Unibet - 10.000 HUF Bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 február 11, 2012, 23:54:51, pukk
Idézetet írta: anarsia Dátum február 11, 2012, 18:46:43
Hali!

Ha most utalok mastercarddal akkor tényleg 2-3 perc alatt megérkezik a pénz és a bank küld esetlek sms-t hogy levonva a kártyáról? Meg a bónuszról érdeklődnék még 10000 forint bónusz van most is vagy hogy működik? köszi!!! egy kezdő fogadó :)
2-3 perc alatt már el is vesztheted.Rajta lesz az egyből.SMS értesítés az tőled függ hogy kértél e ilyen szolgáltatást a bankodtól.
http://ads.unibet.com/unibet/lp/campaigns/?locale=hu_HU&id=102070001 Itt azt irják még van bónusz.
Ja még annyit hogy a kártyás befizetést néhány bank nem támogatja szerencsejáték oldalakra

Változott a kezdőbónusz az Unibetnél. Ugyanúgy 10 000 HUF, azonban 6* kell megforgatni. A forgatás súlyozása pedig a következő:

A megforgatott összeg súlyozása az alábbiak szerint számít bele a feltételbe:
  • Ha az odds 1.09 alatti akkor az összeg: 25%-a
  • Ha az odds 1.10 vagy annál nagyobb, de kisebb mint 1.2 akkor az összeg: 50%-a
  • Ha az odds nagyobb mint 1.20:
- Egyes kötésnél: 100%
- 1. Kettes kötésnél: 105%
- 2. Hármas kötésnél: 110%
- 3. Négyes kötésnél: 115%
- 4. 5-ös kötésnél: 120%
- 5. 6-os kötésnél: 130%
- 6. 7-es kötésnél: 140%
- 7. 8-as kötésnél: 150%
- 8. 9-es kötésnél: 160%
- 9. 10-es kötésnél: 170%
- 10. 11-es kötésnél: 180%
- 11. 12-es kötésnél: 200%

További részletek a téma első hozzászólásában tekinthetőek meg (itt).

Sok sikert mindenkinek! :ok:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne ezzel a bonussal kapcsolatban, h amikor beregelek és pl 10 ezer forinttal feltöltöm az egyenlegem, akkor annak megkapom az 50%-át, tehát 5000 ft-ot?

Ha igen akkor ezt az 5000.- kell 6x megforgatnom vagy azt is, amivel felötlöttem az egyenlegem?

Előre is köszönöm a választ

Üdv

Üdv!

Szerepel nekem az aktív ajánlatok között ez a bónusz, be is fizettem, de nem írtak jóvá semmit se a számlámon.. kell idő, amíg rárakják a számlámra? Magyar support nincs ma, az international meg azt mondta, hogy a magyarok tudnak ebben segíteni..

Idézetet írta: stdavid Dátum október 29, 2012, 15:04:08
Üdv!

Szerepel nekem az aktív ajánlatok között ez a bónusz, be is fizettem, de nem írtak jóvá semmit se a számlámon.. kell idő, amíg rárakják a számlámra? Magyar support nincs ma, az international meg azt mondta, hogy a magyarok tudnak ebben segíteni..
Amig meg nem forgatod a 60ezret nem lesz a számládon,és csak mérkőzés előtti események számitanak élők nem.Én is ezzel kinlódom,de lehet nem lesz belőle semmi.

Ha befizetek mondjuk 30.000-et,de elbukom, mielőtt megforgatnám a 60.000-et a bónuszhoz, akkor ha újra befizetek, akkor is számolja tovább? vagy elvesztettem esélyem a bónuszra?
Mert ha elvesztem, akkor egyből betolok egy 60-ast? :)

"Valaki? Osztály? Ki tudja? Tudja valaki? Senki?"
(Idézet a Meglógtam a ferrarival című klasszikusból)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 26, 2012, 16:16:52
Ha befizetek mondjuk 30.000-et,de elbukom, mielőtt megforgatnám a 60.000-et a bónuszhoz, akkor ha újra befizetek, akkor is számolja tovább? vagy elvesztettem esélyem a bónuszra?
Mert ha elvesztem, akkor egyből betolok egy 60-ast? :)

"Valaki? Osztály? Ki tudja? Tudja valaki? Senki?"
(Idézet a Meglógtam a ferrarival című klasszikusból)

