SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Gyáva péknek nincs lapátja
Elődöntő is kipipálva! :great:

Kezdődhet a rájátszás!

Bucak77 vs Mido9292
Giacomo012 vs LosGabos
András vs Agot Gamer
zotao vs Noppyka
zsolti3090 vs BobyBob
zakarmatyas vs Salvio
prigioni1 vs Várda64
sipull vs Szeho95

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 01, 2018, 19:55:20
Gratulálok a győzelmedhez!  :great:

Én eléggé szétszórt voltam, mind taktikailag, mind tippelésileg. Mentségemre szóljon, hogy sok egyéb jellegű elfoglaltságom is van az esztendő ezen szakaszában, így kevésbé tudtam ide koncentrálni. Ennek tulajdonítható, hogy egyszer pl. ugyanazt a mérkőzést tippeltem mint Te, csak magasabb határon. Sose használnám más tippjét, főleg nem egy ilyen játékban. Röhejesen hangzik, de nem bántam, hogy elment a tipp.

Még egyszer gratulálok! Reméljük lesz még lehetőség a revansra.  ;) :beerchug:

Most sem vagyok jobb állapotban, mint akkor sőt..... De ezúttal szerencsésebb voltam.  ;)
Akkor most 1:1! Remélem nem kell ilyen sokat várni a következő ütközetünkre és ezt inkább az én teljesítményemre értem.  :beerchug:

Én általában végig tippelem az egész hónapot,most 7-8 nap után leálltam. Formán kívül kerültem. Gratulálok és remélem én is, hogy még máskor is összecsapunk!

SPF Kupa - Május 2019 - Rájátszás

csatarid vs horzol
fedorr13 vs trizna17
Atta1977 vs BobyBob
Cpt. Szikla vs Salvio
A Hentes vs ROYSZ74
zakarmatyas vs mityuka
19nita74 vs Noppyka
Gorriaran vs drogos

Sok sikert!  :beerchug:

Vajon miért történik az, hogy amikor az Spf Kupa tippjátéknál be akarom küldeni a második tippet, akkor azt már visszautasítja és nem fogadja el a rendszer a következő hibaüzenettel:
"Egy napra maximum 3 tippet küldhetsz be! A napot az esemény időpontja alapján értjük (pl. ma beküldhetsz 3 tippet mai eseményekre és további 3 tippet holnapi eseményekre)."

Elvileg naponta 3 tippet lehet beküldeni, de sajnos ezúttal csak 1 tippet fogad el a Sportfogadas.org rendszere.

Idézetet írta: csabax Dátum június 16, 2019, 13:07:07
Vajon miért történik az, hogy amikor az Spf Kupa tippjátéknál be akarom küldeni a második tippet, akkor azt már visszautasítja és nem fogadja el a rendszer a következő hibaüzenettel:
"Egy napra maximum 3 tippet küldhetsz be! A napot az esemény időpontja alapján értjük (pl. ma beküldhetsz 3 tippet mai eseményekre és további 3 tippet holnapi eseményekre)."

Elvileg naponta 3 tippet lehet beküldeni, de sajnos ezúttal csak 1 tippet fogad el a Sportfogadas.org rendszere.

Segítek. Ma már volt két kiértékelt tipped a Kanada és Argentína meccs.
;)

Sziasztok! Júliusi nyolcaddöntő mikor kezdődik?

Megkezdődött a nyolcaddöntő. :beerchug:

Sziasztok.

Nem offolni akarok csak szeretném megkérdezni a nyeremények mikor lesznek fizetve? Köszönöm a válaszokat :)

Idézetet írta: guderian066 Dátum augusztus 09, 2019, 13:32:01
Sziasztok.

Nem offolni akarok csak szeretném megkérdezni a nyeremények mikor lesznek fizetve? Köszönöm a válaszokat :)

Hamarosan, kis türelmet kérünk.

Idézetet írta: guderian066 Dátum augusztus 09, 2019, 13:32:01
Sziasztok.

Nem offolni akarok csak szeretném megkérdezni a nyeremények mikor lesznek fizetve? Köszönöm a válaszokat :)

Max. jövő hét folyamán.

#538 augusztus 22, 2019, 09:47:22, SPF Admin
ELindult a rájátszás!

BvB_09 vs csungi
csatarid vs barango
tutisanya vs Latzka
luluzeg76 vs kispeco
mityuka vs Ricardo21
chabialonso vs Cpt. Szikla
Coutinho vs muki46
agcsaja vs csabax

Mikor tippelhetünk?  ::)