SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!

A tegnapi SEPSI SF. GHEORGHE - ACADEMICA CLINCENI román 1.ligás mérkőzésre adott tippem nyertesnek lett értékelve, de ez téves, ugyanis a mérkőzés köd miatt félbeszakadt. A neten fellelhető  információk szerint valószinű, hogy a mai napon kerül sorra a mérkőzés. Nem tudom,hogy ilyen esetben mi a megoldás, érvénytelen-e a tipp, vagy pedig a mai játék alapján kerül kiértékelésre.

Idézetet írta: Winger Dátum december 10, 2019, 09:22:02
Sziasztok!

A tegnapi SEPSI SF. GHEORGHE - ACADEMICA CLINCENI román 1.ligás mérkőzésre adott tippem nyertesnek lett értékelve, de ez téves, ugyanis a mérkőzés köd miatt félbeszakadt. A neten fellelhető  információk szerint valószinű, hogy a mai napon kerül sorra a mérkőzés. Nem tudom,hogy ilyen esetben mi a megoldás, érvénytelen-e a tipp, vagy pedig a mai játék alapján kerül kiértékelésre.
Most olvastam a szabályzatot, amely szerint ha elhalasztanak egy mérkőzést, akkor a tipp érvénytelen!

Idézetet írta: Winger Dátum december 10, 2019, 09:22:02
Sziasztok!

A tegnapi SEPSI SF. GHEORGHE - ACADEMICA CLINCENI román 1.ligás mérkőzésre adott tippem nyertesnek lett értékelve, de ez téves, ugyanis a mérkőzés köd miatt félbeszakadt. A neten fellelhető  információk szerint valószinű, hogy a mai napon kerül sorra a mérkőzés. Nem tudom,hogy ilyen esetben mi a megoldás, érvénytelen-e a tipp, vagy pedig a mai játék alapján kerül kiértékelésre.

Idézetet írta: Winger Dátum december 10, 2019, 09:33:27
Most olvastam a szabályzatot, amely szerint ha elhalasztanak egy mérkőzést, akkor a tipp érvénytelen!

Javítva.  :ok:

Változás/pontosítás a szabályzatban ami mától (december 11.) érvényes!

Bármely sportágnál amennyiben a mérkőzést félbeszakítják, de folytatják 48 órán belül, akkor a tippet/tippeket kiértékeljük.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 11, 2019, 09:40:14
Változás/pontosítás a szabályzatban ami mától (december 11.) érvényes!

Bármely sportágnál amennyiben a mérkőzést félbeszakítják, de folytatják 48 órán belül, akkor a tippet/tippeket kiértékeljük.

SPF Kupánál szerintem ezt úgy kéne pontosítani, hogy ha az a 48 óra az adott körbe (selejtező, elődöntő stb.) még belefér. Hiszen itt kiértékelt-ki nem értékelt tippek továbbjutásról döntenek. Valaki lehet azt hiszi, továbbjutott, de 2 nap múlva kiderül, hogy mégsem.

Idézetet írta: flamman Dátum december 11, 2019, 10:01:03
SPF Kupánál szerintem ezt úgy kéne pontosítani, hogy ha az a 48 óra az adott körbe (selejtező, elődöntő stb.) még belefér. Hiszen itt kiértékelt-ki nem értékelt tippek továbbjutásról döntenek. Valaki lehet azt hiszi, továbbjutott, de 2 nap múlva kiderül, hogy mégsem.

Jogos, köszönjük.

Érdeklődöm,hogy a december havi selejtező kiértékelése és a rájátszás párosítása mikor történik meg? :cya:

SPF Kupa - Rájátszás - December 2019:

chabialonso vs BobyBob
BvB_09 vs marciluca
Winger vs Noppyka
toccsa vs Assassin
Őrült Király vs Szabcsi151
guderian066 vs Robi1975
vigh88 vs bolhas1
zsobak vs The Butcher

Sok sikert (elnézést a késésért).

SPF kupa rájátszás.
Köszi a késedelmes párosítás kiírást! Mivel a nyolcaddöntő forduló 3 napig tart, és 12.22 22h után jeleztétek, az első nap elveszett, amit csak most vettem észre, miután a hajnali eseményekre nem enged tippelni. 
Idézem: "Erre az eseményre nem tippelhetsz, mert más fordulóban játszódik le! Meg kell várnod, amig az aktuális forduló befejeződik ekkor: dec 24. 23:59 CET"
Emiatt csak 4 tippem lett, ami kiesést jelent, még ha több pontom is lesz esetleg, mint az ellenfelemnek. Ez így nem fair, szerintem.  A hiányzó tippem: Amerikai futball NCAA Bringham Young Cougars - Hawaii Warriors H 1,80 tét 100 pont. Legyetek szívesek ezt is beszámítani!

Úgy látom van más is aki beleesett ebbe a csapdába és kevés a tippje, hiszen még számoltunk a holnapi dec 25-i nappal. Javaslom, hogy a kevesebb tipp miatt ne essen ki senki!

A rájátszás valóban egy napot késett, ami miatt elnézést kértünk. Mind a 16 játékosnak 2 napja volt tippelni, ebből csupán 3 személynek nem sikerült elérnie a kötelező 5 tippet.

Remélhetőleg nem lesz gyakori jelenség ez a késői start.

Mintha reggel nem ezt a választ láttam volna! Mindegy. Tèny hogy jobban kellett volna figyelnem. Nincs harag, csak rosszul esett, hogy így estem ki. Pedig jól tippeltem.

Üdv srácok. Egy gyors kérdésem lenne mert nem világos?! Ha ma teszek egy holnapi tippet, akkor az ma nem számit bele a napi három maximumba, csak holnap? Köszönöm a választ.

Igen, az esemény dátuma számit, nem a beküldés napja.

Sziasztok! Kb. 1 évvel ezelőtt volt téma az h valaki egy az egyben ugyanazt a tippet teszi mint a másik a kieséses szakaszban. Akkor olyasmit lehetett olvasni h lehet lesz rá megoldás. Az e havi játékban én is ennek lettem áldozata és másoknál is láttam ilyet, arra lennék kíváncsi h lehet-e ez ellen valami szabályt kitalálni? Tudom ez plusz munkával is járhat azoknak akik javítgatják, ezért teljes mértékben elfogadom azt is ha minden marad ugyanúgy.