SPF Kupa Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: barango Dátum augusztus 22, 2016, 18:05:21
Szia Milán!
Biztosan én csinálok valamit rosszul, de elméletileg bekerültem a kupa nyolcaddöntőjébe és nem tudok fogadást tenni, hosszú idő után kezdtem játszani és arra gondolok, hogy valamely kritériumnak nem felelek meg, viszont magamtól nem jövök rá... Kérnék egy kis útbaigazítást! Előre is köszönöm!
Még mindig super az oldal és csak gratulálni tudok a munkátokhoz!
Tisztelettel: barango

Hasonló kérdésem lenne nekem is... lehet hogy hasonló probléma van most is, de igazából még sose jutottam be a rájátszásba, ezért is írok, mert nem tudom pontosan mit kéne látnom? jelenleg ezt:

Virtuális számlád egyenlege: egység
Nyitott fogadások: 0 egység (0)
Jelenlegi forduló: Nyolcaddöntő (2016.09.21 02:00:00 - 2016.09.24 01:59:59)

De a selejtező körben a 16. lettem szóval ha minden igaz akkor nem estem ki, de ha valami kritériumnak nem feleltem meg, megköszönném ha jeleznétek.

Idézetet írta: Totatta Dátum szeptember 21, 2016, 13:03:11
Hasonló kérdésem lenne nekem is... lehet hogy hasonló probléma van most is, de igazából még sose jutottam be a rájátszásba, ezért is írok, mert nem tudom pontosan mit kéne látnom? jelenleg ezt:

Virtuális számlád egyenlege: egység
Nyitott fogadások: 0 egység (0)
Jelenlegi forduló: Nyolcaddöntő (2016.09.21 02:00:00 - 2016.09.24 01:59:59)

De a selejtező körben a 16. lettem szóval ha minden igaz akkor nem estem ki, de ha valami kritériumnak nem feleltem meg, megköszönném ha jeleznétek.

Az ágrajzon még nem szerepel senkinek a neve, szerintem hamarosan mindenkinek jóváírják az újabb 5.000 pontot, kiírva a nevekkel.

És ilyenkor ha teszem azt holnap délben keződik akkor másfél nap alatt ugyanúgy 5 tippet kell megküldeni? Mondjuk ahogy látom a bet365 liga versenyben is elmaradt a reggeli frissítés... lehet valami generális hiba van.

Most próbáljatok tippet tenni!
Elvileg elindult a rájátszás.

A darts tippeknél a Suljovic-Thornton meccs 2-szer is szerepel, különböző oddsokkal.