Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nem forgattad meg a penzed
Van bonuszod
Nem azzal a moddal akarod kikerni amivel befizettel


De gondolom nem Morol jatszol, mert nalunk nincs betathome nagyon reg ota. Igy a magyar korlatozas se jatszik. Plusz azert orszagonkent lehetnek eltero szabalyok. Plusz mivel evek ota nincs tapasztalatunk veluk, igy tenyleg csak tippelunk.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 14, 2024, 13:26:12Nem forgattad meg a penzed
Van bonuszod
Nem azzal a moddal akarod kikerni amivel befizettel


De gondolom nem Morol jatszol, mert nalunk nincs betathome nagyon reg ota. Igy a magyar korlatozas se jatszik. Plusz azert orszagonkent lehetnek eltero szabalyok. Plusz mivel evek ota nincs tapasztalatunk veluk, igy tenyleg csak tippelunk.


Ausztriában élek, osztrák kártyával fizettem be és azzal is szeretnék kifizetni. Ahogy írtam sem a kártyás sem az utalasos módszer nem működik, a bankomra hivatkozva, hogy elutasítják. Hogy lehet egy utalást elutasítani? 😐

A bank visszautasithat tranzakciokat ha igy gondolja.
Nalunk is erre vannak kotelezve.


Szerintem, de ez csak szemelyes velemeny, nem a bank utasitja vissza, hanem a betathome el sem kuldi.

A befizetes utan megforgattad a penzed, nem kvazi egybol kertel kifizetest?
Nincs semmilyen bonuszod?

Ha ezek nem jatszanak akkor tuppem sincs, max vmi technikai hiba.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 14, 2024, 13:53:27A bank visszautasithat tranzakciokat ha igy gondolja.
Nalunk is erre vannak kotelezve.


Szerintem, de ez csak szemelyes velemeny, nem a bank utasitja vissza, hanem a betathome el sem kuldi.

A befizetes utan megforgattad a penzed, nem kvazi egybol kertel kifizetest?
Nincs semmilyen bonuszod?

Ha ezek nem jatszanak akkor tuppem sincs, max vmi technikai hiba.

Beszéltem a bankkal nem utasították vissza semmit. A pénz bőven megvan forgatva. Bonuszom nincs nem is volt.

Lehet tényleg az van h el sem küldte a betathome. Mit tanacsolsz mit csináljak?

Zargasd oket, ne hagyd magad lerazni. Mond meg nekik hogy a bank nem is kapott tranzakciot igy nem is utasitott vissza semmit. Hogy valoszinuleg naluk van a hiba es tegyenek valamit

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 14, 2024, 14:22:05Zargasd oket, ne hagyd magad lerazni. Mond meg nekik hogy a bank nem is kapott tranzakciot igy nem is utasitott vissza semmit. Hogy valoszinuleg naluk van a hiba es tegyenek valamit

Rendben. Köszi a segítséget, írok ha van valami