Betway

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok,

Van valakinek személyes tapasztalata a Betway irodával kapcsolatban?
25 fontos freebet ajánlat szerepel a honlapjukon, próbálta már valaki?

Én most fogom kipróbázni  ;)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 04, 2011, 13:38:35
Én most fogom kipróbázni  ;)

Ezt olvastad szabályzatukban: This offer is only valid for customers registered in Ireland..

Valaki tud valamit erről az irodáról?
Magyaroknak elvileg adnak bónuszt, de kifizetésnél kérnek valamiféle nyomtatványt kitölteni...
Mi ez?
Netellernél is kell?

#4 június 01, 2013, 12:35:17, Alkimista87
Sziasztok! Valakinek volt dolga mostanában ezzelaz irodával? Úgy hozta az sors, hogy befizettem hozzájuk, aztán meglepetésemre adtak 50 € bónuszt. Azt látom, hogy min. 2,00-ás oddson 5 alkalommal kell megforgatni, de ennél többet nem sikerült kivennem a feltételekből. Ha most jó helyre sikerül buknom, akkor pont 50 € marad a számlámon, de azt már nem szívesen próbálnám meg ily módon áthozni, lehet marad a klasszikus forgatás.. Egy-két mondatban valaki össze tudná foglalni a főbb feltételeket? Köszönöm előre is!

én most játszom itt, a feltételek nagyjából ennyi amit leírtál, nincs nagyon más megkötés. aki még nem regisztrált azt érintheti, hogy bónuszhoz csak kártyás befizetés számít. azt még nem találtam meg, hogy követhető-e valahol a forgatás állása.

egyébként a honlap egész jó, felhasználóbarát, gyors, sok híresebb iroda elbújhat mögötte.

MB-re adnak bónuszt, én azzal fizettem be.

Ezek szerint csak én nem kaptam hozzájuk bónuszt hiába fizettem be.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 02, 2013, 13:59:22
Ezek szerint csak én nem kaptam hozzájuk bónuszt hiába fizettem be.

Én személy szerint nem is számítottam bónuszra, csak befizettem 67 €-ot, aztán hirtelen 117 lett.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 02, 2013, 14:03:53
Én személy szerint nem is számítottam bónuszra, csak befizettem 67 €-ot, aztán hirtelen 117 lett.

akkor itt valami "nem stimmel", én azt a bónuszt láttam csak a főoldalon (és vettem igénybe) ami 50 GBP-ig "újratölti" az egyenleged ha nullába kerülsz. és külön ki volt emelve, hogy csak credit vagy debit card befizetés játszik.

Lehet, hogy feltettem a tétemet, és utána kaptam, erre pontosan nem emlékszem, de határozottan MB-vel fizettem be. ;)

ui: A kártyás feltételt én is olvastam.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 02, 2013, 18:05:01
Lehet, hogy feltettem a tétemet, és utána kaptam,

nálam el is kellett veszteni nullára mindent és amikor ki is értékelték a vesztes szelókat akkor kaptam meg a bónuszt...

Idézetet írta: hatja1 Dátum június 02, 2013, 18:43:26
nálam el is kellett veszteni nullára mindent és amikor ki is értékelték a vesztes szelókat akkor kaptam meg a bónuszt...

Utánanéztem a fogadásaim között, és valóban bukott az első fogadásom, sorry. Viszont úgy emlékszem, hogy a kiértékelést nem várták meg a jóváírással.. Akárhogy is, MB működik, és eddig minden rendben velük. :ok:

Első fogadásoddal a teljes bankod buktad el ott? Mert nekem is vesztes volt az első fogadásom mégse írtak jóvá semmit sem.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 02, 2013, 20:34:31
Első fogadásoddal a teljes bankod buktad el ott? Mert nekem is vesztes volt az első fogadásom mégse írtak jóvá semmit sem.

Igen. 67 €-ot fizettem be, egyben feltettem egy 1,60-as oddsra, és vesztes lett. Egyébként én sem értem ezeket a különböző elbírálásokat. Van most is chates supportjuk, esetleg kérdezz rá náluk.