PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egész számú határoknál kétesély esetében tét vissza, ha az egész szám lesz a végeredmény?

Példával:

Del Potro - Roger-Vasselin

20 gém felett  1,952
20 gém alatt   1,952

20 gém esetén push?

Így van, 20 gém esetén a tét visszajár.

Próbált ma befizetni hozzájuk valaki Netellerrel?

Hibaüzenet jött a befizetés közben az irodától, nem is lett jóváírva az összeg, viszont a pénzt levonták a Neteller számlámról. (kétszer is, mert a sikertelen befizetés után újra próbálkoztam)

Na most vajon melyik megbízhatónak tartott szolgáltató sz@rakszik?  :)

Elsőként az irodának írtam.

lehet bankolni ezeknél? a money line az a H, D ,V opció ugye? gugliztam de nem értem

Idézetet írta: renegade Dátum augusztus 05, 2014, 16:32:45
lehet bankolni ezeknél? a money line az a H, D ,V opció ugye? gugliztam de nem értem

Igen, focinál a moneyline oszlopban írják a 3 kimenetelt, viszont arra figyelj, hogy a 1 - 2 - X a sorrend!

Idézetet írta: Knapp Dátum július 31, 2014, 23:36:02
Próbált ma befizetni hozzájuk valaki Netellerrel?

Hibaüzenet jött a befizetés közben az irodától, nem is lett jóváírva az összeg, viszont a pénzt levonták a Neteller számlámról. (kétszer is, mert a sikertelen befizetés után újra próbálkoztam)

Na most vajon melyik megbízhatónak tartott szolgáltató sz@rakszik?  :)

Elsőként az irodának írtam.

ma fizettem netellerrel kétszer is, nem volt semmi gáz, 1 perc alatt ott volt a lé... kiderült mi volt a probléma?

Idézetet írta: gomes66 Dátum augusztus 05, 2014, 18:53:36
ma fizettem netellerrel kétszer is, nem volt semmi gáz, 1 perc alatt ott volt a lé... kiderült mi volt a probléma?

Nem. Kb. 30-40 perc után került jóváírásra a pénz, ráadásul először csak 100 euró jelent meg, majd 1-2 perc múlva a másik százas, valószínűleg manuálisan írhatták be.
Órák múlva küldtek egy válasz-emailt, de ugye addigra már régen megtörtént a jóváírás és nem is magyarázkodtak.

Ugyanakkor néha belépés után nulla egyenleget mutat a számla, pedig van rajta pénz és néha bizony rohadt lassan tölt be a tétlap is, miután választottam egy sportágat.

#97 augusztus 12, 2014, 18:39:57, trader88
Nem tudom, hogy csak nekem tűnt-e fel, vagy mást is értesítettek, de némi változás van a kifizetéseknél. Azt írják, hogy ha a befizetett összeg nem kerül megforgatásra 5x(!!!), a havi 1 ingyenes kifizetés nem érvényes, és kifizetés esetén 3%-os díj a befizetett összegre+a szokásos költség, ha nem ingyenes a kifizetés, vagyis 12€ skrillhez, ami már igen borsos díj.

De lehet csak az én angoltudásom hiányos, és másként kell érteni.

Ha a befizetés/kifizetésre kattintotok, ott is el lehet olvasni, a módok alatt ott van pár sorban. Valaki erősítsem már meg pls, hogy sokat ittam, és félreolvastam.

Eddig sem voltak túl barátiak a kifizetési kondíciók, de ez rádob egy lapáttal. Legalább a Skrill lehetne ingyen, vagy minimális díjú, :(

#98 augusztus 12, 2014, 22:30:38, gabor88888
Idézetet írta: trader88 Dátum augusztus 12, 2014, 17:24:29
Nem tudom, hogy csak nekem tűnt-e fel, vagy mást is értesítettek, de némi változás van a kifizetéseknél. Azt írják, hogy ha a befizetett összeg nem kerül megforgatásra 5x(!!!), a havi 1 ingyenes kifizetés nem érvényes, és kifizetés esetén 3%-os díj a befizetett összegre+a szokásos költség, ha nem ingyenes a kifizetés, vagyis 12€ skrillhez, ami már igen borsos díj.

De lehet csak az én angoltudásom hiányos, és másként kell érteni.

Ha a befizetés/kifizetésre kattintotok, ott is el lehet olvasni, a módok alatt ott van pár sorban. Valaki erősítsem már meg pls, hogy sokat ittam, és félreolvastam.

Eddig sem voltak túl barátiak a kifizetési kondíciók, de ez rádob egy lapáttal. Legalább a Skrill lehetne ingyen, vagy minimális díjú, :(

Ez érdekes, nekem nem rémlik, hogy kaptam volna bármilyen értesítést tőlük, de most megnéztem az oldalukon, és tényleg szerepel ilyen szabály (Betting menu > Help > Betting rules > General rules 30. pont). Jól elrejtették, mert a kifizetési infóknál nem írnak róla, csak azt mit eddig is, hogy naptári hónaponként egy kifizetés ingyenes, a többi 15 usa dollárnak megfelelő összeg. Mondjuk lehet, hogy ezzel a surebetes kollégákat akarják kiszűrni, de ezt az ötszörös dolgot én is elég durvának tartom, más bukiknál ha bónuszt kap az ügyfél akkor szoktak ilyen feltételt szabni, a pinni meg a befizetett összegre talált ki ilyen szabályt?  :bash:

______________________
Ja, most látom csak, hogy a cashier menüben is ott virít, ez tényleg új dolog.

Hát azért akárhogy is, de ez elég nagy szívás. Kb. minden iroda meg tudja oldani, hogy legalább a Skrill legyen ingyen, ha más nem is, nem értem ők miért nem.

