PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Eddig nem csinált semmit a böngészőm csak abbahagyta a betöltést, de most megpróbáltam megint és Http Error 503-t írta ki.

Nekem betölt rendesen.


Itt a kifizetéskor nem vonódik le az összeg a balanceból?

Illetve kell befizetni  előtte skrillel? Mert a lehetőséget feldobja hogy oda is kérhetem de annyit ír h a kifizetést manuális csekkolják, de a pénz nem vonódik le az egyenlegről..

Nagy királyok. Befizetés nélkül 5perc alatt kifizettek netellerre.    :great: :great: :great: :great:

Király ez a Pinnaclesport, lassan egy hónapja fizettem be az Eb miatt 14 ezret,átutalással, azóta is 0 euró van rajta,  ;D

Az ügyfélszolgálat meg csak azt hajtja,a német is és az angol is,hogy továbbküldte az illetékes osztálynak, és legyek türelemmel, bár nem tudom mire várok, és nagy kérdés,hogy mi tart eddig?

Sziasztok!

Kifizetésnél szabály még hogy ötször meg kell forgatni a betett összeget?
Ha nem akkor levonnak még 3% ha jól olvastam.

Két hete kikértem 400 eurot, akkor bőven meg volt az ötszörös megforgatás.

Most vasárnap 401 eurot vettem ki, de nem volt meg az ötszörös megforgatás.

Két hete megkaptam a pénzt szerdán, tehát 3 nap volt, most a 4. napnál tartunk és még semmi.
Most is ugyanazt a sablon emailt kaptam amit 2 hete, külön nem jött semmi.

Él még ez az ötszörös megforgatás szabály?



Idézetet írta: PinnaclePlease Note

Pinnacle make every effort to ensure our payment processing rules strike a balance between being fair to you the customer, and free of fees, while also enabling us to keep offering the best value odds online. Whenever possible we absorb transaction fees, however failure to meet our industry standard deposit roll-over threshold (three times deposit amount) will incur a 3% processing fee on the deposit and any applicable withdrawal fee.
Please see the Payment Options pages of the site for more information on fees.

Én nagyon nem beszélni agolul :)

Mi van benne?

Ha a hozzájuk befizetett pénzedet nem forgatod meg legalább háromszor, mielőtt ki akarnád fizettetni, akkor 3%-ot levonnak belőle "tranzakciós költség" címén.

Köszönöm a válaszokat!

Undorítónak tartom a levonunk 3% ezért azért meg amazért.


Várom a kifizetést.

Idézetet írta: allin2016 Dátum július 07, 2016, 12:02:14
Köszönöm a válaszokat!

Undorítónak tartom a levonunk 3% ezért azért meg amazért.


Várom a kifizetést.

Van, ahol alapból mindig pénzbe kerül a kifizetés és még az alacsonyabb szorzók miatt is rosszabbul jársz.
Ha a költségeidet nézed, akkor a szorzókat is érdemes figyelni, na meg azt, hogy itt azért el lehet kerülni a 3% megfizetését is...

Ma letellt a 4. banki munkanap, de még a pénzem sehol.

Ebben - utalás - Unibet a bajnok, max 24 óra múlva rajta volt a számlámon :)


Szerintetek hány nap után írjak nekik?

Idézetet írta: Knapp Dátum július 07, 2016, 12:12:35
Van, ahol alapból mindig pénzbe kerül a kifizetés és még az alacsonyabb szorzók miatt is rosszabbul jársz.
Ha a költségeidet nézed, akkor a szorzókat is érdemes figyelni, na meg azt, hogy itt azért el lehet kerülni a 3% megfizetését is...
Ráadásul a forgatás akár 3 db 1,01-es szorzóval s teljesíthető.

Idézetet írta: allin2016 Dátum július 07, 2016, 17:11:43
Ma letellt a 4. banki munkanap, de még a pénzem sehol.

Ebben - utalás - Unibet a bajnok, max 24 óra múlva rajta volt a számlámon :)


Szerintetek hány nap után írjak nekik?

Már most is írhatsz, mivel a pinnacle nekem pár perc, max. 1 órán belül utalni "szokott" netellerre. (ritkán kérek ki pénzt)