PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki vágja mennyi szokott lenni a kiutalás banki átutalással? Hétfő délután utaltam le, jött az email hogy továbbították a pénzügyi osztály felé, rá pár órára levonták az egyenlegemből. Kb mikorra szokott megjönni?

Sziasztok!
Az 5szörös megforgatás még mindig létezik pinnaclenél? Elég rég fogadtam náluk, de sokszor látom, hogy 0.1-gyel is magasabb oddsokat ajánl mint más iroda.

A neteller/skrill kifizetésnél azt írja, hogy three times deposit amount.
Vagyis ha 10$-t felutalok, akkor 3szor kell 10$-ral fogadnom, tök midnegy miylen oddson és ha ynerek mondjuk mindháromszor, akkor kifizetnek midnenféle levonás nélkül?

Idézetet írta: roberrtto Dátum március 27, 2017, 18:57:45
A neteller/skrill kifizetésnél azt írja, hogy three times deposit amount.
Vagyis ha 10$-t felutalok, akkor 3szor kell 10$-ral fogadnom, tök midnegy miylen oddson és ha ynerek mondjuk mindháromszor, akkor kifizetnek midnenféle levonás nélkül?
Mostanában nem játszottam itt. De korábban ez volt. Tehát a befizetést 3x kell megforgatni, az odds nem számít, nincs kikötés. Ha még él, az a szabály volt, hogy havonta csak 1 kifizetés ingyenes.

Nekem az egyik kedvenc irodám de a napokban volt egy kellemetlen szituációm. Ha egy teniszmeccsen lejátszották az első szettet és a másodikban az egyik játékos feladja akkor a továbbjutó játékos a nyertes fogadási szempontból. Azt hittem ez alap mindenhol (pl: bet365), hogy ilyen esetben érvénytelenítik. Egyébként érdemes átolvasni a szabályzatot minden irodánál mert rengeteg ilyen van az általam használtak között is.  ???

Idézetet írta: Makitojás Dátum március 27, 2017, 20:57:04
Nekem az egyik kedvenc irodám de a napokban volt egy kellemetlen szituációm. Ha egy teniszmeccsen lejátszották az első szettet és a másodikban az egyik játékos feladja akkor a továbbjutó játékos a nyertes fogadási szempontból. Azt hittem ez alap mindenhol (pl: bet365), hogy ilyen esetben érvénytelenítik. Egyébként érdemes átolvasni a szabályzatot minden irodánál mert rengeteg ilyen van az általam használtak között is.  ???

A tennisbios oldalon, a  "Bookies' Rules" pont alatt jól áttekinthetően össze vannak szedve az irodák tenisz szabályai, bár mondjuk a bwiné most változott 1 ball-ról 1 set-re és azt még nem követték le...

Sziasztok.

Én most buktam 380 eurot mert Konjuh feladta Barthel ellen.
Nem őszinte a mosolyom...

És mi ezzel a probléma? A szabályzatban világosan le van írva, hogy ha 1 szett már lement, akkor feladás esetén érvényes a fogadás. Ha a szabály ismerete nélkül fogadtál, akkor csak magadra vess. Ha meg ismerted a szabályt, akkor nyilván számoltál ezzel a kockázattal. Egyébként sok irodánál ez a szabály.

Másnál müködik rendesen a pinnacle?
Fogadni szeretnék, megnyitok egy fogadást és ezt írja ki:
Your previous selection is no longer available for betting. Please make another selection

Idézetet írta: roberrtto Dátum szeptember 15, 2017, 20:35:48
Másnál müködik rendesen a pinnacle?
Fogadni szeretnék, megnyitok egy fogadást és ezt írja ki:
Your previous selection is no longer available for betting. Please make another selection

Mostanában nálam is sűrűn akadozik, fél órája én is láttam ezt az üzenetet.
Frissítem az oldalt vagy bezárom az ablakot és újra megnyitom, ez néha segít.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 15, 2017, 22:11:43
Mostanában nálam is sűrűn akadozik, fél órája én is láttam ezt az üzenetet.
Frissítem az oldalt vagy bezárom az ablakot és újra megnyitom, ez néha segít.

Nálam az se...
Most is sz@rakodik..
Még a pénzemet se tölti be, csak frissít. Kicsit kiábrándító azért.

Idézetet írta: roberrtto Dátum szeptember 16, 2017, 06:44:54
Nálam az se...
Most is sz@rakodik..
Még a pénzemet se tölti be, csak frissít. Kicsit kiábrándító azért.

A mobilos oldal jó szerencsére.

Sziasztok!

Befizettem még hónap elején Pinnacle nevű fogadási oldalra, a magas oddsok reményében. Sikerült is felvinnem magam 60 euróról , 140-re de nem tudok kifizetni mert visszautasítják. Azt tudom hogy egy hónapban egyszer fizethetek ki ingyenesen. Kaptam e-mailt amit nem igazán értek, hogy milyen pénzt meg mekkora összeget kéne megforgatnom milyen szorzókkal párosítva , hogy kitudjak fizetni. Eddig ilyen 30-40 euróval játszottam de úgy néz ki az nem elég. Kérem aki jártass ebben segítsen!

Köszönöm

Idézetet írta: Ragii Dátum október 29, 2017, 23:06:43
Sziasztok!

Befizettem még hónap elején Pinnacle nevű fogadási oldalra, a magas oddsok reményében. Sikerült is felvinnem magam 60 euróról , 140-re de nem tudok kifizetni mert visszautasítják. Azt tudom hogy egy hónapban egyszer fizethetek ki ingyenesen. Kaptam e-mailt amit nem igazán értek, hogy milyen pénzt meg mekkora összeget kéne megforgatnom milyen szorzókkal párosítva , hogy kitudjak fizetni. Eddig ilyen 30-40 euróval játszottam de úgy néz ki az nem elég. Kérem aki jártass ebben segítsen!

Köszönöm

Szia!
A szabályzatuk szerint a befizetett összeget legalább 3 alkalommal meg kell játszanod az ingyenes kifizetéshez, ha ez nem történt meg akkor áthárítják rád a tranzakciós költségeket, 3%-os díjat számolnak fel a befizetésed után+egyéb kifizetési díjak is szóba jöhetnek.
Mindegy milyen odds-on és milyen összegű fogadásokat kötsz, a lényeg, hogy legalább 180 Euró értékben fogadj, ha 60 Eurót fizettél be.

Idézetet írta: Salvio Dátum október 29, 2017, 23:25:36
Szia!
A szabályzatuk szerint a befizetett összeget legalább 3 alkalommal meg kell játszanod az ingyenes kifizetéshez, ha ez nem történt meg akkor áthárítják rád a tranzakciós költségeket, 3%-os díjat számolnak fel a befizetésed után+egyéb kifizetési díjak is szóba jöhetnek.
Mindegy milyen odds-on és milyen összegű fogadásokat kötsz, a lényeg, hogy legalább 180 Euró értékben fogadj, ha 60 Eurót fizettél be.

Köszi!