Nekem volt már ilyen esetem (persze nem elbuktam a pénzt, hanem átnyertem másik irodához - gondolom neked is ez a célod), igaz nem mostanában. Úgy rémlik, nem számolták tovább. Sőt, egy másik bónusznál meg az volt, hogy én számoltam a forgatását (ill. mindegyiknél számoltam), számításaim szerint még volt hátra belőle, cseten rákérdeztem, hogy állok ("egyeztessük óráinkat" alapon), és meglepetésemre azt mondta az ügyfélszolga, hogy kész van a forgatás!  ;D No mindezek még abban az időben voltak, amikor még nem volt ez a mostani számla menü, amit a nyáron vezettek be, és számol mindent. De mintha most már lenne forgatási idő is. Ha lenullázod a számlát, egyszerűen csak várd meg, míg letelik ez az idő, és a bónusz eltűnik az aktív bónuszok közül, utána szerintem gond nélkül befizethetsz.

Az egyenleg lenullázása esetén újbóli befizetés után folytathatod a kipörgetést, nem veszik el a bónusz, hiszen még jóvá sincs írva. Forint alapú számla esetén elég, ha elsőre 20ezret befizetsz, erre adnak 10ezret, euró alapúnál ez 70/35.
(marathonbet remek ellenoldal, ha csak a bónuszra mész, de mindig ott kezdj, mert nagyon változó a tétlimit náluk)

Köszi a válaszokat benson és La Guerta!

Igazából nem jutott el az "ismerősöm" eddig a kérdésig, mert:

Megnyitotta a számlát, meg is kapta az üdvözlő e-mailt, de nem tudott belépni a jelszavával.
Aztán írt az ügyfélszolgálatnak, hogy mi ez?, de azok nem válaszoltak, csak hogy küldje el a személyi másolatát, meg közüzemi számlát, vagy vezetékes telefonszámlát.
Mivel albérletben lakik, és csak mobilja van, így elküldte a személyit, meg a lakcímkártyát.
Ezt nem fogadták el, mert kellett volna még a bankszámla kivonat is.

Szóval megköszönte Istvánnak a "semmit", és közölte, hogy inkább máshol játssza el a pénzét...

Beszéltem az ügyfélszolgálattal az első befizetési bónuszról, s amennyiben képben volt István, változások történtek a bónuszt illetően, mégpedig:

A bónusz összege már nem a befizetés 50%-a, hanem fixen 10.000 Ft. A befizetésedet (lehet az akár a minimum befizethető összeg is), összesen 60 eft értékben kell megforgatni, ezt követően a bónusz jóváíródik, és szabadon felhasználható, kikérhető. Tehát nem szükséges 20 eft-ot befizetni.  ;)

Bankszámlára lehet itt kifizetést kérni?

Idézetet írta: Mido9292 Dátum április 29, 2013, 16:28:10
Bankszámlára lehet itt kifizetést kérni?

Szerintem mindenhol lehet. Még nem találkoztam olyan irodával, ahol nem lett volna ez az opció. Befizetni belehet, így a kifizetés is oda fog érkezni. Illetve, ha mastercard-dal fizetsz be, abban az esetben is banki átutalás formájában kapod majd a kifizetést.

A Fortunawinnél nem volt ilyen opció,legalábbis én nem találtam,pedig onnan fizettem be

Azt tudja valaki ezzel a 10 eft-os bónusszal kapcsolatban, hogyha az első befizetésemet bukom és újra töltök fel pénzt, akkor továbbszámolja-e a rollovert, és ha elérem a 60 eft forgatást, ugyanúgy megkapom a bónuszt? Írtam már nekik levelet, de a választ nem sietik el, chaten meg miért lennének elérhetőek...

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 25, 2013, 13:29:06
Azt tudja valaki ezzel a 10 eft-os bónusszal kapcsolatban, hogyha az első befizetésemet bukom és újra töltök fel pénzt, akkor továbbszámolja-e a rollovert, és ha elérem a 60 eft forgatást, ugyanúgy megkapom a bónuszt? Írtam már nekik levelet, de a választ nem sietik el, chaten meg miért lennének elérhetőek...

Számolja tovább. Én is elbuktam és újra befizettem és megkaptam végül.