SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 27, 2022, 15:53:14, Admin
SPF Kupa Infó


Ha bármilyen kérdésed van a játékkal kapcsolatban, azt ebben a témában teheted fel!

Sok sikert kívánunk mindenkinek!  :beerchug:

Hello Milan!

A kérdésem az lenne, hogy egy adott hónapban meddig lehet elküldeni a fogadóirodánál(Bwin) megtett fogadást igazoló másolatot? Ill. a hónap végén a sorrendet a virtuális egyenlegek döntik el gondolom! Ugye? Nem számít, hogy ki mennyi tippből éri el azt a bizonyos összeget? Köszi előre is!

Milan!

Ennek az új játéknak a pontozása nekem kicsit magos!
Elmagyaráznád nekem?

Nekem például 5db fogadásom volt. 2 nyertes és 3 vesztes. Összesen 5x1000 téttel.

-Ha 5000-ről indulunk és a téteket nem vonjuk le a kezdő "bankból", minzha csak egy irodánál játszanánk akkor így állna a "számla":
5000 - 3x1000 (a vesztesek) + 250 (nyertes 1.25) + 1350 (nyertes 2.35)
Ebben az esetben: 3600

-Ha az 5000 csak virtuális (mint a tippjátékban a pontok), tehát annyi mínuszban lehetünk maximum, akkor a következőképp állna a számla:
-1000 -1000 -1000 +250 +1350
Ebben az esetben: -1400

Az enyém most 1600-on áll. 5x1000 tét mellett ennyit sikerült összeszednem. Egy nyertes 1000-1.25 és egy nyertes 1000x2.35-el. No most ha valaki ebben a rendszerben 2.00 alatti szorzón fogad, akkor előbb utóbb "elfogy", illetve exponenciálisan csökken!  :D
Mert ha én teszek 5*1000-et és mind 1.25, és nyerek is velük, akkor a végén +1250-ben áll a bank... Még egy 1.25-ös nyertes 1000-es tétű fogadás és már csak 500 marad...  :D  ;D

A többiekét is nézegettem, de a függő tippek miatt nem sokat tudtam kinézni. Illetve azt igen, hogy az övék is valószínűleg így van számolva.
Biztosan én nem értek valamit. Elmondanád részletesen a számítást?

Nekem is úgy számolt ahogy neked. Szerintem ez korrigálva lesz, mert így elég furcsa.

Max. holnap meglesz ez oldva. A pontozás úgy működik mint a GBLigában.

Idézetet írta: Milan Dátum május 04, 2011, 21:29:29
Max. holnap meglesz ez oldva. A pontozás úgy működik mint a GBLigában.

Ókéjjjjj! Sejtettem én, csak nem voltam biztos!  :ok:

Egy banánlis banális kérdés: Aki bejut a top 16-ba, azok viszik magukkal a pontokat, vagy ott mindenki egálról indul???

5000-ről indulnak a továbbjutók minden fordulóban.

Ez esetben gyakorlatilag lényegtelen hogy a 2. vagy éppen a 13.vagyok,mert minden előről indul. Nyilván van aki jobb fogadó mint a másik(nyereségesebb) de ettől függetlenül nem jelent előnyt hogy hányadik helyen végez az alapszakaszban és ezáltal kivel "mérkőzik"

Tényleg csak ötlet szintjén vetem fel, hogy mi lenne ha az alapszakasz győztes vagy mondjuk egy adott helyig előnnyel indulna a rájátszásban..mégis megnyerte/ vagy jobb helyen végzett egy hosszú 20napos alapszakaszban mint akivel éppen összekerül.

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 05, 2011, 13:18:28
Ez esetben gyakorlatilag lényegtelen hogy a 2. vagy éppen a 13.vagyok,mert minden előről indul. Nyilván van aki jobb fogadó mint a másik(nyereségesebb) de ettől függetlenül nem jelent előnyt hogy hányadik helyen végez az alapszakaszban és ezáltal kivel "mérkőzik"

Tényleg csak ötlet szintjén vetem fel, hogy mi lenne ha az alapszakasz győztes vagy mondjuk egy adott helyig előnnyel indulna a rájátszásban..mégis megnyerte/ vagy jobb helyen végzett egy hosszú 20napos alapszakaszban mint akivel éppen összekerül.
NBA-ben sem kapnak + pont előny a rájátszásban a keleti és a nyugati elsők. Bár a Spursnek jól jött volna a Memphis ellen :( Itt is a rájátszás egy másik kávéház  8) Szóval szerintem jó így, ahogy van.

hogyne kapnának előnyt!!! Pályaelőnyt.. Ami megvolt a Spursnek.

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 05, 2011, 13:35:39
hogyne kapnának előnyt!!! Pályaelőnyt.. Ami megvolt a Spursnek.
Én +pont-ot írtam. A pályaelőny itt is meg lesz, mivel az 1. lesz előre írva  ;D

Nyilván nem az én szavam a döntő.. :) Nem is azt mondtam hogy legyen így,de azért ha valaki megnyeri az alapszakaszt, majd kiesik a 16.ellen egy két-3napos periódus alatt, pedig 20nap alatt sokkal jobb volt, az érdekes.. :)  De jó ez így is, örülök hogy van ez az új játék.

Pedig lesz egy kis előny, nézd meg a szabályzatot:

A "Rájátszás"-ban párharcok alakulnak ki, éspedig:

Selejtező 1.hely - Selejtező 16.hely
Selejtező 2.hely - Selejtező 15.hely
...
Selejtező 8.hely - Selejtező 9.hely

Tetszik ez a játék  :ok: Alig várom a rájátszást