PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


sziasztok
Másnál se megy a Pinnacle, blokkolják vagy az oldalnál van a hiba?

Nálam se tölt be.Tudomásom szerint őket nem blokkolják.Türelem.

Megy normálisan. (digi)

Most már nálam is megy

5 napja próbáltam regisztrálni, először freemailes címmel, egy napig vártam hogy jöjjön a hitelesítő email, semmi... (spam mappában sem) oké regisztrálok gmailes címmel, oda meg négy napja várom hogy küldjenek valamit  :D

Sziasztok, itt olvastam, hogy első kártyás befizetésnél egy nyilatkozatot kell kitölteni és elküldeni nekik. Az lenne a kérdésem, hogy ezt hol tudom letölteni, mert azon az oldalon (deposit-->mastercard/visa) nem találom. Vagy csak a személyimnek meg a bankkártyam másolatának elküldése után lehet ezt letölteni? Egyébként telefonról, mobilos nézettel próbálkozok, nem tudom ez számít-e valamit.

Sikerült regisztrálnom skrillel. De most nemis ezért írok hanem fogadtam egy baseball meccsre (los angeles dodgers-philadelphia) El is találtam hazaira ma néztem, hogy csak a tétemet kaptam vissza. Azt írták a fogadáshoz, hogy refunded (visszatérítve), de azért kíváncsi vagyok, hogy ez most miért van.
Egyébként találtam egy angol nyelvű leírást:
If a game is called or suspended, the winner is determined by the score after the last full inning unless the home team scores to tie, or takes the lead in the bottom half of the inning, in which case the winner is determined by the score at the time the game is called. Monies will be refunded if the home team ties the game and it is then suspended. Events will not carry over to the following day unless otherwise specified.
Ha lefordítaná, vagy csak egyszerűen tudja, hogy mi volt a gond azt megköszönném.

Idézetet írta: AllIn Dátum július 07, 2015, 11:31:14
Sikerült regisztrálnom skrillel. De most nemis ezért írok hanem fogadtam egy baseball meccsre (los angeles dodgers-philadelphia) El is találtam hazaira ma néztem, hogy csak a tétemet kaptam vissza. Azt írták a fogadáshoz, hogy refunded (visszatérítve), de azért kíváncsi vagyok, hogy ez most miért van.
Egyébként találtam egy angol nyelvű leírást:
If a game is called or suspended, the winner is determined by the score after the last full inning unless the home team scores to tie, or takes the lead in the bottom half of the inning, in which case the winner is determined by the score at the time the game is called. Monies will be refunded if the home team ties the game and it is then suspended. Events will not carry over to the following day unless otherwise specified.
Ha lefordítaná, vagy csak egyszerűen tudja, hogy mi volt a gond azt megköszönném.

Szerintem az lehet az oka, hogy nem a feltüntetett dobó kezdett, bár nem tudom Pinnaclen mi a szabály, de sok helyen úgy van, ha nem a megadott dobó kezd, akkor tét visszajár, de egyes irodák nem is veszik ezt figyelembe.

Ja most néztem lehet, hogy ez mert ki voltak pipálva hogy kiknek kell kezdeni.

Gondolom nálad Surkamp volt a "listed pitcher" és még éjfél előtt tetted, ugyanis kb éjfélkor válztozott az LA pitchere Garciara. Szóval ezért void.

Ja még délután megfogadtam, kösz szépen :)

És igen, a Surkamp volt megadva

Most hogy ők is rákerültek recskáné listájára, mit tanácsoltok?
Kivegyem a pénzem vagy ne?

Idézetet írta: trianonstorno Dátum július 17, 2015, 12:04:59
Most hogy ők is rákerültek recskáné listájára, mit tanácsoltok?
Kivegyem a pénzem vagy ne?
A tobbibol ami a listan van kivetted, vagy sem?

Idézetet írta: trianonstorno Dátum július 17, 2015, 12:04:59
Most hogy ők is rákerültek recskáné listájára, mit tanácsoltok?
Kivegyem a pénzem vagy ne?

Amíg nem szólnak, addig ne vedd ki. Valamilyen úton-módon el fogod érni őket a jövőben is, amíg be nem zár a bazár (azt kétlem).