Június 24, 2021, 08:58:24 am CEST

Szerző Téma: SPF Kupa Infó  (Megtekintve 61713 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Őrült Király

Re:SPF Kupa Infó
« Válasz #645 Dátum: Május 28, 2021, 09:47:46 am CEST »
Azt hiszem, az utolsó tippem a negyeddöntőben hibásan lett kiértékelve, kérem nézzetek már utána. A Marsh-C. Monk darts meccsről van szó.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #646 Dátum: Május 29, 2021, 07:00:17 am CEST »
Elméletileg ezeket az online darts fogadási lehetőségeket kivettük a kínálatból, de úgy látszik nem a leghatékonyabb a "tiltás".

Személyesen nem javaslom, hogy ezekre tippeljetek a fenti kellemetlenségek miatt. Rengeteg tippet kell feldolgozni, emberünk teszi is a dolgát sokszor brutál dolgokat keresvén, de azért ne várjuk el azt tőle, hogy még videókat is nézegessen, s kutassa az eredményeket ilyen módon is.

A feldolgozás jelen esetben valóban téves volt, viszont mivel a továbbjutó játékos már tippelt a jelentés pillanatában (vagy akár bárki is a továbbjutók közül), ezért a folyamat visszafordíthatatlan.

@Őrült Király - fájdalomdíjat (5000 forint Skrillen keresztül) tudunk felajánlani ha elfogadod.

Nem elérhető Őrült Király

« Válasz #647 Dátum: Május 29, 2021, 10:31:01 am CEST »
Megértem még ha a továbbjutásom is múlott rajta. Statisztikát a verseny hivatalos oldalán sem találtam, ezért linkeltem be a videót a bizonyítás érdekében. Egyébként az unibet és a bet365 kínálatában benne volt az opció, utóbbi eredmények menüpontjából lőttem a screenshot -ot. A felajánlást természetesen elfogadom.

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #648 Dátum: Június 09, 2021, 22:44:29 pm CEST »
@SPF Admin !

Június 5.-n elmaradt az Ausztrália U21-Szaúd-Arábia U23 barátságos labdarúgó mérkőzés, amire tippeltem. A tipp mégis push a kiértékelésben, nem pedig törölt, így nem írtódott jóvá a tétem.
Kérem ezt javítsátok. Köszönöm

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #649 Dátum: Június 10, 2021, 08:51:01 am CEST »
@SPF Admin !

Június 5.-n elmaradt az Ausztrália U21-Szaúd-Arábia U23 barátságos labdarúgó mérkőzés, amire tippeltem. A tipp mégis push a kiértékelésben, nem pedig törölt, így nem írtódott jóvá a tétem.
Kérem ezt javítsátok. Köszönöm

A hasonló szituációkban mindig is "push"-ként voltak feldolgozva.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #650 Dátum: Június 21, 2021, 11:42:38 am CEST »
Elindult a júniusi rájátszás! Sok sikert a legjobb16-ban szereplőknek!  :beerchug:

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlatunk:
« Válasz #650 Dátum: Június 21, 2021, 11:42:38 am CEST »