PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Várok holnap 5 ig, max addig szokták a bankomnál jóváírni.

Ha nem, akkor írok.

Csak nem tudom mi lehet a hiba, a kifizetési adatokat minden esetben többször megnézem hogy jó-e, emailt nem kaptam tőlük hogy valami nem ok, 401 euro, nem egy nagy összeg hogy húzzák halasszák pár napig, ezért nem értem.

Sziasztok!

Ma sem érkezett meg a kifizetés a számlámra, írtam nekik nap közben, netes fordítóval, ezt a választ kaptam: Please elaborate your inquiry for better assist you

Kérhetek segítséget, a fordítót hiába használtam, nem értettem mit akarnak.

KÖSZÖNÖM!

Azt kérik, pontosabban fogalmazd meg a kérdésedet, mert nem értették. Ha szeretnéd, én segíthetek lefordítani a leveledet. Küldd el privátban magyarul, hogy mi a probléma pontos adatokkal (mikor kértél kifizetést, mi a neved, Pinnacle számlaazonosítód stb.)

Szia!

Köszönöm, de többszöri levélválltás után felhívták a figyelmemet hogy 10 banki munkanap alatt meg fogom kapni, ezt írták.

Első kifizetésem 3 nap alatt megérkezett, itt most már 5 nap letellt, azért ciki nekem, mert kéne a kp, szóval remélem nem húzzák jövő péntekig...


Azt pedig hogy segítettél volna, Köszönöm Szépen!


Sziasztok!

Van lehetőség megváltoztatni a számla eredeti pénznemét a Pinnacle-nél?

Idézetet írta: don187 Dátum július 27, 2016, 18:57:45
Sziasztok!

Van lehetőség megváltoztatni a számla eredeti pénznemét a Pinnacle-nél?

Írj ezzel kapcsban a supportnak!  Nekem is változtatva lett náluk!

5 freespin Wild Birthday Blast! E-mail jött róla. 2 eurót adott.
Nézzetek rá, hátha! GL!  ;)

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 26, 2016, 10:39:15
5 freespin Wild Birthday Blast! E-mail jött róla. 2 eurót adott.
Nézzetek rá, hátha! GL!  ;)
Nekem is jött email, de nem adja be a freespint,hanem befizetést akar. De nekem már a legutóbbi freespines emailnál is ezt csinálta.  :'(

Idézetet írta: tsabigo Dátum szeptember 26, 2016, 11:20:36
Nekem is jött email, de nem adja be a freespint,hanem befizetést akar. De nekem már a legutóbbi freespines emailnál is ezt csinálta.  :'(
x - eld ki. Kis idő és betölt, magától indul. Más nem, support-ra rá írsz manuálisan jóvá szokták írni.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 26, 2016, 11:23:09
x - eld ki. Kis idő és betölt, magától indul. Más nem, support-ra rá írsz manuálisan jóvá szokták írni.
Nem jön be sajnos. Supporthoz kellene angol tudás, az nekem sajnos nincs.

Nálam is kért átvezetést a sport egyenlegről, ezt töröltem, majd a játékot betöltve nevéhez méltóan (Wild Birthday Blast) magától elindulva pikk-pakk lepörgette.

Azt sem tudtam megnézni, mekkora téten forgott, lényeg, hogy 18 eurót adott.

Kilépés után automatikusan átkerült a sport részre.


Új regisztrálóknak nincs ez a bónusz!! Most próbáltam! :P

Idézetet írta: CsabY93 Dátum szeptember 26, 2016, 19:09:15
Új regisztrálóknak nincs ez a bónusz!! Most próbáltam! :P

Régi tagok közül sincs mindenkinek. Én még soha nem kaptam itt ingyen pörgetést, nem tudom, mi alapján osztják...

Idézetet írta: Tigris Dátum szeptember 26, 2016, 20:17:40
Régi tagok közül sincs mindenkinek. Én még soha nem kaptam itt ingyen pörgetést, nem tudom, mi alapján osztják...

dettó :)