PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki közzé tenné hogy mit kell írni az e-mailbe. Köszi

Én ezt kaptam email-ben. Ha gondolod ezt bemásolod nekik.

Want to play slots for free? Want to win real money without risking a penny? Get a unique bonus of 5 free spins at Fortunate Saloon slot game today.

Head straight to the bar and grab your free bonus – no deposit required!

And that's not all! Discover all the amazing features of this action packed western themed slot, with the saloon girl serving you drinks worth lavish cash prizes and a secret poker room where you can get your hands on a stash of money.

Ready to try your fortune?

Mi van ezzel az oldallal? Nem tudok belépni, nem küldenek verification link-et. Írtam nekik, remélem válaszolnak...

Hali!
Ezt a linket próbáld meg. https://www.pinnaclesports.com/en/rtn
Nekem simán betölti.

Köszönöm. Itt sem tudtam belépni. Most küldhetek dokumentumokat, de legalább válaszoltak. De, hogy miért nem tudtam belépni?

Senki másnak nincs ilyen gondja? Nem véletlen a dolog!

Idézetet írta: borbor Dátum február 03, 2016, 17:31:59
Senki másnak nincs ilyen gondja? Nem véletlen a dolog!

Nálam gond nélkül megy az oldal.

#277 február 04, 2016, 09:31:15, borbor
A dokumentumokat elfogadták, de a belépéshez még nem adtak segítséget. Illetve nem küldi a rendszer a linket emailben.  :crazy:

Haladás, beléptem, kértem volna kifizetést is. Kiderült, hogy 3x-os forgatási követelmény van itten  :great: :great: :great:

Idézetet írta: borbor Dátum február 04, 2016, 08:06:27
A dokumentumokat elfogadták, de a belépéshez még nem adtak segítséget. Illetve nem küldi a rendszer a linket emailben.  :crazy:

Haladás, beléptem, kértem volna kifizetést is. Kiderült, hogy 3x-os forgatási követelmény van itten  :great: :great: :great:

Igen,
meg egy hónapban, egyszer van fizetésnap.

Segítene valaki abban hogy mit jelent az hogy " pk and -0,5 " ?

Köszi előre is a választ.

Idézetet írta: euro1000 Dátum március 14, 2016, 17:12:43
Segítene valaki abban hogy mit jelent az hogy " pk and -0,5 " ?

Köszi előre is a választ.

A pk az egyenlő a nincs fogadás döntetlenre, DNB tippel. A -0,5 pedig egyértelmű, hogy az a csapat a győztes, ez  ahendikep. Maga a pk and -0,5 az pedig ázsia hendikep, lehetne írni 0,0, -0,5-nek is. Fele tét pk-ra megy fele tét -0.5-re. Tehát pl.: 1000 Ft-tal rakod meg akkor az olyan, mintha 500 menne a pk-ra és 500 a -0,5-re. Ha a csapatod győz akkor mindkettő nyertes, ha döntetlen akkor 500 vissza 500 vesztes, ha kikap akkor 1000-et veszítettél.

Köszönöm a kimerítő  és gyors választ.

Kaptam egy emailt 3x5 free spinrol. Annak aki nem kapott, a játékok:  Arctic Bear, Golfn Monkeys, Happy Hour. Elvileg nem kell forgatni.

A 3 játékból jött összesen 14,50 USD. Az arctic bear adott a legjobban. 11 dodót.  :great:

#284 május 27, 2016, 23:46:13, AllIn
Nem tudom elérni az oldalt. Nektek betölti?