PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


De amúgy az oddsból következtetésen kívül, miből tudhatom, hogy ázsiaira fogadtam mert nincs kiírva csak annyi, hogy handicap. Vagy mit jelent az, hogy ázsiai mert eddig úgy tudtam, hogy azok pl 0,25 0,75.... de te most azt írtad 1 gólos handicapre hogy ázsiai. Sajnos még elég kezdő vagyok ilyen téren

Idézetet írta: AllIn Dátum július 24, 2015, 13:40:43
De amúgy az oddsból következtetésen kívül, miből tudhatom, hogy ázsiaira fogadtam mert nincs kiírva csak annyi, hogy handicap. Vagy mit jelent az, hogy ázsiai mert eddig úgy tudtam, hogy azok pl 0,25 0,75.... de te most azt írtad 1 gólos handicapre hogy ázsiai. Sajnos még elég kezdő vagyok ilyen téren

Az ázsiai hendikepnél mindig két lehetséges kimenetel van. (ha -1 az egyik oldal, akkor +1 a másik)
A Pinnacle csak ázsiaival foglalkozik, ott tudod igazán összehasonlítani a két típust, ahol az európai hendikep is előfordul, mint pl. a bet365 élő kínálatában.

muhhhahahahahaha, recskáné tövig bekaphatod :great:

összekaptam magam, megírtam a levelet a pinnancle felé, hogy sajnos a munkám miatt külföldön is sokat fogok tartózkodni :ok:
be tudok-e lépni a szomszédos országokból, plusz a csehektől meg a németektől?
írtam azt is, hogy nem fogok dolgozni az alábbi országokban: USA, UK, flanszóá, spanyol, holland.

Erre ezt a választ küldik, csak a kacsintós szmájli hiányzik:

Dear Client,

"You are welcome to use a proxy or VPN to access our site as long as the IP address is located in a country we do accept wagering from.

Please be informed that we accept wagering from all German states except Baden-Wurttemberg."

Idézetet írta: trianonstorno Dátum augusztus 08, 2015, 18:57:46
muhhhahahahahaha, recskáné tövig bekaphatod :great:

összekaptam magam, megírtam a levelet a pinnancle felé, hogy sajnos a munkám miatt külföldön is sokat fogok tartózkodni :ok:
be tudok-e lépni a szomszédos országokból, plusz a csehektől meg a németektől?
írtam azt is, hogy nem fogok dolgozni az alábbi országokban: USA, UK, flanszóá, spanyol, holland.

Erre ezt a választ küldik, csak a kacsintós szmájli hiányzik:

Dear Client,

"You are welcome to use a proxy or VPN to access our site as long as the IP address is located in a country we do accept wagering from.

Please be informed that we accept wagering from all German states except Baden-Wurttemberg."

Ezek után kiváncsi lennék mi van Baden-Wurttembergben  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 08, 2015, 19:21:17
Ezek után kiváncsi lennék mi van Baden-Wurttembergben  :D

5 napja jöttem onnan(Karlsruhe), nem láttam semmit, csak néhány jófajta török spinét. :laugh:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 08, 2015, 19:21:17
Ezek után kiváncsi lennék mi van Baden-Wurttembergben  :D

Gondolom ebben a szövetségi államban olyasfajta szerencsejáték-szabályozás lehet, mint a felsorolt országokban, így inkább nem akartak kockáztatni.

en badenbol nyomom mar lassan fel eve, semmi sem tortent kopkop remelem nem most rugjak majd ram az ajtot merkel emberei

Nem enged belépnem az oldal.
Nálatok működik?

Ha általános hiba, akkor még nem kezdem zaklatni az ügyfélszolgálatot.



Töröltem a böngészőben az előzményeket, most működik nekem is.

Hát nekem a törlés után sem működik.
A bejelentkezés után csak egy üres oldal jön be.Magyar IP.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 08, 2015, 18:49:33
Hát nekem a törlés után sem működik.
A bejelentkezés után csak egy üres oldal jön be.Magyar IP.
Nekem is ugyanez. UPC IP-vel és magyar VPN-el sem jó.

Másik gépen próbáltam.Zenmate-el is (mondjuk román IP-t adott).Nem jó.
Talán valami központi hiba lehet.

#224 október 08, 2015, 20:45:52, Nyuszika10
Megpróbáltam azzal az alternatív címmel amit a múltkor küldtek emailben.Működik.