász e, vagy valóban a PS-től jött?

"Following a routine Security review, we identified an unusual attempt to access your account. This attempt came from an unfamiliar location or device and as such, we have added a new Stars PIN to your account as a precautionary measure.

Your new Stars PIN: xxxxxxxxxxx

In future, you will need your Stars PIN to log in to your Stars Account along with your user ID and your password. This small extra step will help enhance the Security of your account by adding a second layer of protection against unauthorised access. We recommend that you store your Stars PIN in a safe place. If you forget your Stars PIN you will be able to request a new PIN be sent to your registered email address.

We also strongly suggest that you use all available security measures on your personal email address, in order to protect it from unwanted access and malicious activity. Please contact your email provider for further information.

Finally, we recommend that you change your Stars Account password upon the next access to your account, ensuring that your new password is of appropriate strength and not used on any of your other online accounts.

To learn more about the Stars PIN, please visit our website online at: Stars PIN

Please contact "Stars Security" <[email protected]> if you need assistance.

Regards,

Stars Security"

Ezt egyszerű megtudni. Amennyiben a levélben volt link/hivatkozás, akkor ne kattints rá.

Próbálj belépni a Pokerstars számládra, s ha kéri az illető PIN-t, akkor add meg. Ebben az esetben azt jelenti, hogy hivatalos levél.

Ennyi.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 19, 2017, 13:30:27
Ezt egyszerű megtudni. Amennyiben a levélben volt link/hivatkozás, akkor ne kattints rá.

Próbálj belépni a Pokerstars számládra, s ha kéri az illető PIN-t, akkor add meg. Ebben az esetben azt jelenti, hogy hivatalos levél.

Ennyi.

Köszönöm, így jártam el, hivatalos volt.