SPF Kupa Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A napi tipp korlát az esemény időpontjára vonatkozik, nem a beküldésére. Tehát egy nap beküldheted a következő napra is a tippeket, amennyiben az nem esik más fordulóba.

7754 tippemet ki tudjátok törölni?

Idézetet írta: kuki Dátum július 01, 2011, 21:04:53
7754 tippemet ki tudjátok törölni?

Megtett tippet nem lehet törölni! Lásd.: Általános részvételi feltételek 5. pont http://www.sportfogadas.org/kupa-szabalyzat .

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 01, 2011, 21:35:01
Megtett tippet nem lehet törölni! Lásd.: Általános részvételi feltételek 5. pont http://www.sportfogadas.org/kupa-szabalyzat .

gondoltam, h lehet, de köszi

Lenne egy HIBA!

2 fogadásom van bent, azok sem egy napra vannak, és meg akarom tenni a UE Sant Julià - Bnei Yehuda Tel Aviv-t arra hogy nem rúg mind2 csapat gólt, és azt írja ki hogy: Egy napra maximum 3 tippet küldhetsz be! Vedd figyelembe, hogy a nap GMT szerint számit, tehát 2:00-tól 1:59-ig CET szerint!

Mennem kell melóba, és már nem fogom tudni megtenni... Milan v. bármelyik modi, légyszives javítsátok ki a hibát és ha tudjátok tegyétek be nekem egy ezressel ezt a fogadást. Köszönöm Előre!!

Valamit csúnyán elnéztél.
A két függő tipped ma játsszák, plusz éppen a GMT miatt a brazil meccs mai tippnek számít. Így ha jól számolom mára megvan a 3 tipp. Az csak egy dolog, hogy a brazil meccset én már kiértékeltem, az attól függetlenül mai tippnek számít.
Ha nem így van cáfolj meg!

:cya:

Idézetet írta: Ordog Dátum július 14, 2011, 09:58:01
Lenne egy HIBA!

2 fogadásom van bent, azok sem egy napra vannak, és meg akarom tenni a UE Sant Julià - Bnei Yehuda Tel Aviv-t arra hogy nem rúg mind2 csapat gólt, és azt írja ki hogy: Egy napra maximum 3 tippet küldhetsz be! Vedd figyelembe, hogy a nap GMT szerint számit, tehát 2:00-tól 1:59-ig CET szerint!

Mennem kell melóba, és már nem fogom tudni megtenni... Milan v. bármelyik modi, légyszives javítsátok ki a hibát és ha tudjátok tegyétek be nekem egy ezressel ezt a fogadást. Köszönöm Előre!!

Olyant meg nem lehetséges, hogy mi valaki helyett tippeljünk, vagy bármit tegyünk.

Jahogy az a fránya brazil meccs... Jólvan így már értem, köszi a tájékoztatást:)

Idézetet írta: Ordog Dátum július 14, 2011, 20:44:09
Jahogy az a fránya brazil meccs... Jólvan így már értem, köszi a tájékoztatást:)
Nincs mit.  ;)

Sziasztok!

Azt írja a gép, hogy nem töltöttem fel Bwin  fogadást igazoló képet. De  elvileg feltöltöttem , csak rossz hónapot adtam a kép címének. :bash:
Köszi

Ma nekem is azt írja, pedig már 4-én feltöltöttem.

Szerintem ez globális probléma lesz, nálam is így van. De nyugi, a feltöltött kép nem veszik el. VM majd megoldja, ahogy mindig! ;)

Ja, elirtam vmit, javitom hamarosan.


#44 augusztus 03, 2011, 14:13:01, cellcup
Szia
11444 és 11445 IP számon kétszer regisztrálta a rendszer ugyanazt a tippet, és kétszer vonta le az 1000 pontot, így nem is engedélyezte a 3. tippet
cellcup