Köszönöm a megerősítést! :)

Nagyon magas 99% körül dolgoznak. Skrill ami befizetésünk után 1,2%-ot kap, és úgyan ennyit kifizetésnél is.
Szerintem csak nem akarnak csődbe menni.

Idézetet írta: trader88 Dátum augusztus 13, 2014, 09:22:28
Hát azért akárhogy is, de ez elég nagy szívás. Kb. minden iroda meg tudja oldani, hogy legalább a Skrill legyen ingyen, ha más nem is, nem értem ők miért nem.

Köszönöm a megerősítést! :)

Gondolom könnyebb kigazdálkodni a skrilles tranzakciók költségeit egy irodának, ha alacsonyabbak a szorzók.
A túl sok vagy "túl gyors" be- és kifizetést viszont majdnem mindenhol próbálják büntetni.
pl. csak havi 1 (yogano, pinnacle) vagy heti 1 (betclic, sportingbet) kifizetés van ingyen, vagy elvárják a  befizetett összeg megforgatását (betathome, marathon).

De örüljünk neki, hogy itt legalább meg lehet úszni a kifizetési költségeket egy kis odafigyeléssel, mert egy bwinnél erre már régóta nincs esély, a comeon meg neteller befizetésre is költséget számít fel. Az unibetnél meg pont most tűntek el a netes pénztárcák a fizetési lehetőségeknél.

Szerintem a nagyobb összegeket sűrűn mozgató arbosok összességében sok költséget generálnak az irodáknak.

#102 augusztus 13, 2014, 10:23:35, trader88
Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 13, 2014, 09:41:14
Gondolom könnyebb kigazdálkodni a skrilles tranzakciók költségeit egy irodának, ha alacsonyabbak a szorzók.
A túl sok vagy "túl gyors" be- és kifizetést viszont majdnem mindenhol próbálják büntetni.
pl. csak havi 1 (yogano, pinnacle) vagy heti 1 (betclic, sportingbet) kifizetés van ingyen, vagy elvárják a  befizetett összeg megforgatását (betathome, marathon).

De örüljünk neki, hogy itt legalább meg lehet úszni a kifizetési költségeket egy kis odafigyeléssel, mert egy bwinnél erre már régóta nincs esély, a comeon meg neteller befizetésre is költséget számít fel. Az unibetnél meg pont most tűntek el a netes pénztárcák a fizetési lehetőségeknél.

Szerintem a nagyobb összegeket sűrűn mozgató arbosok összességében sok költséget generálnak az irodáknak.

Persze, alacsonyabb szorzók mellett könnyebb az irodának előteremteni a költségeket, na de eddig is csak 1 volt ingyen, tehát nem voltunk elkényeztetve. Aki meg többször kért ki pénzt, mélyen a zsebébe nyúlhatott. 20€ egy banki utalásért, vagy 12 a Skrillért? Szerintem sok, az 5xös forgatási követelmény meg szintén elég nagy bünti.

A Bwin más tészta, mivel már nem is lehet Mo-ról reggelni hozzájuk, nem is igazán használható sok mindenre, de a Pinnacle értéket közvetít, ázsiaiban verhetetlen. Amúgy nyilván megvan az oka a dolognak, de akkor előnyösebb lenne, ha csak azokat büntetnék, akik miatt változtatni kell.

Tipicon meg a Master Card befizetési mód tűnt el. Csodálkoztam, de ha Unibetnél a netes pénztárcák is eltűntek, akkor simán lehet, hogy ez egy szép új trend lesz.

A befizetett összeg megforgatásával nincs alapvetően semmi problémám, ha valaki 10 forintot befizet, nyilván fogadjon is akkora értékben minimum, mielőtt kéri a pénzét.  :)

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 13, 2014, 09:37:58
Nagyon magas 99% körül dolgoznak. Skrill ami befizetésünk után 1,2%-ot kap, és úgyan ennyit kifizetésnél is.
Szerintem csak nem akarnak csődbe menni.

Mondjuk ezt nem tudtam, hogy 1.2% ki és befizetésnél is a költségük. Ennyit egyébként örömmel kicsengetnék. A 12 euró, hogy sok-e vagy kevés, nézőpont kérdése. Aki 1000 eurókat fizet be meg ki, annak nem, és nyilván arbolni nem éri meg 10 euróból.

Viszont nem tudom, hogy vajon minden iroda ilyen díjakat fizet, vagy párral van egyedi megállapodása a Skrillnek? Bet365 nem egy rossz iroda, jó kifizetéssel, viszont MC-os befizetés ingyenes, skrill ingyenes, amennyit az ember akar.

Marathonban gondolkodom még, csak nem tudom, ezek a korlátozások még mindig megvannak?1 euró tét azért soványnak tűnik.Ott is jó az ázsiai, kérdés,hogy az fenntartható-e,

Szia elnézést tranzakciónként 0,6%, tehát összesen ki befizetéssel 1,2%. De ezt az összeget barát ajánlásnál írják fix 0.6% skrill-é ebből jár 10% meghívónak, ez be és kifizetésnél is ennyi.
Ha van arról szerintem csak ők tudnak, de SBObet-re való befizetéseim útán nem kapok loyalty pontokat betfairnél is ez a helyzet. Van is erről skrillen egy lista.
Így lehet valamivel kevessebet kell skrillnek fizetniük.

Ugyanaz a dolog történt meg velem, mint Knappel. Befizettem Skrillről és még egyáltalán nem jelent meg a befizetett összeg...
Gondolom majd órák múlva jóvá írják, de azért ez eléggé gáz. Régen játszottam már náluk, de ha magukról azt tartják, hogy a legjobb iroda akkor illene profikhoz méltóan viselkedni.