SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali!
Ma reggel tettem meg 3 fogadást, de még 1 hajnali mérkőzésem nem volt kiértékelve. Viszont az adataimnál nem jelzi a 3 új fogadásom. A zsetont sem vonta le. Próbáltam ismét megtenni,(már kivan értékelve a hajnali mérkőzésem) de viszont nem fogadja el, mert naponta csak hármat lehet, ezt írja ki. Korán akartam fogadni, ez volna a hiba? Köszönöm.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 04, 2013, 10:24:33
Hali!
Ma reggel tettem meg 3 fogadást, de még 1 hajnali mérkőzésem nem volt kiértékelve. Viszont az adataimnál nem jelzi a 3 új fogadásom. A zsetont sem vonta le. Próbáltam ismét megtenni,(már kivan értékelve a hajnali mérkőzésem) de viszont nem fogadja el, mert naponta csak hármat lehet, ezt írja ki. Korán akartam fogadni, ez volna a hiba? Köszönöm.

Ha jól tudom, akkor hajnali 2-ig vesz egy napot a rendszer. Magyarul minden hajnali 2.00-tól másnap 1.59-ig terjedő 24 órákat számol a rendszer egy napnak.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 04, 2013, 10:24:33
Hali!
Ma reggel tettem meg 3 fogadást, de még 1 hajnali mérkőzésem nem volt kiértékelve. Viszont az adataimnál nem jelzi a 3 új fogadásom. A zsetont sem vonta le. Próbáltam ismét megtenni,(már kivan értékelve a hajnali mérkőzésem) de viszont nem fogadja el, mert naponta csak hármat lehet, ezt írja ki. Korán akartam fogadni, ez volna a hiba? Köszönöm.

"Naponta egy játékos maximum 3 tippet tehet"

Mind a három mérkőzés mai volt.

tegnap ezeket tippeltem :
12/03/13 19:51:46  ID66379
12/03/13 19:51:25  ID66378
12/03/13 19:50:59  ID66377
ki vannak értékelve. Ma viszont nem enged új tippet. Írja, hogy naponta 3db-ot lehet. De én még semmit nem raktam ma.(vagyis amit megtettem azokat nem jegyezte meg)
Vagy meg kell várni, hogy 24 óra elteljen az előző fogadásomtól? Tehát legkorábban 12/4/13 19:52 után fogadhatok?
Köszönöm.

Mivel a meccseket 4.én azaz ma hajnalban játszották, így a mai napra nem rakhatsz tippet, csak holnapra..

köszönöm, így már világos, értem


Honnan importálódnak az oddsok a játékhoz? És miért van az, hogy néhány esemény szerepel, néhány pedig nem szerepel a kínálatban. Gondolok itt a tegnapi hellibronni CH tornára, ahol egyetlen meccsre lehetett fogadni. :D Nem kekeckedés, csak kérdezem, hogy hogy működik a dolog? Gondolom nem manuálisan rakjátok be a meccseket.  :great:

Nekem az a problémám hogy a Fortunawines fogadást bizonyító képet bwinesnek rakja be a rendszer ezért megpróbáltam más formátumba feltölteni de így sincs semmi változás. Gondoltam szólok mert a fogadás és a bizonyító kép is 15. előtt lett elküldve csak most már nem ezt írja ki. Remélem nem lesz gond belőle. 

Idézetet írta: dert Dátum február 18, 2014, 13:59:39
Nekem az a problémám hogy a Fortunawines fogadást bizonyító képet bwinesnek rakja be a rendszer ezért megpróbáltam más formátumba feltölteni de így sincs semmi változás. Gondoltam szólok mert a fogadás és a bizonyító kép is 15. előtt lett elküldve csak most már nem ezt írja ki. Remélem nem lesz gond belőle.
Igen, ez már egy ideje így van. Eddig nem volt gond belőle, vélhetően most sem lesz.  :ok:

Nem ezen múlt! 8) Gratula! :cya:

Technikai okok miatt a tippek javítása este hétig megtörténik.

Légyszíves javítsátok ezt a két tippet, szerintem mindkettő pontosan egy gólos hazai győzelmet jelent és ezen a két meccsen az is született:   :)

73257
73258

Köszi!

Üdv!
Elnézést a kérdésért, nyilván már "Dunányi" ember feltette, és nem fogok több száz kérdést és választ végigolvasni (Blama, ha pont előttem kérdezték, de védelmemre én csak a válasz gombot nyomtam meg) milyen összegben kell Fortunawin-nél fogadni, mert jövő hónapban pont oda töltök fel és akkor már kihasználom ezt a játékot is. Megtisztelő válaszotokat köszönöm!

Idézetet írta: Jeason Dátum március 25, 2014, 00:16:00
Üdv!
Elnézést a kérdésért, nyilván már "Dunányi" ember feltette, és nem fogok több száz kérdést és választ végigolvasni (Blama, ha pont előttem kérdezték, de védelmemre én csak a válasz gombot nyomtam meg) milyen összegben kell Fortunawin-nél fogadni, mert jövő hónapban pont oda töltök fel és akkor már kihasználom ezt a játékot is. Megtisztelő válaszotokat köszönöm!

Nincs meghatározva egy x összeg. A lényeg, hogy fogadj.

Idézetet írta: Milan Dátum március 25, 2014, 09:15:57
Nincs meghatározva egy x összeg. A lényeg, hogy fogadj.
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszodat! Rajta leszek a témán!