PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A többi hely még nem kerül sorra. Azért kérdezem, mert most már nyilvánvalóan megsértem a felhasználási szabályzatukat, s mivel elég sok pénzem van ott, nehogy lenyúlják a nyereményt azon a jogcímen, hogy nem is lettem volna jogosult játszani.

You are not a resident of the following countries:

[...]

ix. and any other country which may prohibit the offering on online gambling to its residents or to any person within such country

Ha mar ilyen szepen vegigmentel a T&C-n akkor talaltal is benne olyan passzust, hogy "player's balance should be confiscated when there's evidence that his/her access was forbidden and in breach of our contract"?
A legrosszabb ami tortenhet veled hogy visszautaljak a penzed ha kivonulnak a piacunkrol.

Másnál sem jön be az oldal?Tegnap még fogadtam náluk, ma már semmi.... :'(

Nálam sem jön be az oldal.
Ezt írja ki : Not found (error to origin)

Ja nálam is, még reggel kb 9-ig bejött az oldal pedig


Idézetet írta: junglefever Dátum július 17, 2015, 13:32:37
Ha mar ilyen szepen vegigmentel a T&C-n akkor talaltal is benne olyan passzust, hogy "player's balance should be confiscated when there's evidence that his/her access was forbidden and in breach of our contract"?
A legrosszabb ami tortenhet veled hogy visszautaljak a penzed ha kivonulnak a piacunkrol.
Vagy adnak 30 napot hogy levedd a pénzed máskülönben benyelik.
Betfred ilyen volt...
Idézetet írta: Banderas79 Dátum július 22, 2015, 12:51:06
Másnál sem jön be az oldal?Tegnap még fogadtam náluk, ma már semmi.... :'(
Nálam ok.

Most már itt is bejön! :beerchug:

A Betfair hirdetménye 3 héttel előzte meg a pinnaclet (és tegnaptól blokkolnak), így ha tartja a munkatempót recskáné és bandája, akkor kb. 20 nap múlva lesz blokkolva a pinnacle. Egyébként ők nem szereztek angol licensz-jogot, tehát elvileg nincs okuk piszkálni a magyarokat.

Idézetet írta: trianonstorno Dátum július 23, 2015, 18:21:10
Egyébként ők nem szereztek angol licensz-jogot, tehát elvileg nincs okuk piszkálni a magyarokat.
Én úgy emlékszem UK felhasználokat ki tilttoták.
Minden esetre szerintem nem kell félni, egyre fontosabb nekik "csóri kelet" UK kiesését pótolni kell.

Tegnap fogadtam egy meccsre félidőben, 3-0 volt az állás. Én a hazaira fogadtam -1 gólos hendikeppel és végül 4-2 lett, vagyis pont jó de nem adták meg. Ezt csak azért írom mert a fogadáshoz az volt írva, hogy FT ami full time vagy nem? Egyébként 3,22-es odds volt rá amit furcsáltam is, csak 1 eurót raktam rá, de akkor is érdekelne hogy miért nem nyertem.

Idézetet írta: AllIn Dátum július 24, 2015, 12:42:51
Tegnap fogadtam egy meccsre félidőben, 3-0 volt az állás. Én a hazaira fogadtam -1 gólos hendikeppel és végül 4-2 lett, vagyis pont jó de nem adták meg. Ezt csak azért írom mert a fogadáshoz az volt írva, hogy FT ami full time vagy nem? Egyébként 3,22-es odds volt rá amit furcsáltam is, csak 1 eurót raktam rá, de akkor is érdekelne hogy miért nem nyertem.

Mivel ázsiait raktál, ami úgy számolja, mint ha akkor "0-0" lenne, vagyis hogy a hátralévő időt is meg kellene nyernie több mint egy góllal. Mivel a 4-2-vel gyakorlatilag nem hogy nem nyertek, hanem vesztettek is 2-1-re, ezért a fogadás bukó, tehát helyesen értékelték ki.

Ja értem, kösz szépen :)

Egyébként élőben csak ázsiai handicapet lehet fogadni?

Nem, lehet haromeselyben is tenni. Bar én a ps-n nem szoktam élőzni, ebből a szemponbol jobb irodak is vannak ????