PokerStars póker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudom, van-e aki errefelé aktívan nyomul póker vonalon is, de hátha... van aki mostanában fizetett ki Skrill-re a PokerStars-nál!? Érdekelne, hogy kb mennyi idő... papíron "within 72 hours" , de ezt egyrészt sokallom, másrészt máshol is megjön néhány perc alatt, ahol ilyesmit írnak.

Köszi!

Psnek érdekes rendszere van. Amig több a depo mint a kifizetés pl skrillel akkor ezt a különbözetet automatikusan 1mp alatt kifizetik. Ha van maradék az meg 1 2óra. Szóval a kikérsz 200usdt, és 100usdvel több befizetésed volt mint kifizetésed, akkor 100at azonnal a másik 100at 1óra múlva kapod meg.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 19, 2019, 13:34:18
Psnek érdekes rendszere van. Amig több a depo mint a kifizetés pl skrillel akkor ezt a különbözetet automatikusan 1mp alatt kifizetik. Ha van maradék az meg 1 2óra. Szóval a kikérsz 200usdt, és 100usdvel több befizetésed volt mint kifizetésed, akkor 100at azonnal a másik 100at 1óra múlva kapod meg.

Köszi! Tehát ha 100 egységet fizettem be Skrill-ről pár napja, most pedig kifizetek 50 egységet Skrill-re, akkor az 1 óra kb, right!?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 19, 2019, 13:34:18
Psnek érdekes rendszere van. Amig több a depo mint a kifizetés pl skrillel akkor ezt a különbözetet automatikusan 1mp alatt kifizetik. Ha van maradék az meg 1 2óra. Szóval a kikérsz 200usdt, és 100usdvel több befizetésed volt mint kifizetésed, akkor 100at azonnal a másik 100at 1óra múlva kapod meg.
Úgy érted kevesebb befizetés..

szerk:*rájöttem mire gondolsz, alltime-ot néz, hirtelen last depora gondoltam

Mivel Skrill-re még nem kértem ki tőlük, így én biztos a Skrill-es depo alatt vagyok ezzel a kifizetéssel.

*Mindenesetre tényleg érdekes, fordított logika alapján működik ez... inkább a depo összeg fölötti kifizetést lassítanám, nem az alattit...  ??? :laugh:

Lassan 4-5 órája semmi... ezek szerint az nem olyan megszokott, MessiÁs/BaXee?

Ha valakinek érdekes infó, jelenleg kb 10 órás átfutási ideje volt ennek a Skrill-es kifizetésnek a PokerStars-nál.  :)


Sziasztok, nem tudok regisztrálni a PokerStars oldalra...na most segítsetek, hol lehet? A PokerStars oldalán nem. Illetve hülyeséget írtam! Nem tudom letölteni....ebben kérek segítséget és nagyon köszönöm! ???

#23 március 14, 2020, 11:48:48, zsivany20
Idézetet írta: drassy Dátum március 14, 2020, 10:59:18
Sziasztok, nem tudok regisztrálni a PokerStars oldalra...na most segítsetek, hol lehet? A PokerStars oldalán nem. Illetve hülyeséget írtam! Nem tudom letölteni....ebben kérek segítséget és nagyon köszönöm! ???

Szia @drassy  !

Itt nekem egyből bejön, egyből a főoldalon a letöltés opció:  https://www.pokerstars.eu/hu/

Ezzel nyit az oldal nálam, ott a Letöltés gomb középen:




Próbálkoztam a kukik törlésével is. Akkor is ezt írta ki.... :crazy:

Idézetet írta: drassy Dátum március 14, 2020, 12:51:03
Próbálkoztam a kukik törlésével is. Akkor is ezt írta ki.... :crazy:
Mikor újra lett telepítve a gépem én se tudtam sehogy letölteni, írj nekik és küldenek egy alternatív linket.

@drassy

Én még nem jártam így, de akkor ez megoldás lehet, amit @sipull írt.

Utánanéztem most én is, nem nagyon találtam alternatív linket.




Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 14, 2020, 13:22:46
@drassy

Én még nem jártam így, de akkor ez megoldás lehet, amit @sipull írt.

Utánanéztem most én is, nem nagyon találtam alternatív linket.
Sajnos a link már nem működik, de biztos küldenek, ha ír nekik.

Thank you very much for your email.

My name is Boris and thank you for the opportunity to help.

I have reviewed your account and verified it accordingly and below you can use the alternative link for downloading:

https://we.tl/t-GZG6ijpB8E

If any help needed, don't hesitate to contact us.

Regards,

Boris
Stars Support

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy pokerstarson működik e még a home games?
Köszi :D