SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Még két tipp a szabály szerint hogy tovább juss.Minimum 7 tipp. :D



Gratulálok @horzol a döntőbe jutásodhoz! Jó kis párbaj volt.  :) Azt már a történészekre bízom, hogy a játék története során volt-e arra példa, hogy 11.750 ponttal nem lehetett a döntőbe jutni. Ha eddig nem volt, akkor most már van.  ;D

Kedves @SPF Admin ! Az SPF Kupában elért nyereményemet felajánlom az "SPF Adományozás 2020"-nak. Köszönöm!

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 29, 2020, 06:47:45
Gratulálok @horzol a döntőbe jutásodhoz! Jó kis párbaj volt.  :) Azt már a történészekre bízom, hogy a játék története során volt-e arra példa, hogy 11.750 ponttal nem lehetett a döntőbe jutni. Ha eddig nem volt, akkor most már van.  ;D

Kedves @SPF Admin ! Az SPF Kupában elért nyereményemet felajánlom az "SPF Adományozás 2020"-nak. Köszönöm!

Hát igen jó kis küzdelem volt őrületes tippekkel! Én is gratulálok neked, nem hiszem hogy esett ki valaki ennyi ponttal az elődöntőbe!

#603 október 02, 2020, 19:36:06, lala307
Hali  Grand Slam - French Open - Nők
Ma, 21:14
Siniakova, Katerina - Bertens, Kiki
Ezt ATenisz meccset 10 perc mulva kezdik .  azaz  19: 40 kor . (Unibet szerint)  A fogadni itt az oldalon viszont 21 :14 ig lehet ezt a meccset . Csak veletlen vettem eszre , es gondoltam jelzem .
En meg idoben tettem le a tippem . kezdes elott ,

Idézetet írta: lala307 Dátum október 02, 2020, 19:34:00
Hali  Grand Slam - French Open - Nők
Ma, 21:14
Siniakova, Katerina - Bertens, Kiki
Ezt ATenisz meccset 10 perc mulva kezdik .  azaz  19: 40 kor . (Unibet szerint)  A fogadni itt az oldalon viszont 21 :14 ig lehet ezt a meccset . Csak veletlen vettem eszre , es gondoltam jelzem .
En meg idoben tettem le a tippem . kezdes elott ,

Köszi, hogy jelezted.  :ok:

Bejutottam az SPF Kupa döntőjébe, de sajnos nem jogosan. A tippem úgy tudom, hogy vesztes lett. Tutisanyának van a döntőben a helye, sok sikert mindkét döntősnek!

Idézetet írta: BvB_09 Dátum október 30, 2020, 08:04:03
Bejutottam az SPF Kupa döntőjébe, de sajnos nem jogosan. A tippem úgy tudom, hogy vesztes lett. Tutisanyának van a döntőben a helye, sok sikert mindkét döntősnek!

Szia,

Köszi, hogy jelezted. Ellenőrizzük.  :ok:

SPF Kupa (október 2020) döntő: @tutisanya  vs. @Salvio

@BvB_09 -nek meg jár a fair play díj!  :ok:

Gratulálunk!  :beerchug:

Gratulálok a győzelemhez @tutisanya , fordulatos párbaj volt! :beerchug:

Idézetet írta: Salvio Dátum november 01, 2020, 00:41:35
Gratulálok a győzelemhez @tutisanya , fordulatos párbaj volt! :beerchug:
Köszi szépen!!! Nem gondoltam volna, hogy összejön.... Szombaton szép tippeket nyomtál. "Kemény csata volt a végsőkig."

Azt hol lehet megnézni, hogy meddig tart a selejtező (november)? Vagy ez mindig fix időpontig?

Idézetet írta: Latzka Dátum november 18, 2020, 19:10:26
Azt hol lehet megnézni, hogy meddig tart a selejtező (november)? Vagy ez mindig fix időpontig?

Bal felső sarokban van 3 vízszintes vonal. Ha arra rákattintasz, akkor megjelenik pár információ.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 18, 2020, 19:17:55
Bal felső sarokban van 3 vízszintes vonal. Ha arra rákattintasz, akkor megjelenik pár információ.

Ezer hála; erről fogalmam sem volt eddig :D :ok:


Sziasztok!
Az SPF kupa jelenleg szakaszában a tegnapi egyik tippem (Rennes-Chelsea,  Chelsea ÁH-1,5) azt hiszem vesztes, de nyertesnek látom beírva.
üdv
toccsa