PokerStars póker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Hool80 Dátum április 14, 2020, 10:21:02
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy pokerstarson működik e még a home games?
Köszi :D

@Hool80  van is egy kis csoportunk ott... igény szerint bármikor össze lehet hozni akár néhány fős Sit and Go-kat is...

Aki még nincs benne a klubban, annak a SPF Poker Klub -ot kell keresnie Home Games-ben, aminek az ID-je: 3193206 , erre kell majd rákeresni, hogy csatlakozni tudjatok.
Ott pedig az "invitation code"-ot kell majd megadnotok, ami jelenleg:  zsivany20poker


Lépj be, aztán ha összehozunk valami kis versenyt, így majd kapsz róla értesítést.  :ok:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum április 14, 2020, 13:13:19
@Hool80  van is egy kis csoportunk ott... igény szerint bármikor össze lehet hozni akár néhány fős Sit and Go-kat is...

Aki még nincs benne a klubban, annak a SPF Poker Klub -ot kell keresnie Home Games-ben, aminek az ID-je: 3193206 , erre kell majd rákeresni, hogy csatlakozni tudjatok.
Ott pedig az "invitation code"-ot kell majd megadnotok, ami jelenleg:  zsivany20poker


Lépj be, aztán ha összehozunk valami kis versenyt, így majd kapsz róla értesítést.  :ok:

csao,okés ha hazaértem feltelepítem PCre a klienst és ránézek, telon fent van de ott nem találtam home gamest, aztán a haverok meg basztatnak h játszani kéne :cya: :great:

Az aktiv jatekosok szept 1ig.jelentekzzenek be a kliensbe, lehet kaptak ingyen egy 22dodos jegyet a wcoopre. Akar spin and gora is felhasznalhato a jegy.

Aki PSon aktiv jelentkezzen be, ingyen tokeneket osztogatnak. Én11dodosat kaptam a most futó versenyre, 2millió gtd, de  ahaverom kapott mellé egy 22est es 5,50est pedig fél éve nem játszott.

Az 5 dolcsist megnyertem, amivel bejutottam a garantált 5 milliósra ami vasárnap lesz, arra azért kíváncsi leszek. Most vagyunk bő 7000-en.

Idézetet írta: lacuss Dátum január 01, 2021, 20:07:41
Az 5 dolcsist megnyertem, amivel bejutottam a garantált 5 milliósra ami vasárnap lesz, arra azért kíváncsi leszek. Most vagyunk bő 7000-en.

Egy próbát megér! Hajrá! GL
Oda mennyi amúgy a buy in?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 01, 2021, 21:40:48
Egy próbát megér! Hajrá! GL
Oda mennyi amúgy a buy in?

215$

Én kaptam 5,5$ -os, 11$-os, 22$-os jegyet.
Háromból kettővel pénzbe értem, egyik még jelenleg is zajlik(11$ Buyin - 200.000$ PP), 25000 főből kellett 4100 ba kerülni, így 18$ már fix.   :ok:

Engem az érdekelne hogy mikor belépek miért csak játékpénzes számlám van,miért nem tudok átváltani....nagyon nagyon régen fizettem be ide kb 10 éve...Valaki tudja a megoldást??

Vagy az van hogy a fomenuben/fokepernyon at van allitva jatekpenzre, arra van nyomva es igy a jatekpenzes asztalokat mutatja, vagy nem jo klienset toltottel le.

Ha a pokerstars.eu rol van letoltve akkor az elso a baj, es fejbol valahol jobb felul van a kapcsoló amin at allithatod real money gamesre.

A 11$-osból tegnap (és ma) nyomtam a garantált 2 millásat, 220K indulóból 21.000 valahányadik lettem, 36 365 közé kellett beérni. (ha jól emlékszem) 22$-t fizetett. :ok: Kicsit sajnáltam a kiesést mert jól álltam, még ha nem is volt valahogy kedvem játszani. De az a része kemény hogy 3:45 percen át van late reg és rebuy, negyed óránként vakemelés, uh baromi lassú. Kíváncsian várom a mai 5M garantáltat.

Én 11 dollár készpénzt kaptam :ok:

A mai 5 millás verseny már brutál :) Megpróbálok selejtezőből bejutni addig, mert jegyem már nincs rá. 

francba mért nem olvasom én ezt  :bash: