SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: manyman Dátum június 15, 2011, 13:24:42
2 formátumot próbáltam
JPG, GIF

Nem az expektet a tippjátékhoz akartam feltölteni, a kupához a Bwin screent
ám egyiket se tudom feltölteni... és épp ezut próbáltam mikor jött a kérdés " mit
ír ki.."

Küld át nekem e-mail-ben.


És töltsd ki a bwin felhasználóneved előtte.

"Minimum egy fogadást kell kötni a Bwinen, s az ezt bizonyító képet fel kell tölteni az "Azonosítók" oldalon. Ezt minden hónap 15-ig kell megtenni. Aki ezt nem tette meg az nem kerülhet be a "Rájátszás"-ba"

Remélem azzal, hogy ma töltöttem fel a képet, még nem csúsztam ki az időből.

Idézetet írta: Blasi Dátum június 15, 2011, 14:24:29
"Minimum egy fogadást kell kötni a Bwinen, s az ezt bizonyító képet fel kell tölteni az "Azonosítók" oldalon. Ezt minden hónap 15-ig kell megtenni. Aki ezt nem tette meg az nem kerülhet be a "Rájátszás"-ba"

Remélem azzal, hogy ma töltöttem fel a képet, még nem csúsztam ki az időből.

A mai nap is bele számít.  ;)

Szia Milan!Érdeklődni szeretnék az azonosítók oldalon a moneybookersnél mit kell beírni?Én most nyitottam egyet mert látom csak erre van kifizetés.És az nem baj hogy én forintban nyitottam?Válaszodat előre is köszönöm!Üdv.Carlos66 :cya:

Idézetet írta: Carlos66 Dátum június 15, 2011, 18:50:05
Szia Milan!Érdeklődni szeretnék az azonosítók oldalon a moneybookersnél mit kell beírni?Én most nyitottam egyet mert látom csak erre van kifizetés.És az nem baj hogy én forintban nyitottam?Válaszodat előre is köszönöm!Üdv.Carlos66 :cya:

E-mail címet kell megadni.  :ok:


SPF Kupa - Fontos Információ:

Az SPF Kupa szabályzatából kimaradt egy fontos dolog.

Jelenleg így szól a szabályzat:

"4. ha egy mérkőzést félbeszakítanak (eső, egyéb okok miatt), de 48 órán belül lejátsszák, akkor az illető mérkőzésre vonatkozó fogadásokat feldolgozzuk."

Ami kimaradt az az, hogy ez nem vonatkozik a fordulók közti periódusra. Pl. most van 5 Wimbledon-i mérkőzés amely félbeszakadt, s csak ma délután játsszák le (ha lejátsszák), s eközben állna a játék.

Így a félbeszakadt mérkőzéseket töröljük a játék folytonossága miatt.

Elnézést az esetleges kellemetlenségekért.

Sziasztok! Szia Milán!

Látom sokan vannak, akik hozzám hasonlóan nem jutottak tovább, de mögöttünk lévők benn vannak a döntőben! Én töltöttem fel fogadást igazoló képet, de úgy látszik valami nem stimmelt! Én a Print Screen után Word-be mentettem, s úgy raktam fel, így nem jó?

Köszi válaszod!
Danko78

Idézetet írta: danko78 Dátum június 21, 2011, 13:46:05
Sziasztok! Szia Milán!

Látom sokan vannak, akik hozzám hasonlóan nem jutottak tovább, de mögöttünk lévők benn vannak a döntőben! Én töltöttem fel fogadást igazoló képet, de úgy látszik valami nem stimmelt! Én a Print Screen után Word-be mentettem, s úgy raktam fel, így nem jó?

Köszi válaszod!
Danko78

Szia,

Hát egyáltalán nem jó.

Itt a leírás, hogyan kell:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=1822.0



Köszi!

A jövő hónapban újra megpróbáljuk!

Talán sikerül!

hol találom meg a bwinen az azonositomat?? létszi vki aki tud válaszoljon előre is kössz!!!

Idézetet írta: paca14 Dátum június 24, 2011, 22:31:08
hol találom meg a bwinen az azonositomat?? létszi vki aki tud válaszoljon előre is kössz!!!
A felhasználóneved az.


Az elődöntőben napi hány tipp adható le? 3 ugyanúgy ahogy a selejtezőben vagy itt már amennyi jólesik? Előre is köszi a választ!